Page 46 of 63 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast
Results 451 to 460 of 625
Like Tree394Likes

Thread: Απαράδεκτο αποτέλεσμα

  1. #451
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Τωρα...ειναι λογικη αυτη για μια σοβαρη εταιρια που πουλαει το προιον της?? Θα μας τρελανετε ρε. Αυτοι πανε εναντια στους νομους του συμπαντος. Γι αυτο τους βριζω απ τι πρωι μεχρι το βραδι.
    Εκμεταλευονται τον εθισμό που έχει κάποιος για το παιχνίδι κ τις επιτυχίες , όσο πιο εθισμένος είσαι τόσο πιο πολύ φροντίζεις την ομάδα σου κ άλλο τόσο η εταιρία σου δείχνει με τα στραβά αποτελέσματα ότι αυτά που κάνεις δεν φτάνουν...ξόδευε ξόδευε λοιπόν περισσότερο κ ριχνε κ ευρώ

  2. #452
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Ακριβώς.Όσο μεγαλύτερη ποιότητα τόσα μεγαλύτερα βάσανα.Εγώ χάνω μέσα στη σεζόν μερικά παιχνίδια επίτηδες είτε στο πρωτάθλημα είτε στους ομίλους του champions είτε σε επαληπτικούς που το πρώτο παιχνίδι δεν αφήνει περιθώρια στον αντίπαλο.Ίσως να παίζει και αυτό το ρόλο του στον να μειωθούν στο ελάχιστο τα απαράδεκτα αποτελέσματα.

  3. #453
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Για όσους ενδιαφέρονται για στατιστικά, φέτος από 24 αγώνες πρωταθλήματος στους 10 ο αντίπαλος τερματοφύλακας είχε απόδοση άνω του 7.5... 7 ήττες, 3 ισοπαλίες σε αυτά τα παιχνίδια...
    Πιο ΣΤΗΜΕΝΟ, πεθαίνεις...


    Sent from my iPad using Tapatalk

  4. #454
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by harkonto View Post
    Νομίζω ότι το να κατεβάζεις ποιότητα είναι μονόδρομος.Εγώ απο τότε που το κάνω παίρνω για πλάκα το πρωτάθλημα και κάθε σεζόν θα πάρω είτε κύπελλο είτε champions η και τα 2 δύο.Αυτή τη σεζόν εκτός απο πρωτάθλημα έχω πάρει το κύπελλο με περίπατο 7-0 στον τελικό και αύριο παίζω τελικό champions.Γενικά τα απαράδεκτα αποτέλεσματα έχουν μειωθεί στο ελάχιστο.
    Δηλαδή με πόσο της εκατό προτείνεις να ξεκινάει κανείς τη σεζόν;

  5. #455
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Δηλαδή με πόσο της εκατό προτείνεις να ξεκινάει κανείς τη σεζόν;
    έλα ρε συ
    έχω γράψει εκατό ποστ εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%95%C...eleven-12.html

    πως παίζεις για τίτλους
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #456
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Εγώ ξεκινάω απο 75-80.Συνήθως κρατάω 8 απο τους καλούς και συμπληρώνω 14άδα με μονάσταρους.Υπάρχει σχετικό πόστ του nikolgiorgos που τα αναλύει κατατοπιστικότατα.

  7. #457
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Δεν μπορώ να διώξω κανέναν από δαύτους! τους έχω σαν παιδιά μου! τους είδα να μεγαλώνουν απ' όταν ήταν 18 χρονών... έναν έναν τους τάιζα πράσινα να μεγαλώσουν, αλλά τελικά μάλλον τους παραφούσκωσα. Τώρα θα περιμένω κάνα δυο σεζόν να ξεφουσκώσουν από μόνοι τους μπας και πάρουν κάνα τίτλο! χαχα
    Nikose likes this.

  8. #458
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    σε εμενα δεν πιανει η ρυθμιση ποιοτητας σαν κ σας.
    ναι πριν το κανω τερματιζα απο 6 εως τελευταιος.
    απο τοτε που κανω ρυθμιση,αν εξαιρεσεις μια φορα πρωταθλημα,τις υπολοιπες απο 4ος εως 10ος...
    ποτε double κ' εννοειται ποτε triple...
    με αρκετα τρολαρισματα αλλα κ κανονικες ηττες....

  9. #459
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Δεν μπορώ να διώξω κανέναν από δαύτους! τους έχω σαν παιδιά μου! τους είδα να μεγαλώνουν απ' όταν ήταν 18 χρονών... έναν έναν τους τάιζα πράσινα να μεγαλώσουν, αλλά τελικά μάλλον τους παραφούσκωσα. Τώρα θα περιμένω κάνα δυο σεζόν να ξεφουσκώσουν από μόνοι τους μπας και πάρουν κάνα τίτλο! χαχα
    Έτσι έκανα κ εγώ κ τίτλο έβλεπα μια στο τόσο οι παίχτες μου ήταν νέοι κ "γρήγοροι" στην ανάπτυξη, ξόδευα πολλά τοκενς στην αγορά γιατί έκαναν 'μπαμ' κ τους χτυπούσαν αρκετοί. Από τότε που εμπέδωσα το πόσο σημαντικός ειναι ο μέσος όρος ποιότητας στο ξεκίνημα χάρις κ στον οδηγό του Γιώργου άλλαξα νοοτροπία κ είδα 'άσπρες μέρες' τουλάχιστον δεν μου σπαν τα νεύρα βρε αδερφέ...
    Last edited by Fcgrfr; 06-23-2018 at 07:33 AM.

  10. #460
    Apprentice Fcgrfr's Avatar
    Join Date
    Feb 2016
    Posts
    277
    Quote Originally Posted by Doors FC View Post
    σε εμενα δεν πιανει η ρυθμιση ποιοτητας σαν κ σας.
    ναι πριν το κανω τερματιζα απο 6 εως τελευταιος.
    απο τοτε που κανω ρυθμιση,αν εξαιρεσεις μια φορα πρωταθλημα,τις υπολοιπες απο 4ος εως 10ος...
    ποτε double κ' εννοειται ποτε triple...
    με αρκετα τρολαρισματα αλλα κ κανονικες ηττες....
    έχω κ μια δεύτερη ομάδα μόνο κ μόνο για πειράματα, ειναι χαμηλού επιπέδου δεν την προσέχω κ πολύ στις αγορές κ στις προπονήσεις κ χαμηλώνοντας ποιότητα δεν κάνει τίποτα, ίσα ίσα που την κληρώνουν με καλύτερες ομάδες, σαν να ναι σάκος του μποξ ...

Page 46 of 63 FirstFirst ... 36444546474856 ... LastLast