Results 1 to 3 of 3

Thread: Mevcut takimi baska bir hesaba aktarma imkani olsun

Newbie ipdb's Avatar

Mevcut takimi baska bir hesaba aktarma imkani olsun

Sayin Topeleven ekibi,

topeleven takimini Facebook hesabindan veya e-Mail adresi üzerinden bir takim kuruyoruz ve bu hesapla iyi kötü macaralar yasaniyor ve bunun sonucunda büyük emekler ve zamanlar harcaniyor. Olurya bu Facebookhesabi veya e-Mailadresi tamamen kilitlenirse veya her hangi sebeblerden dolayi ulasilamamis olursa söz konusu olan bu takimin Tokenleri, Büccesi, Booster, ... yok olmakta. Buraya kadar gelmesini hic birimiz istemeyiz tabiki ama ya olursa. Bu konuda sizlere önerim bu takimin baska bir hesaba aktarilmasinin imkanin olmasi.

Bu konuda beni desteklemek isteyen arkadaslara simdiden tesekkür ederim. Haydi arkadaslar destek
    Last edited by ipdb; 01-20-2015 at 05:01 PM.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by ipdb View Post
    Sayin Topeleven ekibi,

topeleven takimini Facebook hesabindan veya e-Mail adresi üzerinden bir takim kuruyoruz ve bu hesapla iyi kötü macaralar yasaniyor ve bunun sonucunda büyük emekler ve zamanlar harcaniyor. Olurya bu Facebookhesabi veya e-Mailadresi tamamen kilitlenmis veya her hangi sebeblerden ulasilamamis olsa söz konusu olan bu takimin Tokenleri, Büccesi, Booster, ... yok olmakta. Buraya kadar gelmesini hic birimiz istemeyiz tabiki ama ya olursa. Bu konuda sizlere önerim bu takimin baska bir hesaba aktarilmasinin imkanin olmasi.

Bu konuda beni desteklemek isteyen arkadaslara simdiden tesekkür ederim. Haydi arkadaslar destek
    Önerilerinizi ileteceğim umuyoruz olur.

Newbie
    Öneri Süper. Sana katılıyorum

Gesendet von iPhone mit Tapatalk