Results 1 to 2 of 2

Thread: Oyuncu satamama

Newbie

Oyuncu satamama

Selamun aleykum arkadaslar

Oncelikle herkese basarilar kolay gelsin, benim neredeyse 3 sezondur oyuncu satamama gibi bir sorunum var satmak istedigim oyuncular genc vede gelistirdigim oyuncular satisa koydugum halde bir turlu talip cikmiyor elimde kaliyor oyuncu da alamiyorum kadro dolu oldugu icin herhangi bir puf noktasi varmi bu isin bilgilendirecek olan varsa simdiden tesekkurler

Kusura bakmayin yogunluktan giremedim birsure resimleri ekledim yeterli mi bilmiyorum seviyede 42 normalde butcem
    4.5milyar civariydi aldigim kadar da atiyorudm dengede tutuyordum ama son 3 sezon yer acmak icin oyuncu temsilcisine ucuza satmak zorunda kaldim biraz uzun oldu ya idare edin

Oyuncu satamama-1.jpgOyuncu satamama-2.jpg
    Last edited by tatsuo; 05-05-2016 at 10:54 AM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by tatsuo View Post
    Selamun aleykum arkadaslar

Oncelikle herkese basarilar kolay gelsin, benim neredeyse 3 sezondur oyuncu satamama gibi bir sorunum var satmak istedigim oyuncular genc vede gelistirdigim oyuncular satisa koydugum halde bir turlu talip cikmiyor elimde kaliyor oyuncu da alamiyorum kadro dolu oldugu icin herhangi bir puf noktasi varmi bu isin bilgilendirecek olan varsa simdiden tesekkurler
    Seviye kaçtasınız?
    Satacağın oyuncuların resimlerini ekran yakalayıp gösterirseniz sevinirim.