Page 72 of 108 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast
Results 711 to 720 of 1077
Like Tree1169Likes

Thread: ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆

  1. #711
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Aleksandar Ilok View Post
    To je gore, priznajem haha
    To ti pričam,hebena sam stranka čak su mi i prevoditelja dali zaheban taj hercegovački,samo kriminalci ga kontaju al dobro skontat ću imam dobar tim mentora uza sebe dapače vrhunske u tom području Mamića,Bandica

  2. #712
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Sutra ti spreman nešto nevidjeno još Mesa pazi se
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Pusem ti gadno za vrat
    Ništa ne mijenjam, samo udri. Samo mi asistent Barrueto pocrvenio, nadam se nerijesenom rezultatu bar.

  3. #713
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ništa ne mijenjam, samo udri. Samo mi asistent Barrueto pocrvenio, nadam se nerijesenom rezultatu bar.
    Ja idem na rizik pa sta bude
    MNK Kaskada likes this.

  4. #714
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Vidim mnogo ste pisali o tome kakve igrače treba kupovati sa TL i koji igrači najbolje napreduju. Tu je sve jasno, igrač 18-21 god sa sto vecom vrijednoscu i sa sto manjom platom najbolje napreduje. Na niskom levelu je mnogo lakse uočiti takve igrače, dok su kod mene svi igrači sa 128 ili 129 miliona vrijednošću. Pre nekoliko sezona sam to detaljno istraživao na par svojih igrača i tada sam primjetio da mi se kod igrača na 1Q napretka (15 skilova) vrijednost poveća za 100.000, tj. za 5Q (1 zvijezda) poveća mu se vrijednost za 500.000, pa ako npr. kupis igrača na 118.800 nakon napretka od 2Q njegova vrijednost se poveća na 119.000 i od tada mnogo bolje napreduje (spec računa kao 100.000).

    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.18-8.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.18-9.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.19.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.19-1.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.19-2.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.19-3.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.19-4.jpg

  5. #715
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Igrač kad ostari godinu, vrijednost mu se smanji za 300.000
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.2s19-1.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.2s19-4.jpg
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-saliham.2s19-5.jpg

  6. #716
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Onda je nordeus odlučio da izbaci update i to više nije tako , promijenili su vrijednost svim mojim igračima i sada kad treniram igrača vrijednost mu se ne povećava. Na nižim levelima vrijednost se jos uvijek povećava kad trenirate igrača ali na mom levelu to više ne funkcioniše, evo i slike Salihamidzica kad sam ga prodao (vrijednost naglo skočila sa 121 mil na 128 mil nakon update-a)
    ☆ Sezona 71 - 20.Septembar ☆-hasan-salihamidzic-prodaja.jpg

  7. #717
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Onda je nordeus odlučio da izbaci update i to više nije tako , promijenili su vrijednost svim mojim igračima i sada kad treniram igrača vrijednost mu se ne povećava. Na nižim levelima vrijednost se jos uvijek povećava kad trenirate igrača ali na mom levelu to više ne funkcioniše, evo i slike Salihamidzica kad sam ga prodao (vrijednost naglo skočila sa 121 mil na 128 mil nakon update-a)
    Click image for larger version. 

Name:	Hasan Salihamidzic prodaja.jpg 
Views:	27 
Size:	67.1 KB 
ID:	55004
    Mesa sada se samo plaća mijenja i možeš se po tome ravnat ti si matematičar pa se zabavi,ja recimo nisam išao u toliku krajnost jer me to ne opterećuje baš toliko,ali recimo desilo mi se da mi skaut PERISIC kupljen kao skaut napreduje bolje nego igrač kupljen sa 5* i 19 god dok mi skaut ima 22-23 ako se ne varam s time da skauta uopće ne treniram a već je skoro 261Q a kupljen sa 8 Skila do 7* nevjerovatno moguće da sam potrefio jednog od sto

  8. #718
    Champion lespa's Avatar
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Voždovac
    Posts
    2,357
    @ kaskada

    "igrač 18-21 god sa sto vecom vrijednoscu i sa sto manjom platom najbolje napreduje".
    citam tvoj post i secam se jednog igraca DC cini mi se, bio je skup a bas mala plata. bilo mi cudno ali dobro je napredovao. hebote, igram 16 sezona a ne znam nista o igrici!
    kod kluba na drugom nivou sam potrosio 50-ak zelenih kofera na igraca ST, 19 god. spec. slob. ( nordgen) i napumpao mu osobine "napad". kvalitet 25 napad 38. posto mu nisam obnovio ugovor a povecao sam mu vrednost da li da ocekujem jos bolje igre od njega?
    ФК МЕДАК II - 62 x Liga; 33 x Liga Sampiona; 21 x Kup; 3 x Super Liga: 2 x Super Kup
    nastupi: Frisanco (AMR) 771, golovi: Frisanco (AMR) 768; asistencije: Frisanco (AMR) 522

  9. #719
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Ma plata zavisi od toga koji je kvalitet imao igrač kada je potpisivao ugovor... Dva potpuno ista igrača od 20 godina imaju različite plate, ako je jedan potpisao sa 20, a drugi sa 18 godina... Btw, povećava se vrednost igrača svaki put kad dobije skil poen, ali se meri u hiljadama, pa se to ne vidi na njegovom profilu...

  10. #720
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Ma plata zavisi od toga koji je kvalitet imao igrač kada je potpisivao ugovor... Dva potpuno ista igrača od 20 godina imaju različite plate, ako je jedan potpisao sa 20, a drugi sa 18 godina... Btw, povećava se vrednost igrača svaki put kad dobije skil poen, ali se meri u hiljadama, pa se to ne vidi na njegovom profilu...
    Da tako nešto prijatelju

Page 72 of 108 FirstFirst ... 2262707172737482 ... LastLast