Results 1 to 4 of 4

Thread: Bu oyuna göre messiyi bursaspor almalı

Newbie

Bu oyuna göre messiyi bursaspor almalı

Mrb evet bu oyun mantığına göre messi çok yakında bursasporda olabilir. Yeni sezona geçildiğinde 18 yaşındaki oyuncunun dperi niye düşer 19 -20-21-22-23 en verimli yaşlardır 25 ten sonra düşmesi gerek bence ben oyuncuyu alıyorum 18 yaşında özel yetenek kazandırıyorum 6 yıldız yapıyorum ama bir sonraki sezon değeri düşüyor . Bu benim fikrim tabiki fikirlere düşüncelere açığım o yüzden yazyorum.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    Mrb evet bu oyun mantığına göre messi çok yakında bursasporda olabilir. Yeni sezona geçildiğinde 18 yaşındaki oyuncunun dperi niye düşer 19 -20-21-22-23 en verimli yaşlardır 25 ten sonra düşmesi gerek bence ben oyuncuyu alıyorum 18 yaşında özel yetenek kazandırıyorum 6 yıldız yapıyorum ama bir sonraki sezon değeri düşüyor . Bu benim fikrim tabiki fikirlere düşüncelere açığım o yüzden yazyorum.
    Selamlar;

Fikirlerinize saygı duyarım fakat şu var çok büyük düşüş ben hiç görmedim özellikle 47.seviyedeyim 3 sezondur oyuncumun değeri 128M-129M lerde bu seviyelere bağlı olarak gelişen birşey. Ama birdaha belirtiyorum düşünceleriniz güzel Bu oyun da isim değiştirildikten sonra tüm takımı Messi bile yapabilirsiniz

Newbie
    Ben daha 7. seviyeyeim tabiki ama 18 yaşından 19 yaşına giren oyuncunun değeri 11 m den 9 m ye düşmesi tuhaf geldi bana .

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by Yaşar Serim View Post
    Ben daha 7. seviyeyeim tabiki ama 18 yaşından 19 yaşına giren oyuncunun değeri 11 m den 9 m ye düşmesi tuhaf geldi bana .
    Normal bir düşüş ileri seviyelerde maddi kazanç sağlamak için 1 video izleseniz 2M veriyor video başına, yani ufak bir rakam bu oyunda birde sabır gerekiyor bu oyunu oynarken bunu sezon ilerledikçe anlayacaksınız