Page 39 of 55 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast
Results 381 to 390 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #381
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Momci hvala na podršci, međutim igram sa smartphone-a, a ovde mogu samo slike upload sa pc. Više je pitanje bilo da li je i vas ovo čudo jblo. Doduše imam 10-ak igrača koji su mi tu već 4-5 sezona. I ove su slabo napredovali. To sa moralom i kondicijom to jest trening je sve ok. Svi su mi na 90+kondicija, jedino što ne mogu da uspem je bonus 4×10. Nemam zelenih kofera za to dovoljno. Inače uvek 4×8 bonus. I posed lopte mi je minimalno 55% u moju korist. Imam i prijatelje tako da retko koju tekmu protivnik ima bonus. I taj je u 98% slučajeva 11%+ za mene.
    Ja ovako igram,ako si mislio konkretno na ovo

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_41.jpg

  2. #382
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Znači, napušite mi se kurca svaki put kad protivnik ima "malo sreće", a ja ne... Od samog starta trolovanje, 4 promašena FK u nizu, 10 kornera i nijednom moji da budu viši u skoku, promašen penal, 20 minuta igrač više i ništa... I to sve zato što je 2. izgubio od 4., a treći igrao nerešeno... Protivnik 19 uklizavanja, 19 faulova... trebalo je sa 3 igrača manje da završi utakmicu!!! Nabijem vas sve na kurac baš, a pogotovo onog ko je "štelovao" ovakve trolove u završnici prvenstva!!!

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1jjjjj.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1jjjjjj.jpgSezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1jjjjjjj.jpg
    MNK Kaskada and lespa like this.

  3. #383
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    103 jebena gola smo dali na 18 utakmica, to je jebenih 5.72 po utakmici i sad boraniji ne možemo da damo nijedan... Ma sisajte kurac!!!

    lespa likes this.

  4. #384
    Famous vedran boca juniors's Avatar
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Croatia
    Posts
    1,860
    Moze neki link za gledanje el clasica

  5. #385
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    1/2 finala obezbedjena...
    Ponovo AML povredjen na pocetku,ponovo ST ide na njegovu poziciju kao
    zamena i ponovo postize pogodak (Matz)

    4. i 24. min protivnik 2:0 do kraja malo promena u igri,totalna dominacija i 2 gola,dovoljno za prolaz
    posle prve utakmice 2:1

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_42.jpg

  6. #386
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Aguerrooooooooooooooooooo!!! Crveni za Nordeus...

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-red.jpg
    lespa likes this.

  7. #387
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by Страхиња998 View Post
    Ja ovako igram,ako si mislio konkretno na ovo

    Click image for larger version. 

Name:	Screenshot_41.jpg 
Views:	27 
Size:	65.1 KB 
ID:	74122
    Hvala. Ja sam igrao obično DL DC DC DR-ML MC MR- AMC- ST ST (4-3-1-2). Ostali parametri isti sem odbrana čoveka i bez ofsajda. Ali ne vredi. Za večeras sam spremio tipičnu 5-3-2. Protivnik je slabiji od mene 11% , ali zahvaljujući Nordeusu biće još jedno 8-mo minutno nerviranje.
    Inače, savez mi se zove Cile 1987 #498C5Z a ekipa sa problemom mi je Delije.
    A sada da se malo pohvalim, druga ekipa , FK Crvena Zvezda, po prvi put prošla u finale kupa. I uz to prvi na tabeli i polufinale LŠ.

  8. #388
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Hvala. Ja sam igrao obično DL DC DC DR-ML MC MR- AMC- ST ST (4-3-1-2). Ostali parametri isti sem odbrana čoveka i bez ofsajda. Ali ne vredi. Za večeras sam spremio tipičnu 5-3-2. Protivnik je slabiji od mene 11% , ali zahvaljujući Nordeusu biće još jedno 8-mo minutno nerviranje.
    Inače, savez mi se zove Cile 1987 #498C5Z a ekipa sa problemom mi je Delije.
    A sada da se malo pohvalim, druga ekipa , FK Crvena Zvezda, po prvi put prošla u finale kupa. I uz to prvi na tabeli i polufinale LŠ.
    Ne znam da l je to moj trip ili ima stvarno nekog smisla...
    Mislim da treba da drzis neko vreme istu formaciju da bi se igraci ''navikli''
    jer ja kad sam menjao tako na pocetku mi je uvek islo lose a posle sve bolje i bolje,opet kazem mozda trip

  9. #389
    Addicted
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    733
    prva postava za ligaske utakmice haha

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-screenshot_13.jpg

  10. #390
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by vedran boca juniors View Post
    Moze neki link za gledanje el clasica
    Kasno ti pišem ali da znaš za u buduće...
    Batman football stream
    po meni najbolji,i ima sve utakmice.
    Hotfootball ti je sajt gde možeš da pogledaš snimak utakmica(zanimljive detalje,golove i ...) ako si je propustio.

Page 39 of 55 FirstFirst ... 29373839404149 ... LastLast