Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122
Results 211 to 214 of 214
Like Tree158Likes

Thread: Διοργανώσεις του Top Eleven

  1. #211
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Λογικά ναι αλλά ξέρεις υπάρχουν και οι "αλεξιπτωτιστές", που αποφασίζουν έτσι ξαφνικά να δυναμώσουν την ομάδα τους.
    Επίσης αρκετοί αρχίζουν να μαθαίνουν την μέθοδο αυτή και οι παίκτες ακαδημίας μπορεί να είναι ένα εξτρά κόλπο.
    Εκεί που ρην 1η μέρα στο κύπελλο έχεις εναν εύκολο και λες οκ, δεν χρειάζεται να χτυπιέμαι στις μεταγαφές, παίρνω παίκτες και αργότερα,
    τσουπ σου σκάει ο άλλος με +4 παίκτες.
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #212
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Έχω την εντύπωση ότι οι 4 παίκτες ακαδημίας μου, πήραν την θέση των 4 μονάστερων παικτών μου .
    Έτσι για πρώτη φορά μετά από αρκετές σεζόν, παίζω CL με αντιπάλους +1 level (καλά, όχι και θηρία)

    Διοργανώσεις του  Top Eleven-team-d1.jpg
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #213
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Ναι, μετράνε και αυτοι στην κλήρωση. Αν πηγες με 10 + 4 μοναστερους την πάτησες ... Και εγω το ίδιο έπαθα . .μεγάλη πατάτα γενικότερα .σαν ιδια καλη αλλα στις λεπτομέρειες το χαλασαν

    Top Eleven YouTube channel:Miltiadis K
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  4. #214
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    Διοργανώσεις του Top Eleven

    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Έχω την εντύπωση ότι οι 4 παίκτες ακαδημίας μου, πήραν την θέση των 4 μονάστερων παικτών μου .
    Έτσι για πρώτη φορά μετά από αρκετές σεζόν, παίζω CL με αντιπάλους +1 level (καλά, όχι και θηρία)

    Click image for larger version. 

Name:	TEAM D1.jpg 
Views:	50 
Size:	75.5 KB 
ID:	131691
    Ε το ψάχνανε καιρό γιατί όλοι έκαναν το κόλπο με το κατέβασμα τώρα αν το σκεφτείτε έξυπνα μπορεί να φτιάξετε καλή ομάδα με τις ακαδημίες πρώτον ήταν η πρώτη σαιζόν που δεν ασχολήθηκα να πάρω κάποιον από το μεταγραφικό παζάρι έκανα και οικονομία στα τοκεν βέβαια από τις ακαδημίες είχα παρει δυο γιατί έχω ένα τρόπο να ξεχωρίζω τους γρήγορους έτσι όπως μας τους δείχνουν δεν μπορώ να πω πως γιατί μας παρακολουθεί η Νορντεους και θα μας το χαλάσει χα χα πάντως δεν είναι αυτοί με τα πολλά τοκεν


    Sent from my iPad using Tapatalk
    Last edited by Nick Lizas; 01-07-2020 at 09:51 AM.
    Mr Dosohos® likes this.

Page 22 of 22 FirstFirst ... 12202122