Results 1 to 3 of 3
Like Tree1Likes
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Hesap ile ilgili

Newbie

Hesap ile ilgili

Herkese iyi oyunlar.Benim bir sorum olacak.Daha önceden oynayıp sonradan oyunu bırakmıştım.Şimdi tekrardan başlayacağım ama hesap seviyesi kendi kendine ilerlemiş.Aynı facebook hesabı ile en baştan bir hesap açma şansım var mı ?.Gerekirse olan hesap iptal olsun sorun değil

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Cem 'Totti' Akyüz View Post
    Herkese iyi oyunlar.Benim bir sorum olacak.Daha önceden oynayıp sonradan oyunu bırakmıştım.Şimdi tekrardan başlayacağım ama hesap seviyesi kendi kendine ilerlemiş.Aynı facebook hesabı ile en baştan bir hesap açma şansım var mı ?.Gerekirse olan hesap iptal olsun sorun değil
    Selamlar;

Kaç süre geçtikten sonra oyuna giriş sağladınız?

Olan hesabınızı malesef iptal etme şansınız yok şuanda fakat kulüp devralma yapabilir böylece leveli en az 2 düşük kulübe geçebilirsiniz.

Belli bir süreden sonra girilmeyen hesaplar silinmektedir.Bu sürenin 2 ay kadar olduğunu sanıyorum.
    bektaser220 likes this.

Rookie
    Aynı şeyi bende yaşadım ve oyuna tekrar başladığımda çok büyük sendeledim ilk 7-8 maç tamamen saçma sapan skorlar aldım ve basit goller yedim. Uzun bir araştırma sürecim oldu 9. sıradan aşağıdaki resimdeki gördüğünüz gibi 2. oldum. Tavsiyem alt lige geçmeyin elinizdeki para ve oyuncuların hepsini sırayla satarak 4-5. yıldız oyuncular almanız ve ilk olarak 4-4-2 taktiğini kullanmanızdır. Sistem oturduktan sonra kendi taktiğinizi kullanabilirsiniz. Bir sonraki sezon 4 3 3 taktiğine geçmeyi düşünüyorum.

Last edited by KMos; 08-20-2015 at 06:09 PM.