Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Ioannis Boulakas
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Έτσι κάνουν τους μάγκες κάποιοι

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421

    Έτσι κάνουν τους μάγκες κάποιοι

    Δεν ξέρω αν μπορώ και πρέπει να τον αναφέρω στη Nordeus αλλά αυτό παραπάει. Πέρα που είναι 1000% unfair έτσι γίνονται κάποιοι μάγκες και το παίζουν τροπαιούχοι. Ποιος ο λόγος να παίζεις κ να τον κοντράρεις? Όλη του η ενδεκάδα είναι 8+ με 155 ποιότητα και έχοντας ρεζέρβες παλτά φαίνεται και στο overall χειρότερος από μέναΈτσι κάνουν τους μάγκες κάποιοι-screenshot_2.jpgΈτσι κάνουν τους μάγκες κάποιοι-screenshot_3.jpgΈτσι κάνουν τους μάγκες κάποιοι-screenshot_5.jpg
    nikolgiorgos likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, εδώ ο τύπος κάνει ένα διπλό κόλπο που λένε.
    κρατάει καποιους παίκτες με χαμηλή ποιότητα αλλά απ'ότι βλέπω, πρέεπι να έμεινε και στο ίδιο επίπεδο την προηγούμενη σεζόν.
    Έτσι μάζεψε περισότερους κώνους και δυνάμωσε τους παίκτες του.
    Τώρα υπάρχει ένα θέμα. Τα βαλιτσάκια τα μάζεψε ή τα αγόρασε κανονικά έ έκανε κανένα "κόλπο" ?

    Χωρίς να θέλω να γίνω ρατσιστής, πολλές φορές βλέπουμε τύπους από το βιετνάμ να έχουν περιέργως δυνατές ομάδες.
    Αν ήταν από κάποια άλλη χώρα, θα έλεγα ότι τους μάζεψε ή τους αγόρασε αλλά μάλλον μου μυρίζει μαμουνιά εδώ.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    τον συγκεκριμένο τον έχω πετύχει κ άλλη σεζόν. Δεν είχε κάνει το κόλπο αλλά είχε τόκεν παίκτες. Το θέμα είναι ότι μ αυτούς τους παίκτες βλέπεις ότι δεν αξίζει να προσπαθήσεις, χαμένος είσαι από την αρχή. Να τον αναφέρω στην Nordeus ή τζάμπα θα ασχοληθώ? Ή μπορείς εσυ σαν διαχειριστής?

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    εγώ είμαι διαχειριστής του Ελληνικού τμήματος του φόρουμ, δεν είμαι "χωροφύλακας" του παιχνιδιού
    στο παιχνίδι είμαι ένας απλός παίκτης.
    Επειδή υποψιάζομαι μαμουνιά (στο που βρήκε τα τοκεν), προτείνω να ρίξεις μια καταγγελία εδώ
    Send us a ticket - TopEleven Support | TopEleven Support

    καλό είναι να ψάξεις και να βρεις το facebook προφιλ του (ψάχνοντας με το όνομά του).
    Αν δουν ότι δεν έχει αγοράσει ή βρει τα τοκεν από βίντεο ,άλλες εφαρμογές κλπ, μπορείς να τον αποκλείσουν από το παιχνίδι.
    Ioannis Boulakas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html