Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 30 of 30
Like Tree3Likes

Thread: F.C. Zippo

  1. #21
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    @Dorin: Poate picam in sezonul viitor in acelasi campionat sau CL. Ar fi interesant sa dau de manageri activi in campionat. Pana acum era ceva lume activa prin CL/Cupa.

    Mult succes cu echipa ta.

  2. #22
    Apprentice
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    268
    Frumos golaveraj...ai reusit sa castigi campionatul in mod evident

  3. #23
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Mda. Incepem sezonul cu un egal in cupa si cu o lista de transferuri absolut execrabila. Niciun Nordgen. Doar cativa batranei de care nu am nevoie.
    De notat ar fi ca incerc sa schimb sistemul de joc de la 4-2-2-2 hex la un ofensiv 4-3-3. De ce? Pentru ca am observat ca Hex-ul contra echipelor mai bine cotate nu da rezultate. E foarte bun impotriva echipelor mai slabe, dar in rest e foarte greu. Asa ca 4-3-3 FTW!

    Late edit: Meci retur in cupa. Rezultat 2-1 pentru mine. Am inceput 4-3-1-2, am primit gol si-am schimbat in 4-3-3(atac puternic, pe mijloc, tackling dur, pase mixte). Echipa si-a revenit si-a marcat doua goluri calificandu-se astfel mai departe in cupa. Daca ajung in optimi ma declar multumit (dar e greu deoarece am adversar de nivel 8).
    Last edited by Beldea Alexandru; 01-12-2015 at 09:16 AM.

  4. #24
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Echipa sezon 4:F.C. Zippo-echipa-sezon-4.jpg
    Cam toti jucatorii vor face 6 stele. Exceptie facand B. Alex si S. Stefan care vor face 7.
    Primele rezultate:
    1. Campionat primul meci impotriva celei mai bune echipe dupa a mea(valoric vorbind): 6-1 pentru mine
    2. CL: meci usor: 8-1 pentru mine
    3: Cupa: meci neasteptat de usor impotriva unei echipe de nivel 6. Rezultat final 6-0 pentru mine.

    Momentan echipa spera sa castige cele 3 trofee puse in joc. De mentionat ar fi faptul ca in CL am un adversar din Arabia Saudita care are doar scouteri in echipa. Vreo 22 mai exact.

  5. #25
    Pro Bogdan Astefanei's Avatar
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    782
    Frumoasa echipa
    Arabia Saudita ... ce sanse ai cu seici aia , am vazut si eu odata 2 dinaia , avea echipa legendara ...

  6. #26
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Hehe...Petrodolarii nu castiga mereu. In jocul asta cei mai smecherasi sunt vietnamezii. Care au jdemii de tokeni cu echipe legendare si buget maxim. Cu aia chiar nu poti sa te bati. Uita-te pe forumul englez sa vezi cum se vaita userii de cei din vietnam.
    Eu cred ca cel mai important este sa ne distram si sa ne simtim bine, ca d-aia este joc. N-are rost sa ne varsam nervii pentru ceva virtual. Uneori castigam, alteori pierdem. **** happens.

    Oricum, merci frumos pentru complimentele aduse echipei.

  7. #27
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    O mica actualizare. In cupa am fost eliminat de cel mai voloros adversar. Meci misto, 2-2 in deplasare, 0-1 acasa cu gol din lovitura libera. Asta-i viata.

    In campionat sunt pe 2, dupa ce am pierdut in fata echipei de pe locul 1.F.C. Zippo-clasament-intermediar-sezon-4.jpg

    In Champions League sunt pe primul loc cu 5 victorii din 5 si golaveraj 22-2.F.C. Zippo-clasament-cl-sezon-4.jpg
    Doar 2 adversari puternici in CL. Deci trofeul poate ramane in posesia echipei F.C. Zippo.

    Momentan echipa arata cam asa:F.C. Zippo-echipa-sezon-4.jpg
    Calitate per total: 39.6. Varsta medie: 19.9. Restul e cancan.
    Last edited by Beldea Alexandru; 01-22-2015 at 12:27 PM.

  8. #28
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Mda. Penultima actualizare pana la sfarsitul sezonului.

    Echipa se descurca ok. Are 3 infrangeri. 1 in campionat, 1 in CL si 1 in cupa (competitie din care am fost eliminat in 16-imi)
    Nu am avut decat 4 accidentari tot sezonul. La capitolul cartonase pana acum: 1 cartonas rosu incasat direct si 2 galbene incasate in ultima partida din CL.

    Campionatul pare castigat 90 la suta.F.C. Zippo-clasament-sezon-4.jpg
    In CL este destul de greu. Semifinala impotriva unei echipe foarte bune, toti jucatorii de 6 stele + 2 de 7 stele.F.C. Zippo-cl-sezon-4.jpg
    Echipa arata cam asa, nu-s foarte multe schimbari fata de inceputul campionatului.F.C. Zippo-echipa-sezon-4-2-.jpg
    Last edited by Beldea Alexandru; 01-31-2015 at 10:25 AM.

  9. #29
    Rookie
    Join Date
    Jan 2015
    Location
    Galati
    Posts
    80
    frumos
    Beldea Alexandru likes this.

  10. #30
    Rookie Beldea Alexandru's Avatar
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Bucuresti
    Posts
    88
    Multumesc Madalin!

Page 3 of 3 FirstFirst 123