Results 1 to 8 of 8
Like Tree11Likes
  • 4 Post By nikolgiorgos
  • 2 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Aigli Trig
  • 1 Post By john.sifonios
  • 1 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By Ποσιδονας
  • 1 Post By tourtasgiorgos

Thread: Καλή χρονιά

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Καλή χρονιά

    Καλή Χρονιά - 2016

    Καλημέρα και καλή χρονιά να έχουμε.
    Εύχομαι το 2016 να είναι καλύτερο από την προηγούμενη χρονιά για όλους σας, σε προσωπικό, οικογενειακό αλλά και οικονομικό επίπεδο.
    Δεν είμαι και τόσο αισιόδοξος προσωπικά, αλλά πάντα πρέπει να ελπίζουμε και να προσπαθούμε για το καλύτερο.
    Σε αθλητικό επίπεδο τώρα, εγώ δεν ασχολούμαι με το Ελληνικό ποδόσφαιρο, οπότε όπως λέει και ο Καζαντζάκης
    - Δεν ελπίζω τίποτα, δεν φοβάμαι τίποτα, είμαι Ελεύθερος.
    Σε σας εύχομαι χαρές και επιτυχίες στις ομάδες σας.

    Τουλάχιστον απολαμβάνουμε το αγαπημένο μας άθλημα από σπουδαίους συλλόγους αλλά και τα αστέρια του παγκοσμίου επιπέδου.

    Για το παιχνίδι που αγαπώ να παίζω τον τελευταίο καιρό, το top eleven, συνεχίζω δυνατά αλλά και με αυτοσυγκράτηση, κρατώντας τα καλά στοιχεία, προσπαθώ να μην με χαλάνε κάποιες ανεξέλεγκτες καταστάσεις και πάντα προσπαθώντας να ανακαλύψω τα μικρά μυστικά του παιχνιδιού.
    Έγιναν κάποιες βελτιώσεις αυτή την χρονιά και εύχομαι να συνεχίσουν με πιο γρήγορο ρυθμό, ακούγοντας και τις προτάσεις των παικτών του παιχνιδιού.

    Για το Ελληνικό φόρουμ, ξεκινώντας τους τελευταίους μήνες, έλπιζα ότι θα πήγαινε καλύτερα – εννοώντας από θέμα συμμετοχών παικτών από την Ελλάδα.
    Διαβάζοντας τα τελευταία χρόνια (με την κρίση), τόσα facebook προφίλ ή φόρουμ, τόσες δημοσιεύσεις για το Ελληνικό φρόνημα, είχα περισσότερες προσδοκίες για αυτήν εδώ την γωνιά, ανάμεσα στις άλλες παγκόσμιες γλώσσες όπως τα Αγγλικά, τα Ιταλικά, Γαλλικά, Γερμανικά, Ισπανικά, Πορτογαλικά/Βραζιλιάνικα, αλλά και από δυνατές χώρες στο παιχνίδι (όπως στα Σέρβικα, Τούρκικα και Ινδονησίας).
    Δεν πτοούμαι όμως , συνεχίζω με πείσμα να δημιουργήσουμε μια μέρα και μεις μια αξιόλογη Ελληνική κοινότητα εδώ μέσα.
    Ούτως ή άλλως, υπάρχει ελευθερία της έκφρασης ακόμα και για σκληρή κριτική (πράγμα που το κάνω και εγώ μερικές φορές), αρκεί να υπάρχει καλή διάθεση αλλά και ειλικρίνεια – τουλάχιστον ως προς τους εαυτούς μας.

    Τέλος, πέρα από τις συγκινήσεις του παιχνιδιού, αυτό μου έδωσε την δυνατότητα να γνωρίσω και πολλά άτομα, τόσο στο Αγγλικό φόρουμ όσο και από την Ελλάδα και να θεωρώ κάποιους από αυτούς και ιντερνετικούς φίλους (γιατί η πραγματική φιλία είναι σπάνια και πρέπει να περάσει από πολλά κύματα για να είναι αληθινή και διαρκής).
    Last edited by nikolgiorgos; 01-01-2016 at 09:40 AM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και ένα εξτρά από μένα, είναι το ημερολόγιο του 2016, με τις αντίστοιχες σεζόν των 4 εβδομάδων του top eleven.

    Καλή χρονιά-calendar-2016.jpg


    http://prntscr.com/9kuzbh
    Πάμε γερά για τίτλους και τα μυαλά στα κάγκελα

    * και απ'ότι βλέπω, η Κυριακή του Πάσχα που πέφτει και πρωτομαγιά, θα ξεκινάει νέα σεζόν, οπότε θα είμαστε στην σούβλα και στην μεταγραφική αγορά για να φτιάξουμε την ομάδα μας
    Last edited by nikolgiorgos; 01-01-2016 at 08:18 PM.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Apr 2015
    Posts
    12
    Καλη χρονια σε ολους!!!
    nikolgiorgos likes this.

  4. #4
    Newbie john.sifonios's Avatar
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    12
    Καλη χρόνια! Τώρα μπήκα στο φόρουμ και πιστεύω έχω κάτι να δώσω σε πιο νεους

    Στάλθηκε από το X15 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    nikolgiorgos likes this.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ευπρόσδεκτος
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    καλη χρονια σε ολους !!!Καλή χρονιά-new.jpg
    Last edited by Nick Lizas; 01-03-2016 at 07:32 AM.
    nikolgiorgos likes this.

  7. #7
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Καλή χρονιά σε όλους .
    Nick Lizas likes this.

  8. #8
    Newbie
    Join Date
    Sep 2015
    Posts
    22
    Καλη χρονια Νικ οτι καλητερο
    nikolgiorgos likes this.