View Poll Results: Da li vam se dopadaju osobine igre i izgled Top Eleven 2015?

Voters
41. You may not vote on this poll
  • Da, svidja mi se

    10 24.39%
  • Ne, ne svija mi se

    12 29.27%
  • Mora jos da se poradi

    19 46.34%
Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast
Results 51 to 60 of 103
Like Tree89Likes

Thread: Top eleven 2015

  1. #51
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Nema ni one opcije da se vidi koliko money dobijes kad osvojis ligu 1.mjesto ili kup, doigravanje, kvalligikacije , liga prvaka skupine......
    Dresove mi sad uopce netrebaju.,more te ih i izbacit
    Nakon zavrsetka utakmice i auto add skill-a prikazuje mi da je igrac dobio +☆ zvjezdicu ali igrac je i dalje na 5 zvjezdica

    Na drugom profilu 1 igracu fali 4 skilla da postane specijalac , a 2.igracu jedan jedini skil da nauci jos jednu poziciju, skupljao skoro 2 sezone i sad zaseru Ma daj !!!!

    Nemogu da vidim Stadion od prijatelja, isto tako i drugi dres

    Koji ce mi k*** ** vibracija na mijenjanju igraca i postave ,

    Na drugom mobitelu i nemogu da pokrenem apk. pa zszo igram na staroj verziji 2.3.6 , i ako se na ovoj nepopravi nesto nabolje vracam se i na ovom mobitelu

    》》MAFIA JE TO, MAFIAAAAA《《




    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  2. #52
    Dreamer Sarma's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Tesanj braleeee
    Posts
    395
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post
    Nema ni one opcije da se vidi koliko money dobijes kad osvojis ligu 1.mjesto ili kup, doigravanje, kvalligikacije , liga prvaka skupine......
    Dresove mi sad uopce netrebaju.,more te ih i izbacit
    Nakon zavrsetka utakmice i auto add skill-a prikazuje mi da je igrac dobio +☆ zvjezdicu ali igrac je i dalje na 5 zvjezdica

    Na drugom profilu 1 igracu fali 4 skilla da postane specijalac , a 2.igracu jedan jedini skil da nauci jos jednu poziciju, skupljao skoro 2 sezone i sad zaseru Ma daj !!!!

    Nemogu da vidim Stadion od prijatelja, isto tako i drugi dres

    Koji ce mi k*** ** vibracija na mijenjanju igraca i postave ,

    Na drugom mobitelu i nemogu da pokrenem apk. pa zszo igram na staroj verziji 2.3.6 , i ako se na ovoj nepopravi nesto nabolje vracam se i na ovom mobitelu

    》》MAFIA JE TO, MAFIAAAAA《《




    ♥FORZA MILAN!!! ♥
    Kada update-as ne mozes se vratiti na staru
    Veni,Vidi,Vici

  3. #53
    Newbie
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    25
    Kad se napravi dobra reklama oko toga, sve super izgleda, ali u stvarnosi je totalno drugačije
    https://www.youtube.com/watch?v=fv8f...g&spfreload=10
    PepG likes this.

  4. #54
    VIP Macva FC's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Вождовац
    Posts
    2,951


    Idemooooooo
    munchen likes this.
    СВИ ИЗ НОРДЕУСА МОГУ ДА МИ ПК идемоооооооооооооооОООООО

  5. #55
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    Quote Originally Posted by Sarma View Post
    Kada update-as ne mozes se vratiti na staru
    Tko to kaze , ja igram na drugom mobitelu stara verzija, a bio sam uradio uptade pa mi nije htilo pokrenut

    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  6. #56
    Newbie denzellozington's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Belgrade, Serbia, Serbia
    Posts
    7
    Aj mi neko kaze gde na ovom sra.. novom govn.... gde je ovde na transfer listi plata igraca ? Necu da kupujem igrace koji previse zaradjuju. A ni poredjenje ne radi (pise bice uskoro..o svetom nikad). Vala kad mi balkanci nesto zaser.mo onda ga zaser.mo dokraja. Vise ne moze. Svaka cast. Platu za ovu godinu ste zaradili.
    Sad dodje deo sa spominjanjem majke i ostalih zenskih pripadnika ....

    Ps. Ako ima neko radno mesto kod vas javite mi ocu i ja da lepim slicice i primam masne pare za to.

  7. #57
    VIP t11_fan's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    2,435
    @Denzellozington Ne opterećuj se time više, nekad je bilo koristi od toga. Sad ti igra nakon nekoliko dodanih skill poena automatski povećava primanja igrača, ne može se utjecati na to. Prije je bilo moguće jer se moglo potpisati mladog igrača koji bi igrao dobre 2 sezone s istom plaćom prije nego što mu ugovor istekne.
    Ex top eleven player


  8. #58
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    brate vrati staru verziju ko ja na drugom mobitelu , sve staro jest da nema pregovora i neki drugi dobri opcija , ali zato nema auto add skill

    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  9. #59
    Rookie ivan.Brko's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    113
    kopiraju fifu,ako igrac premijestis na poziciju na kojoj neigra npr.stavis Dc na Mc bit ce crveni trokut, a ako igrac igra samo DC i stavis ga na DL bit ce narancasti trokut sto znaci da igrac neigra tu poziciju ali se moze "snac" i odigrat tekmu

    ♥FORZA MILAN!!! ♥

  10. #60
    Pro PepG's Avatar
    Join Date
    Dec 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    965
    Quote Originally Posted by ivan.Brko View Post
    kopiraju fifu,ako igrac premijestis na poziciju na kojoj neigra npr.stavis Dc na Mc bit ce crveni trokut, a ako igrac igra samo DC i stavis ga na DL bit ce narancasti trokut sto znaci da igrac neigra tu poziciju ali se moze "snac" i odigrat tekmu

    ♥FORZA MILAN!!! ♥
    Bilo je to i ranije a sada je i prikazano na novoj verziji

    FC Red Star ✮✮✮ AS Roma ✮✮
    ivan.Brko likes this.

Page 6 of 11 FirstFirst ... 45678 ... LastLast