Page 41 of 55 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast
Results 401 to 410 of 545
Like Tree445Likes

Thread: Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?

  1. #401
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napušite mi se kurca za ovih mojih 10 šuteva u okvir, njegovih 5 i 2-2!!! Napušite mi se kurca i za ovih 78% uspešnih pasova u situaciji 5 na 3 na sredini terena!!! Napušite mi se kurca za svako trčanje mojih napadača s loptom pravo golmanu u naručje!!! Napušite mi se kurca i za 100 i ko zna koliko kornera bez postignutog gola, sa specijalistom za kornere u timu!!!

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1kkkk.jpg

  2. #402
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Napušite mi se kurca i za dva promašena penala danas... jedan od specijaliste za penale, a drugi od igrača kome je šut na 222% (a meni boranija sa šutom 40-50%, bez specijalnosti, daje golove iz slobodnjaka)

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1kkkkk.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  3. #403
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Izgleda da je Nordeus promenio matrix za pobede i poraze. Prvi put od početka ove sezone sam dobio 3 vezane tekme u ligi. 😨. Jes da me danas lik razvili u prvom polufinalu Lige Šampiona, ali nije važno. Zadovoljan sam.
    Inače, lik je izgleda nek ruski tajkun, mamu mu jbm. Najlošiji igrač mu je na 170% (!) , a na istom smo nivou. I nije nijednu sezonu tankovao. Po slobodnoj računici, to je nekih 40.000 uloženih tokena u jednom mesecu.

  4. #404
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    Partizan osvaja ligu 5 kola pre kraja, po 18. put... 10. put u poslednjih 11 sezona...

    Sezona 86 - 13. Novembar - Kako vam ide?-1l.jpg
    MNK Kaskada likes this.

  5. #405
    VIP
    Join Date
    Sep 2014
    Location
    Beograd
    Posts
    11,542
    OPET je United izgubio izjednačenu utakmicu, jer je Nordeus OPET dodelio protivniku "malo više sreće"... OPET je Celtic primio gol posle kornera, iako imam specijalistu za skok igru, ali svaki put u odbrani ili napadu na loptu skače moj napadač, a ne neki od štopera... Napokon je i Celtic dao gol posle 100 i ko zna kojeg kornera...

  6. #406
    Serbian Forum Moderator Shadow's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Serbia
    Posts
    4,173
    Wolf ajde oladi malo sa komentarima imas support pa im tamo salji cestitke.

    Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

  7. #407
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    I kako da igra bude zanimljiva, kada jbni tajkun ubaci par hiljada eura.






    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    MNK Kaskada likes this.

  8. #408
    Dreamer Viktor Stefanovic's Avatar
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    483
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    I kako da igra bude zanimljiva, kada jbni tajkun ubaci par hiljada eura.






    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk
    Ha... Ima se može se batice.
    Opušteno.
    Što bi rekao jedan naš gigant ovde na forumu
    Idemoooo

  9. #409
    VIP MNK Kaskada's Avatar
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Gračanica, Bosnia & Herzegovina
    Posts
    3,734
    Quote Originally Posted by Crvena Zvezda View Post
    Izgleda da je Nordeus promenio matrix za pobede i poraze. Prvi put od početka ove sezone sam dobio 3 vezane tekme u ligi. 😨. Jes da me danas lik razvili u prvom polufinalu Lige Šampiona, ali nije važno. Zadovoljan sam.
    Inače, lik je izgleda nek ruski tajkun, mamu mu jbm. Najlošiji igrač mu je na 170% (!) , a na istom smo nivou. I nije nijednu sezonu tankovao. Po slobodnoj računici, to je nekih 40.000 uloženih tokena u jednom mesecu.
    Ne bih rekao da je potrebno 40K tokena. S obzirom da mu je transfer lista na 5*, potrebno mu je 4-5K zelenih kofera (restova) i samo udara POWER TRAINING + duple pozicije igračima i specijalnosti. Ja sam pre 10-tak sezona tako imao 3K restova i od igrača 3* napravio tim od 150% u 3-4 dana preko stare verzije (jer ide brže). Većina mi tih igrača još uvijek igraju jer smo ponavljali kad god nas nije bilo dovoljno da pravimo veći level. Pogledaj historiju u mojoj galeriji. Zadnjih nekoliko sezona skupljam kofere da pravim novi tim, recimo da sam 80% skupio od planiranog, vjerovatno još sezonu ili dvije ću da igram opušteno bez želje da osvojim neki trofej a onda pucam na triplu . Moram da sačekam da drug Glogovica ispuca svoje kofere, osvoji triplu, pa tek onda ja da se razmašem.

  10. #410
    Champion Crvena Zvezda's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Location
    Hamburg
    Posts
    2,733
    Quote Originally Posted by MNK Kaskada View Post
    Ne bih rekao da je potrebno 40K tokena. S obzirom da mu je transfer lista na 5*, potrebno mu je 4-5K zelenih kofera (restova) i samo udara POWER TRAINING + duple pozicije igračima i specijalnosti. Ja sam pre 10-tak sezona tako imao 3K restova i od igrača 3* napravio tim od 150% u 3-4 dana preko stare verzije (jer ide brže). Većina mi tih igrača još uvijek igraju jer smo ponavljali kad god nas nije bilo dovoljno da pravimo veći level. Pogledaj historiju u mojoj galeriji. Zadnjih nekoliko sezona skupljam kofere da pravim novi tim, recimo da sam 80% skupio od planiranog, vjerovatno još sezonu ili dvije ću da igram opušteno bez želje da osvojim neki trofej a onda pucam na triplu . Moram da sačekam da drug Glogovica ispuca svoje kofere, osvoji triplu, pa tek onda ja da se razmašem.
    Kako da dođem do 3K restova? 😣

    Gesendet von meinem SM-T819 mit Tapatalk

Page 41 of 55 FirstFirst ... 31394041424351 ... LastLast