Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Hasan Soyyiğit
  • 1 Post By viperone

Thread: EL İnsaf

Newbie

Angry EL İnsaf

42 . sezondayım Oyunun yenilikten çok şuan ki saçmalıklarını düzeltmesi lazım, son 2 sezondur tüm karşılaşmalarımda topla oynama yüzdesi olarak 65-35 75-25 60-40 gibi oranlarla üstün olan taraf olmama rağmen maçlarımın yarısından çoğunu kaybettim . Oyunda biraz gerçekçilik payı olsun derken oyunu daha kötü yaptınız . Diyecem oyuna para yatıranlara tolerans geçiyor bizde yatırdık bir şeyler, git gide soğumaya başlıyorum . Ha çokta tın sen soğusan ne olur sağumasan ne olur onuda diyebilirsiniz.
    Last edited by Hasan Soyyiğit; 11-03-2015 at 04:58 PM.

Newbie
    ????????
    Last edited by Hasan Soyyiğit; 11-03-2015 at 04:59 PM.

Newbie
    Arkadaşa aynen katılıyorum. topla oynamada üstün olan taraf olmamıza rağmen maçların çoğunu kaybediyoruz. transferleri yapıyoruz oyunu elimizden geldiğince takip etmeye çalışıyoruz hazırlık maçı yaparak taktikleri deniyoruz. lakin bu kadar emek vermemize rağmen oyunun sonuçları normal değil. topla oynamada üstün olupta maçların çoğunu kaybediyorsak ne yapmamız gerekiyor. pirimse son kademede 17 milyon pirim veriyorum. bence bu oyunun hatasıdır ve bunu düzeltilmesi gerekmektedir.

Newbie viperone's Avatar
    Aynen arkadaşım katılıyorum daha bugün başıma geldi yüzde 80 topa sahip olma oranım var adam 1 sıfır yendi. Adamın takım yıldızı 40.3 benimki 54.8 böyle bişey yok ya adamda taktik yok maç izlemiyo yeniyo. Ayrıca kadromda özelliksiz adam 1 tane var diğerleri hep korner ustası serbest vuruş kafa topu hakimi güçlü devans gizli santrafor adam adama golcü ne ararsan var sadece 1 tanesi özelliksiz. Anlamadım gitti. bu zamana kadar 400 lira harcamışımdır bu oyuna ama haketmediğini yeni yeni anlıyprum. Sorunumuzla ilgilenen bi mercide yok. Buraya yazıyoruz destek ekibine yollanıyo. Destek ekibine yazıyoruz biz suçlu çıkıyoruz bişey hallettikleride yok boş boş işler. Bu oyunda bizimle kimse ilgilenmiyor sorunlar düzelmiyor hiç bi zaman. Canlı animasyon dediler 3 kere kullandım sonra kapattım kalenin önüne gelipte devansa pas vermek saçlarımı döktü artık. Oh ne yazdım be sarsılarak içimi boşalttım resmen

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hasan Soyyiğit likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Hasan Soyyiğit View Post
    42 . sezondayım Oyunun yenilikten çok şuan ki saçmalıklarını düzeltmesi lazım, son 2 sezondur tüm karşılaşmalarımda topla oynama yüzdesi olarak 65-35 75-25 60-40 gibi oranlarla üstün olan taraf olmama rağmen maçlarımın yarısından çoğunu kaybettim . Oyunda biraz gerçekçilik payı olsun derken oyunu daha kötü yaptınız . Diyecem oyuna para yatıranlara tolerans geçiyor bizde yatırdık bir şeyler, git gide soğumaya başlıyorum . Ha çokta tın sen soğusan ne olur sağumasan ne olur onuda diyebilirsiniz.
    Olanları sadece siz yaşamıyorsunuz bu kaç defa benimde başıma geldi hatta forumda o yüzden bu konuyu açmıştım http://forum.topeleven.com/top-eleve...15-2016-a.html