Page 1 of 16 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 151
Like Tree27Likes

Thread: Kupovina i prodaja igrača

  1. #1
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582

    Kupovina i prodaja igrača

    U ovoj temi možete da razmenjujete igrače

    Jednostavno ostavite podatke o igraču koliko ima godina, koja mu je ocena, za koji je nivo, koliko košta...

    I kome treba javiće se pa ako ste na istom serveru može da kupi igrača od vas. Uživajte u igri



  2. #2
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    7
    Imam igraca 3 zvezdice,5 nivo,ST,statistika 9-8-7-8-8,ocena 32,cena 720k.

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Ljudi,imam samo jedno pitanje,kako ja mogu nekom da prodam igraca,jel ako stavim na aukcije,nece biti lako da ga uzme?

  4. #4
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    4
    da li moze neko nekome da poslaje igraca posto mi je jedan drug rekao da moze?

  5. #5
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Veljko Stojadinovic View Post
    Ljudi,imam samo jedno pitanje,kako ja mogu nekom da prodam igraca,jel ako stavim na aukcije,nece biti lako da ga uzme?
    Ako si 4 ili veci nivo, mozes igraca prodati preko pregovora, ako nisi tu samo transfer lista

  6. #6
    Famous nsretkovic's Avatar
    Join Date
    Jan 2013
    Location
    Serbia
    Posts
    1,582
    Quote Originally Posted by Стефан Глуваковић View Post
    da li moze neko nekome da poslaje igraca posto mi je jedan drug rekao da moze?
    Moze samo preko pregovora, ili da ga kupis sa transfer liste

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6
    Quote Originally Posted by nsretkovic View Post
    Ako si 4 ili veci nivo, mozes igraca prodati preko pregovora, ako nisi tu samo transfer lista
    Jedno pitanje,kako da postavim igraca na pregovore?

  8. #8
    Rookie Sase T.'s Avatar
    Join Date
    May 2013
    Posts
    52
    Nemozes ga postavit ukoliko mu fali 1skill poen do 6* tada ga ima.Ukoliko neko hoce da ti ga kupi otici ce na tvoj profil i ici Nova Ponuda i poslat ce ti ponudu.

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    12
    Kod mene samo ima da se kupe igraci sa 3 zvedice, na kakav sam to server neznam? imam istu jacinu tima ko ovaj dva nivo ispod mene? Koja je logika neznam? A to kupovina igrace na pregovore to je cista glupst? Prmera niko nedaje igraca koja mu je realna cena, jer gleda da zaradi koji token, min 4-5 tokena, a odradiliste ga tako kad se povecava cena igraca povecavaju se tokeni po dva pa tako neki igrac primera kosta od 6m i 8 tokena postigne cenu min 16 tokena 7.5m da bi taj koji ga prodaje zaradi 4-5 tokena.

  10. #10
    Dreamer
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Belgrade,Serbia
    Posts
    348
    Quote Originally Posted by stanisa00 View Post
    Kod mene samo ima da se kupe igraci sa 3 zvedice, na kakav sam to server neznam? imam istu jacinu tima ko ovaj dva nivo ispod mene? Koja je logika neznam? A to kupovina igrace na pregovore to je cista glupst? Prmera niko nedaje igraca koja mu je realna cena, jer gleda da zaradi koji token, min 4-5 tokena, a odradiliste ga tako kad se povecava cena igraca povecavaju se tokeni po dva pa tako neki igrac primera kosta od 6m i 8 tokena postigne cenu min 16 tokena 7.5m da bi taj koji ga prodaje zaradi 4-5 tokena.
    Ako vec mozes da koristis pregovore znaci da si nivo 4+,pregovore nikad nisam koristio a i ovde sam citao da se tako dosta tesko nabavljaju igraci posto su to uglavnom inavredniji igraci u timu pa mi logicno reci dali bi ti tvog najboljeg igraca prodao za recimo 2 tokena i 1M preko njegove realne vrednosti?
    Dva su resenja:
    1.Kupuj rano jutri igrace(posle otvaranja servera do negde 8 sati isto i prvog dana sezone rano jutri moze dosta dobrih igraca da se nadje)
    2.Nadji i dodaj prijatelja koji je dva tri nivoa iznad tebe pa se sa mjim dogovori da ti prodaje kroz pregovore njegove slabije igrace(1 2*),
    naravno ti ces te igrace videti kao 4,5*.
    Naravno prvi nacin je bolji i jeftiniji ali ako ti je stvarno server toliko los onda je drugi nacin bolji ali je skuplji.
    Tajkun likes this.

Page 1 of 16 12311 ... LastLast