Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 50
Like Tree2Likes

Thread: Jocuri

  1. #1
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976

    Jocuri

    Cu siguranţă majoritatea dintre voi dacă nu toată lumea mai joacă şi alte jocuri. Ce jocuri vă plac/v-au plăcut? Ce jocuri vă jucaţi? Atenţie, este interzis să discutaţi despre alte managere de fotbal online, gen Top Eleven.

    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  2. #2
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    I miss my WoW :|

    Acum ma mai joc doar T11.

  3. #3
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Alin Potec View Post
    I miss my WoW :|

    Acum ma mai joc doar T11.
    Esti de-al meu , inainte sa ma apuc de T11 ma jucam WoW, pe WOTLK.

    O poza de pe la Arena..

    pe la 2k+ rating, pe un sv. plin cu jucatori de pe AT.

    Bine am boostat contul cu un druid feral + pala holy.
    Alin Potec likes this.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  4. #4
    Apprentice Catalin Joel's Avatar
    Join Date
    May 2014
    Location
    Timisoara, Romania.
    Posts
    278
    CS 1.6 - 4 sezoane PGL div, B2. Alte detalii legate de gaming despre mine gasiti aici:
    Catalin 'CatalinJoel' Joel | SK Gaming

  5. #5
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Quote Originally Posted by PricopGeorgeCătălin View Post
    Esti de-al meu , inainte sa ma apuc de T11 ma jucam WoW, pe WOTLK.

    O poza de pe la Arena..

    pe la 2k+ rating, pe un sv. plin cu jucatori de pe AT.

    Bine am boostat contul cu un druid feral + pala holy.
    Mage, DK, Hunter si Rogue full PvE si un Holy Pala full PvP sezonu 14/15 daca nu insel. N-spe mii de achievements si cel mai mult 3 zile incontinuu nedormite (lansare Cata).

    Pana intr'o zi, cand am dat de nioasca unei fete ) si am zis ca las jocu si o sa fiu mai atent cu ea. Zis si facut. Am bagat contu pe eBay si in maxim o saptamana... Voila.. contu hack'uit. Dupa mai 3 zile... Voila... contul banat
    Iar acuma am ramas si fara WoW si fara nioasca, dar mai mult plang dupa joc ca l'am avut 4 ani de zile in care intram zi de zi
    Last edited by Alin Potec; 08-26-2014 at 05:15 PM.

  6. #6
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Achievements-urile erau viaţa mea, eram înebunit după ele...

    2.2k la arena <3



    Characterul principal era un pala holy cu retri pe alt spec.



    Din cate stiu am trecut de 5k ap.
    Last edited by PricopGeorgeCătălin; 08-26-2014 at 05:27 PM.
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  7. #7
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Eu eram la inceput cu arenele pe Paly (din curiozitate l'am cautat pe armory si am dat de el)

    Jocuri-untitled.jpg

    Am ajuns undeva la 1700+ 3v3.. dar de abia atunci mi'am dat seama ce inseamna un holy in arena.
    Fan Pve am fost eu si voi fi in continuare. Mai ales acum cand am vazut si traileru de la WoD si ce va fi nou joc...

  8. #8
    Super Moderator PricopGeorgeCătălin's Avatar
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Romania
    Posts
    12,976
    Quote Originally Posted by Alin Potec View Post
    Eu eram la inceput cu arenele pe Paly (din curiozitate l'am cautat pe armory si am dat de el)

    Click image for larger version. 

Name:	Untitled.jpg 
Views:	50 
Size:	98.3 KB 
ID:	28373

    Am ajuns undeva la 1700+ 3v3.. dar de abia atunci mi'am dat seama ce inseamna un holy in arena.
    Fan Pve am fost eu si voi fi in continuare. Mai ales acum cand am vazut si traileru de la WoD si ce va fi nou joc...
    Eu m-am oprit cand a aparut Cataclysmul, nu mi-a placut, toate expansiunile dupa WOTLK au fost facute parca doar pentru PVE.... si mie imi place PVE-ul mai mult decat PVP-ul dar dmg-ul, hp-ul a crescut mult prea mult, e enervant, am auzit ca pe WoD o sa decaleze stats-urile si o sa scada din valori..
    Orlova FC - onForum - LIKE Orlova FC - onYoutube - SUBSCRIBE Orlova FC - onFacebook

  9. #9
    Dreamer لاشسهمث ئهةلاقع's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Location
    Bruxelles, Belgium
    Posts
    325
    Hmm.. am jucat si eu wow dar jucam pe servere fun 255. Acuma cand am timp, mai vin niste amici de pe aici si jucam fifa. Sunt de 2 luni in Belgia si parintii mei cand si-au bagat net, si-au bagat doar sa-l poata folosi doar pentru a vorbi in romania si pana in noiembrie nu ma pot juca nimic online.

  10. #10
    Rookie Alin Potec's Avatar
    Join Date
    Aug 2014
    Location
    Timisoara
    Posts
    77
    Da, le va face ca si in Vanilla sau WotlK. Din cate am auzit asta va fi smecher rau de tot. Pacat ca e iara Garrosh bagat in povestea asta

Page 1 of 5 123 ... LastLast