Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 21
Like Tree9Likes

Thread: ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 72

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 72

    Χαιρετίζω τους φίλους του Ελληνικού φόρουμ του top eleven.
    Σας εύχομαι να έχετε μια καλή και νικηφόρα σεζόν με πολλά τρόπαια. Αυτή είναι η τρίτη σεζόν του Ελληνικού φόρουμ και έτσι θα ξεκινήσουμε έναν ακόμη διαγωνισμό.
    Για να ενθαρύνω τους φίλους ώστε να εγγραφούν και να ξεκινήσουν σιγά-σιγά να δημοσιεύουν, αυτός ο διαγωνισμός θα είναι πολύ πιο απλός για να έχουμε συμμετοχές και έτσι να δοθεί τελικά κάποιο καλό δώρο.
    Το μόνο που πρέπει να κάνετε, έιναι να κάνετε μια δημοσίευση κάτω από αυτό θεμά, γράφοντας ότι θέλετε, το μικρός σας όνομα, ένα γειά ή πως πήγατε αυτή την σεζόν και τα σχέδια σας για την επόμενη.
    Μπορείτε να κάνετε ένα και μοναδικό ποστ και με αυτόν τον τρόπο θα δηλώσετε την συμμετοχή σας με τον αριθμό της δημοσίευσης που κάνατε.
    Η δική μου δηλαδή είναι το νο1, #1.
    Στο τέλος της σεζόν θα γίνει μια κλήρωση των αριθμών, με βάση τους αριθμούς που θα κληρωθούν στο Λότο εκείνου του Σάββατου. Όποιος αριθμός θα κληρωθεί πρώτος, το ποστ με τον αντίστοιχο αριθμό κερδίζει.
    Αν έχετε ερωτήσεις μπορείτε να τις κάνετε στο ίδιο το ποστ συμμετοχής σας ή να στείλετε προσωπικό μήνυμα από το προφίλ μου. Οι απαντήσεις θα προστεθούν εδώ από κάτω.
    Ο νικητής αυτού του διαγωνισμού, θα κεδίσει μια επίσημη φανέλα ομάδας, από τις καινούργιες που βγήκαν τώρα τελευταία είτε από τις παλαιότερες.

    Καλή τύχη

    ΕΔΩ ΘΑ ΑΠΑΝΤΑΩ ΑΠΟΡΙΕΣ : Στην ερώτηση του φίλου στο ποστ #9, προτεραιότητα έχουν τα νούμερα που μπορούν να κληρωθούν. Αν είναι παραπάνω, εδώ είμαστε. Και την επόμενη σεζόν θα έχει διαγωνισμό !
    Last edited by nikolgiorgos; 10-26-2015 at 05:38 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    βγήκα δεύτερος την τελευταία αγωνιστική χάνοντας το πρωτάθλημα στην ισοβαθμία με τα γκολ. Γι αυτή τη σεζόν μάλλον θα αφήσω την ομάδα μου στο ίδιο επίπεδο γιατί δεν έχω ούτε ένα τόκεν για παίκτες(είχα 30 κ τα έχασα σε μία και μόνο δημοπρασία από έναν Άγγλο ξεροκέφαλο)

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    3
    καλή επιτυχία σε όλους...

  4. #4
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    καλές νίκες να έχετε
    είμαι το νούμερο 4 και αν κερδίσω, θέλω την καινούργια της Γιούβε

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    17
    καλησπέρα κι από μενα....
    επιθυμώ το νουμερο 5,κι αν κερδισω θελω την λοκατζιδικη φανελα του ΠΑΟΚ

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    3
    kalispera se olous!!! Eimai o Giorgos kai paizo top11 peripou 4,5 xronia!! Oi apopseis m gia to paixnidi einai thetikes... sginontai polles euxaristes diorthoseis an eidika giriso piso to xrono kai thimitho pos itan ta grafika... (san n epaizes nitendo 64) polla mpravo!!!! an kerdiso ston diagonismo tha epithimousa ti fanela tis liverpool tin 2i (leuki fanela).. Mpravo k se esena "NIKOLOGIORGOS" gia tn ekpliktiki douleia pou kaneis!!! polla siggxaritiria!!!!!!!

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    5
    Καλησπερα σε ολους

    Γλυψιμο [ON]
    Καταρχην συγχαρητηρια στο moderator γιατι πραγματικα προσπαθει και τα καταφερνει να κανει εξαιρετικη δουλεια στο 'ελληνικο' κομματι του forum.

    Παρατηρηση πρωτη: Να συμμετεχουμε περισσοτερο, οχι μονο σαν εγγεγραμμενοι χρηστες αλλα και σαν ενεργοι χρηστες.
    Γλυψιμο [OFF]

    Σχετικα προσφατα ανακαλυψα το παιχνιδι (ιουνιος 2015) και η ομαδα μου ειναι η...προφανης.

    Albiceleste

    Το 'νουμερο' που θα ηθελα να 'κουβαλησω' ως το τελος της σεζον (δεν ξερω αν πηγαινουν με σειρα τα νουμερα) και να συμμετεχω στο διαγωνισμο, θα ηθελα να ειναι το 11. Σε διαφορετικη περιπτωση, αν πηγαινουν με τη σειρα, το αμεσως επομενο απο τον προηγουμενο!!


    Να ειστε ολοι καλα παιδια ;-)

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    4
    ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΣΕΖΟΝ 72-screenshot_34.jpg

  9. #9
    Newbie
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    41
    Γεια σε όλους από έναν νέοπα

    απορία: αν μαζευτούν πάνω από 45 ποστ τι θα γκένεν???
    Ioannis Boulakas likes this.

  10. #10
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    Γεια σε ολους τους Τοπμανατζαραδες και τα συγχαρητηρια δεν ειναι αρκετα για τον Νικολγιωργος που πραγατικα ακουραστα ειναι εδω για να δωσει βοηθεια συμβουλες η εστω μια ιδεα στα προβληματα μας

Page 1 of 3 123 LastLast