Results 1 to 6 of 6
Like Tree3Likes
  • 2 Post By alfonso85
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Birkaç Naçizane Öneri

Newbie

Birkaç Naçizane Öneri

Top Eleven i uzunca süredir oynuyorum fakat oyundan aldığım keyfi çok çok düşüren şeylerde yok değil...bunları birkaç madde halinde yazıyorum umarım forum yöneticileri gerekli yerlere iletir...

1 - Öncelikle oyunda gerçekten sinir bozan şey aşırı sıkışık maç takvimi (yada kasten sıkıştırılan)...iki maç arası en azından 9 saat olması gerektiğini düşünüyorum...9 saatte en azından %+18 kondisyon alsın oyuncular...4 saate 2 maç sıkıştırmak gerçekten abesle iştigal...bazen yeşil paket dayanmıyor kondisyon sorununa

2 - Bazen maçlarda oyunculara kasti olarak kart göstertildiğini düşünüyorum...fark atılan maçlarda bile oyuncu sarı yiyor...hayır yani 5-0 , 5-1 öndesin oyuncu neden kartlık müdahale yapsın ki?? kart cezaları sakatlıklarla birleşince çok can sıkıcı bir hal alıyor...3 kulvarda savaşan takım için tam bir kabus...

3 - Maç sırasında asistan menajer bazen çok saçmalıyor...ilk maçı 3-1 vermişim maçta da 1-0 öndeyim 'skor yeterli skoru korumaya çabalayalım mı' ? yada 4-1 öndeyim 'daha fazlasını yapabiliriz sıkı pres ve hücum' diyor...rakip takım sahasından çıkamıyor 'çok faul yapmayalım rakip takımın frikikleri tehlikeli' diyor...asistanım maç sırasında kafayı mı çekiyor anlayamıyorum

4 - Oyunun tabi ki en keyifli noktası rekabet...futbolda yenilmeyen takım yoktur , zaten her maçı kazanırsan oyunun amacı ve zevki kalmaz hepsine okey...ama bazen öyle saçma sapan şeyler oluyor ki insan anlam veremiyor...5 yıldız ortalamalı bir takım daha maçın başında kırmızı yemiş 3 yıldızlı bir rakibe yeniliyorsa burada başka sorular sormak lazım....

5 - Birçoğumuz çalışan yada okuyan insanlar olduğumuz için oyunu devamlı açma şansımız yok...transfer listesinde nedense 4 dakikalık her listede işe yarar 2 en fazla 3 oyuncu var...nordeus un amacı burada açık artırma savaşı çıkartmak okey ama zaten 30 31 yaşındaki adamlara bile 40 50 token veren oluyor...listede en azından 12-13 işe yarar oyuncu olması lazım ki zaten sınırlı süre online olabilen insanlar aradığı oyuncuları bulabilsin...

6 - Yazmadan edemeyeceğim bir konu da stoper konusu...ya allah aşkına listede öyle stoperler görüyorum ki gülmeden edemiyorum...1.69 stoper dünyanın neresinde görmüş nordeus yetkilileri?? zaten 1.69 boyunda olan bir adamı yetiştiği kulüpte stoper yapmazlar...başka bir mevkide değerlendirirler o adamı

7 - Oyun animasyonunda bazen hatalar oluyor...sert savunma oynayan bir takım nasıl olur kontra yer anlamak mümkün değil...2-3 oyuncuyla atak yaparken topu kaptırıyor ve kontradan gol gösteriyor animasyonda...yani futbolun mantığına ters...anlayabilen varsa beri gelsin

Şimdilik aklıma gelenler bunlar...umarım forum yetkilileri gerekli yerlere iletir...ilgi için şimdiden teşekkür ederim
    askadami6183 and gokcen61 like this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Selamlar;

Önerileriniz iletilecektir
    alfonso85 likes this.

Newbie
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Selamlar;

Önerileriniz iletilecektir
    Çok teşekkür ederim

Quote Originally Posted by alfonso85 View Post
    Çok teşekkür ederim
    Biz teşekkür ederiz.

Newbie
    Bu yönetim birde bana çare bulsa hala takımımı bulamıyorum lütfen yöneticilerden biri bana bı yol göstersin adım Özkan yaman takımım alkolikoo FC 41 .leveldeyim ve stadyumum Alkolikoo FC's Stadium bulunduğum konum Muş uyruk Brezilya lütfen bunları hemen duzeltin

Öneri bu ay ki raporumuzda iletilmiştir.