Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 21 to 30 of 86
Like Tree83Likes

Thread: Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?

  1. #21
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Najgluplji deo ove igre je kada Nordeus, pod plaštom "realističnosti", favorizuje boraniju koja ima jedan šut u okvir gola, i ne da ti da se odlepiš u momentu kada 2. izgubi od 3... A sve, kao, da liga bude zanimljivija ili šta... Ako nešto rasteruje igrače, onda je to ovo što vi nazivate "realističnost"... U pravom fudbalu nema realističnosti, postoje samo interesi i velika lova, koji određuju šta je "realistično,", a šta nije...

    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-3aa.jpgSezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-3aab.jpg
    lespa and MNK Kaskada like this.

  2. #22
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Albator1 View Post
    Ja druze imam, 21 titulu u prvenstvu,2 Lige Sampiona i jos 5 finala, ali u kupu goli kur.c. Stalno me jebu sa ekipama po 3 nivoa iznad pa redovno ispadam u pretkolu...A na drugog profilu u koji nisam usao mjesec i po osvajam titulu i kup, LS nisam jer nisam bio kvalifikovan za nj. Inace sa 40. nivo Dodje mi da ih sve posaljem u picku materinu.
    Isto to sam prolazio i gore od tebe. Nisam dalje od četvrtfinala kupa mogao dok nisam došao do samog vrha. Prvi put sam u kupu došao do polufinala u sezoni 53 (level52) i tad sam bio 1 level ispod najvišeg levela. Sledeće sezone sam ušao na najviši level i uzeo titulu kupa po prvi put u 54 sezone. Naredne sezone 55 sam opet uzeo titulu kupa, u sezoni 56 polufinale, sezona 57 polufinale, sezona 58 polufinale, sezona 59 osvajam kup i zadnja sezona 60 polufinale. Znači, kup je rezervisan za ekipe sa vrha, moraš imati sreće pa da te ne ubace sa jačima (128 ekipa) a za to je mala vjerovatnost, meni je polazilo to za rukom dok sam bio 40 level i dok su gledali kvalitet cijelog tima a ja sam ulazio u novi level sa ukupnim kvalitetom tima na 1-2* tako što sam ostavljao akademce (8 akademaca) i nisam im trenirao kvalitet i tako do penzije. Ti su mi akademci snižavali kvalitet jer su bili po 40-50Q slabiji od ostatka tima. Al svejedno ni tad dalje od četvrtfinala nisam mogao jer su i drugi koristili istu foru, a i nisam tada imao kofera da napravim jaku ekipu niti da kupim neke dobre igrače sa transfer liste jer je bila nekvalitetna. Šta da ti kažem, igraj na tom drugom profilu kad na glavnom ne ide. I ja imam par klubova na nižim levelima gdje sam uzimao kup bez da sam pratio ijednu utakmicu a na glavnom muka dok nisam stigao do najvišeg levela i sad su mi protivnici moj level ili 3 levela ispod mene.

  3. #23
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Inače sam rekorder po broju ispadanja u pretkolu Kupa (18X):

  4. #24
    Banned
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    GB
    Posts
    84
    Ne mogu da verujem! Dakle ekipa iz Nordeusa kao da je sastavljana od konja i volova. Sedam dana pišem debilima da ne želim više nikakav kontakt sa njihovom igrom i da trajno uklone moj nalog i čovek 7 dana postavlja isto pitanje: "Razmislite još jednom da li želite da se vaš nalog ukloni"? Napišem da želim, a on pošalje mail da im treba moje odobrenje, kažem da imaju odobrenje da trajno uklone moj nalog, a on opet pošalje mail sa rečenicom: "Molim vas da razmislite još jednom". Ne razumem je li čovek debil ili koji se kurac sa njima dešava. Možda radi na poziciji gde ne sme da se obratiti nadređenim pa kupuje vreme u nadi da ću se predomisliti. Nema šanse!!!

    Pre 2 godine su me stavili u LŠ sa višim levelima i tada sam im isto sve pisao i prestao igrati TE. nisam igrao oko 18 meseci, počenem da igram ponovo osvojim 4 titule za redom 43,44,45,46 level i uzmem jednu LŠ i planiram ove sezone da potrošim oko 500-600 tokena na ekipu koja će uzeti trostruku krunu i kupim u startu ekipu koja ima 11 skauta i 2 igrača istreniram do nivoa svetska klasa i šta dobijem da u Kupu imam protivnike 2 levela viša od mene, a u LŠ 22 ekipe level 48 i nas 10 sa levela 47 i takva ekipa je u startu osuđena samo na prvenstvo. Ma jebite se kreteni!!!

    Kada sam pitao zašto su me stavili u LŠ sa višim levelom, odgovor je bio "Svi imaju jednake šanse za pobedu". Kako da ne!!! Čovek je debil, ako može takvo nešto napisati!!!
    Posle par dana kaže svesni smo toga i radimo na tome, a to mi je moderator takođe napisao pre 2 godine i to identičan odgovor. Kopiraju unapred pripremljene odgovore.
    I tako evo već 7 dana tražim da mi obrišu nalog, a oni odbijaju!

    Žao mi je jedino što ne mogu prebaciti 2300 tokena nekome ko aktivno igra, ali neka i to ide dođavola, Ne želim više s njima da imam išta.

    Nije moj poraz, poraz od jačeg u LŠ ili kUpu, nego je njihov poraz to što gube igrače koji su aktivni od 2010. godine!!!


    Evo i ovde im se obraćam i pišem sledeće:

    Debili, majmuni, retardi, konji, idioti iz Nordeusa, obrišite moj nalog sa TE jer ne želim više da budem deo vaše lakrdije. U što kraćem roku uklonite moj nalog, jer ne želim da vam dozvolim pristup svom mailu, niti prijateljima sa FB!!!

    Da li sam bio dovoljno jasan ili vam još nešto treba pojasniti pošto je očigledno moderatoru sa TE Supporta ovo preteško da shvati?!?!?
    Albator1 likes this.

  5. #25
    Rookie Albator1's Avatar
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    85
    to ne moze biti tacno jer sam sa drugog profila koji je na daleko nizem nivou (20 nivoa ispod) od mog glavnog prosle sezone bez ulaska na profil osvojio ligu i kup, I to je treci kup koji sam osvojio s tom ekipom. Bez ikakvog vodjenja. Tako da prica o tome da je to rezervisano za vece nivoe ne stoji. Pokusao sam cak i da namjerno ostanem u nizem rangu nekoliko puta ( u biti sam samo prvu sezonu ispao zasluzeno, svaki sledeci put je bilo namjerno ispadanje u nizi rang tj. ostanak) ...i dzaba.

  6. #26
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Igricu sam poceo da igram pre 5 godina, ja msm,igrao sam skoro 3 godine aktivno,sa vise ili manje uspeha,kako kad...ali ni kup ni ligu sampiona nikad nisam osvojio
    stizao sam do 1/2 finala nekad i to je to,i secam se da sam bio srecan kad sam dogurao dotle jer sam 10-tak sezona za redom uvek ispadao u 1/4 finala
    i iz kupa i iz lige sampiona bez obzira na kvalitet tima...U to neko vreme sam i prestao da igram,i zbog nerealnosti igrice i zbog toga sto igrica nije htela da mi se pokrene 3 meseca zbog nekih problema,a dok se kvar otklonio budzet je bio u minusu a igraci dosta losi (2 i 3 zvezdice) U naredne dve godine ulazio sam povremeno,ne vise od 10-tak puta za ceo taj period da bi pre 2 sezone opet upalio igricu,tj ova sezona sto je u toku trenutno mi je 3. od kad opet igram.
    Dobio sam prosecne igrace od TE (4/5 zvezdice) i minimalan budzet (vrednost jednog igraca) i pristojan broj kofercica,2 sezone sam pauzirao na istom nivou
    da bi sastavio tim kakav zelim i podigao kvalitet igraca kolko je to moguce.Trenutno imam jako dobar tim jer sam za te 2 sezone pauze
    treninzima sve igrace uspeo da dovedem do 6 a dvojicu i do 7 zvezdica,jedini problem mi je mali broj izmena za koje nisam imao novca pa mi ceo tim ima 14 igraca,ali ove sezone sam se posvetio iskljucivo prvenstvu,za sada sam prvi pa ako tako ostane do kraja od nagrade cu da dovedem jos neke.Da ne skrecem mnogo sa teme,cini mi se da je igrica sada dosta realnija i da treninzi i gledanje utakmice imaju veliku vaznost,iz licnog iskustva prve sezone kad
    sam se vratio gradio sam tim i posvetio se kup utakmicama,kad mi je bonus bio mali mucio sam se sa slabijim timovima,a kada je bio bar 8% parirao sam
    i jacima od sebe.Te prve sezone a i sledece u kupu je bilo timova koji su za nivo ispod mene i timova koji su za 2 nivoa iznad mene,od kojih sam na kraju i ispadao u 1/8 finala,ove sezone to nisam proveravao jer se nisam fokusirao na kup,ali verujem da je i sad tako...Sve u svemu igrica vise drzi paznju nego pre deluje mi realnije,ali ajde da ne trcim pred rudu videcemo u narednim sezonama
    lespa likes this.

  7. #27
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Steppenwolf View Post
    Najgluplji deo ove igre je kada Nordeus, pod plaštom "realističnosti", favorizuje boraniju koja ima jedan šut u okvir gola, i ne da ti da se odlepiš u momentu kada 2. izgubi od 3... A sve, kao, da liga bude zanimljivija ili šta... Ako nešto rasteruje igrače, onda je to ovo što vi nazivate "realističnost"... U pravom fudbalu nema realističnosti, postoje samo interesi i velika lova, koji određuju šta je "realistično,", a šta nije...

    Click image for larger version. 

Name:	3aa.JPG 
Views:	44 
Size:	57.1 KB 
ID:	71684Click image for larger version. 

Name:	3aab.JPG 
Views:	44 
Size:	26.8 KB 
ID:	71685
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-poooo.jpg

    Иста ситуација данас,плус гол примљен у 90-ом минуту из слободног ударца,али ко што сам рекао
    на једном посту пре,чини ми се да је игрица ипак реалније него пре 3-4 године,али простора за напредак има и о томе нема шта да се прича

  8. #28
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Povezao sam 3 bitne pobjede, mislio sam biće 3 poraza
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_1.jpg
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_2.jpg
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-screenshot_3.jpg

  9. #29
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Danas sam obišao sve svoje klubove da vidim kako ide

    MNK Kaskada

    Postava i formacija:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-1-postava.jpg

    Liga:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-1-liga.jpg

    Liga Šampiona:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-1-l-.jpg

    Kup:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-1-kup.jpg

  10. #30
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    MNK Kaskada II

    Postava i formacija:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-2-postava.jpg

    Liga:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-2-liga.jpg

    Liga Šampiona:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-2-l-.jpg

    Kup:
    Sezona 84 - 18. Septembar - Kako vam ide?-kaskada-2-kup.jpg

Page 3 of 9 FirstFirst 12345 ... LastLast