Results 1 to 9 of 9
Like Tree3Likes
  • 1 Post By rewulation
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil
  • 1 Post By Ercan Mehmet Minkil

Thread: Kulüp Mağazası için öneri ve istek

Rookie

Kulüp Mağazası için öneri ve istek

Eski formalar eski logoları ve formaları satın almak istiyoruz. Mağazada satılan ürünler çok basit ve farklı ürünler değil. Her zaman olmasa da, belirli zamanlarda satılırsa, çok fazla menager alacak. Bunu nordeusa aktarmanı istiyoruz. İyi çalışmalar.
    KenanSerhat likes this.

Turkish Forum Moderator Ercan Mehmet Minkil's Avatar
    Quote Originally Posted by rewulation View Post
    Eski formalar eski logoları ve formaları satın almak istiyoruz. Mağazada satılan ürünler çok basit ve farklı ürünler değil. Her zaman olmasa da, belirli zamanlarda satılırsa, çok fazla menager alacak. Bunu nordeusa aktarmanı istiyoruz. İyi çalışmalar.
    Eski logo ve formalar derken tam anlaşılmadı. Eğer bununla ilgili bir resim burada paylaşırsanız ona göre bir iletme olacaktır.
    KenanSerhat likes this.

Rookie
    Daha önce tokenle mağazada satılmış olan logo ve formalar.
    Bunların içinden resmi olanlar gelmese bile resmi olmayanların gelmesini çok istiyoruz . Eminim çılgınlar gibi tokenler harcanacaktır o logo ve formalar için.
    Resmi bulamadım ama sizden görmüşsünüzdür, kurukafa logoları , köpekbalığı forması neler neler var.
    Bunların karaborsa olarak elinde tutanların uçuk fiyatlarla satışı gerçekleşiyor. Ama bunlar mağazaya gelirse biz mağazadan alabilirsek hem nordeus hemde biz kazanırız. bunları güzel bir dille iletmenizi isteriz .

Örnek olarak
    Hızlı Resim Yükle - Resimag

veya

http://www.resimag.com/p1/66702a8e9e.png
    [IMG]66702a8e9e[/IMG]

Newbie
    Eski formalar eski logoları ve formaları satın almak istiyoruz. Mağazada satılan ürünler çok basit ve farklı ürünler değil. Her zaman olmasa da, belirli zamanlarda satılırsa, çok fazla menager alacak. Bunu nordeusa aktarmanı istiyoruz. Eski premium logolar dönem dönem satışa sunulabilir. Güzel ve estetik tasarım olan ne varsa mağazada görmek isteriz. İyi çalışmalar.

Tekrardan Selamlar;
    Bu istek ve önerilerinizi ileteceğim.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Tekrardan Selamlar;
    Bu istek ve önerilerinizi ileteceğim.
    Kendi tasarladığımız logolara, yazı ve sayı girebilsek güzel olmaz mı? Bunun için aracı olabilir misiniz? Mesela 1922 yazmak gibi yada takım isminin kısaltması gibi?

Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    Kendi tasarladığımız logolara, yazı ve sayı girebilsek güzel olmaz mı? Bunun için aracı olabilir misiniz? Mesela 1922 yazmak gibi yada takım isminin kısaltması gibi?
    Bazıları kötüye kullanım yapabilir diye pek olacağını sanmıyorum fakat sizin için ileteceğim olmasını ben de isterim.

Banned
    Quote Originally Posted by Ercan Mehmet Minkil View Post
    Bazıları kötüye kullanım yapabilir diye pek olacağını sanmıyorum fakat sizin için ileteceğim olmasını ben de isterim.
    Doğru harf eklemek sıkıntı olabilir ama rakamda olmaz sanırım, teşekkür ederim

Quote Originally Posted by iMustafa View Post
    Doğru harf eklemek sıkıntı olabilir ama rakamda olmaz sanırım, teşekkür ederim
    Ben teşekkür ederim yarın bunu raporumda dile getireceğim.
    iMustafa likes this.