Page 7 of 56 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast
Results 61 to 70 of 557
Like Tree746Likes

Thread: Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?

  1. #61
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Jbt, svaki put kad nadjem vremena da udjem na aukciju desi se ovo... Moram da čekam sat vremena najmanje do najranije aukcije koja mi odgovara...

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-7.jpg

  2. #62
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    po meni bi najbolje bilo da ukoliko menađer ne isptati u sezoni jednu tekmu u svakom natjecanju u sezoni bude ugasen ili automatski nakon 2 sezone neigranja da ga maknu jer ovo je glupo,neki imaju u ligi 10 neaktivnih i lakse osvajaju a nas redovne stavljaju sa level vecima u ligi i naravno svi aktivni,pa to je malo glupo i ovi rendom rezultati i cudne ozljede.....te stvari treba mjenjat a ne smanjivat sezonu s time oni samo mogu zaradit zbog tokena,ili jos bolje nek poboljaju TL,trebam bit 36 lvl a igram u ligi 37 lvl,na TL imam igrace za 36 lvl,pa sta mi onda ne daju TL za 37 lvl,kao i aukcije jer realno nemozemo si svi priustit 500-600 tokena za momcad da bi kupio skaute sa 7* da bi bio konkurentan u natjecanjima,na TL sve prdonje 28+ godina smijurija i nastavi li se ovako prestajem igrrat definitivno

    evo moja TL svaki dan
    Last edited by vedran boca juniors; 10-22-2014 at 08:42 PM.
    Macva FC, NTNK and Argus like this.

  3. #63
    Serbian Forum Moderator NTNK's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Beograd, Serbia
    Posts
    4,810
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Jbt, svaki put kad nadjem vremena da udjem na aukciju desi se ovo... Moram da čekam sat vremena najmanje do najranije aukcije koja mi odgovara...

    Click image for larger version. 

Name:	7.jpg 
Views:	39 
Size:	55.8 KB 
ID:	31703
    Ahaha...pa sta si mislio,sve na gotovo...ja sam navijao sat zbog transfera u pola noci da bih ga kupio...eeeee batice...
    Shadow and Macva FC like this.

  4. #64
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    rasprodajem momcad,dovest cu sve igrace sa 3-4* mozda GK,DC,MC,ST po jedan od navedenog sa 5* + sto cu igrat sa nelegalom formacijom dovest sve sa 18 god i taman ce sa 26 postat skauti pa cu se hvalit kad osvojim neki trofej jer ovo nema smisla niti logike vise uopce ...u LP izgubim 6-1 od 3Q slabijeg tima....golman mi skaut da zlo bude vece,dc skaut,mc skaut i ST skaut koji je u 10-ak utakmica zabio 2-3 gola, pa tko je tu lud ocito ja konjina koji ovo igram...jucer od 2 sata popodne do evo sad danas 2 popodne 23.10.2014 dakle doslovno 24 sata bez da sam oka sklopio i vjerovali ili ne niti jednog ubavnog igraca mlađeg od 27 god nisam vidio na TL,od pocetka sezone svaki dan cjeli dan 5 istih igraca stavljam na TL i nista a tim pun nemos nista dovest .......katasrofa i OGROMAN minus igri,gasim svih 13 profila na kraju sezone,jer jednostavno nema smisla vise
    Macva FC likes this.

  5. #65
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Evo nas nazad, sinoć smo malo zabušavali zbog Lige šampiona...

    Belgrade United je prodao 3 fudbalera od početka sezone.
    Prošlosezonski "flop" iz onladinske škole, DC DMC Mladenović je već odigrao 2 utakmice za novi klub (ocene 7, 7).

    MC Listaru, koji je prošle sezone imao prosek 6,86, a na početku nove sezone sastavio dve petice (zato je i prodat). U novom klubu, na debiju je bio igrač utakmice, uz gol i asistenciju, pa vi sad vidite... Za BU je odigrao 68 utakmica, uz 13 golova, mizerne 2 asistencije i tonu žutih kartona...

    Ovogosezonski "flop" ST Pierre je takođe napustio klub posle ocene 5 na jedinoj utakmici koju je odigrao...

    Doveden je novi MC, Irac Caolan Horgan i već je debitovao... Ocenjen je sedmicom...
    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-horgan.jpg
    Shadow and Macva FC like this.

  6. #66
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan je prodao dva igrača ove sezone.

    Ekipu je napustio prošlosezonski "flop", ST Kyambadde iz Ugande jer je bio tek peti ST po jačini u timu (3 utakmice, 2 gola i asistencija). Već je debitovao za novi klub, bio je igrač utakmice i asistirao za gol...

    Takođe nas je napustio jedan od igrača koji je sa nama od početka, MC Stojanović. Ostaće upamćen kao jedini MC koji je na jednoj utakmici dao 4 gola iz 4 šuta.
    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-stoja.jpg

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-nemanja.png

    Doveden je novi MC, Španac Xavier Cantero, i već je bio igrač utakmice na debiju postigavši pritom odlučujući gol za pobedu.
    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-cantero.jpg
    Last edited by Steppenwolf; 10-23-2014 at 12:52 PM.
    Macva FC likes this.

  7. #67
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    FK Partizan - Dan 4 - Kup

    Pobeda u Kupu sinoć, posle 3 poraza istog dana... malo smo se iznervirali kad smo primili gol sa 2 igrača više na terenu...

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-1b.jpg

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-2.jpg
    Macva FC likes this.

  8. #68
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Belgrade United - Dan 5 - Liga

    Pobeda kod kuće posle 2 poraza u gostima juče... Levo krilo Black je bio fantastičan, a štoper Haruna nastavlja sa odličnim igrama...

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-1b.jpg

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-2.jpg

    Sezona 59 - 19.Oktobar - Kako vam ide?-3.jpg
    Macva FC likes this.

  9. #69
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    znaci ovako gubim utakmicu sa 85-90% kondicije i povređuju se igraci,njih 3 tocnije u prijateljskoj i treningu
    sad sam igrao LP sa gotovo svim igracima na NULA% KONDICIJE i dogodi se ovo
    IZDOMINIRAM LIKA POD BROJ 1


    EVO I KONDICIJA,NEKI ZA JOS JEDAN TRENING IMAJU SNAGE VALJDA,I JOS AKO UZMEMO U OBZIR DA PROSJEK OVE EKIPE 28 GOD
    DOĐEM DO ZAKLJUCKA DA JE BOLJE IGRAT KAD SU TOLIKO UMORNI DA NEMOS VJEROVAT DA SE NISU POVRIJEDILI.
    Pa ako netko od vas ima neko logicno objasnjenje neka se javi


    i da promjenio sam ime kluba u FC ŠTACNJAK,promjenjena je i garnitura dresova

    Macva FC likes this.

  10. #70
    Apprentice
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    153
    Kad se svi 'hvale' ajde i ja da se pohvalim

    Dve prijateljske u razmaku od sat vremena. U istom minutu padaju,isto sami padaju i jos komicnije iste povrede hahahahahah prevazilaze sami sebe





    A kako napadacem da se ne pohvalim,umalo da zaboravim

    7 meceva,0 golova a od toga 6 meceva protiv izrazito slabih ekipa,ko bi rekao da mu fali 5 skilova do legende

    Shadow, Argus and Macva FC like this.

Page 7 of 56 FirstFirst ... 5678917 ... LastLast