Results 1 to 5 of 5

Thread: token byers

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    token byers

    Αρχισα να παιζω top eleven 3-2-2015 εδω θα σας δειξω καποιους που αρχισαν πολυ μετα απο εμενα και με περασανε token byers-8.jpgtoken byers-9.jpgtoken byers-10.jpgtoken byers-11.pngtoken byers-12.jpg

    αυτοι παντα θα κερδιζουν οτι και να κανουμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
    Εσύ έχεις χάσει (μείνει στο ίδιο επίπεδο) κάποιες σεζόν ?
    Ενώ αυτοί προχωράνε συνέχεια ?
    Επίσης βλέπω ότι είναι άλλο επίπεδο από εσένα, είναι 32 ενώ εσύ είσαι 30. Δηλ. παίζουν σε άλλου επιπέδου πρωτάθλημα.
    Επίσης αυτές οι ημερομηνίες καμιά φορά είναι πλασματικές.
    Αν κάποιος ξαναπάρει ομάδα από πιο χαμηλό επίπεδο, φαίνεται η ημερομηνία που πήρε την ομάδα ενώ το επίπεδο του φαίνεται το ίδιο.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Δεν καταλαβαίνω τι εννοείς.
    Εσύ έχεις χάσει (μείνει στο ίδιο επίπεδο) κάποιες σεζόν ?
    Ενώ αυτοί προχωράνε συνέχεια ?
    Επίσης βλέπω ότι είναι άλλο επίπεδο από εσένα, είναι 32 ενώ εσύ είσαι 30. Δηλ. παίζουν σε άλλου επιπέδου πρωτάθλημα.
    Επίσης αυτές οι ημερομηνίες καμιά φορά είναι πλασματικές.
    Αν κάποιος ξαναπάρει ομάδα από πιο χαμηλό επίπεδο, φαίνεται η ημερομηνία που πήρε την ομάδα ενώ το επίπεδο του φαίνεται το ίδιο.
    οταν επαιζα μαζι τους κυπελλο ημουν επιπεδο 28 και αυτοι επιπεδο 26 αυτοι ειχαν ποιοτητα 164 και εγω 162 και παικτες ολοι να παιζουν ο καθενας 3 θεσεις στα πρωταθληματα αυτοι οι τρεις παιζουν μαζι και δεν υπαρχει περιπτωσι να βγεις 3.2,η1 ο 4 xanda που βλεπεις εχοyμε ξεκινησει φιλοι μαζι τοπ ελεβεν αυτος εχει χασει λιγοτερεσ σαιζον απο μενα η ποιοτητα του νορμαλ 180 αυτοι οιτρεις 197 ,197,196 κανουν περιπατοtoken byers-18.jpg
    και εαν προσεξεις απο τον τεταρτο και κατω ολοι εχουν μειον στα γκολ τι δεν καταλαβαινεις οταν θα σου τυχει θα καταλαβεις τι εννοω TOKEN BYERS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Last edited by Nick Lizas; 01-03-2016 at 06:52 PM.

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Ok, κατάλαβα. Εσύ έμεινες κάποιες σεζόν ενώ αυτοί συνέχισαν κανονικά.
    Δεν παίζεις εσύ μαζί τους αλλά ένας φίλος σου. Από κει και πέρα,
    κατ'αρχήν αν είναι φίλοι σου τέτοιοι παίκτες, καλό είναι να μην είσαι πια "φίλος" επειδή υπάρχει πιθανότητα να σε βάλει στο ίδιο επίπεδο ή στο CH.L.
    Αν δεν μπορείς να "ξεκολήσεις", αξίζει και να μείνεις στο ίδιο επίπεδο μια σεζόν για να είσαι άλλο lv.
    Αν είδες και ένα άρθρο που έγραψα σχετικά με την οικονομική διαχείριση του παιχνιδιού, υπάρχει και ένας τρόπος για να "κλέψεις" - κυρίως για εξτρά βαλιτσάκια εννοώ. Αυτός ο Νιγηριανός πράγματι έχει εντυπωσιακή ομάδα. Παίκτες νέοι, με ειδική ικανότητα και 3 θέσεις όλοι
    Μου φάνηκε λίγο ύποπτο γιατί θέλει τρελά βαλιτσάκια για να τους φτιάξεις.
    Βρήκα το προφίλ στο fb, αυτού του Ντειβιντ Σάλεμ του Νιγηριανού. Φαίνεται μάλλον να το φυσάει οπότε ίσως πράγματι να αγοράζει τοκεν.
    Αν μου φαινόταν ύποπτο πάντως μπορεί και να έκανα καταγγελία (όχι γώ, δεν με νοιάζει εμένα, λέω για τον φίλο σου που παίζει στο ίδιο πρτάθλημα με αυτούς).
    Αν κάνεις καταγγελία στην νορντέους ότι ο τάδε έχει "τρελή" ομάδα και τον τσεκάρουν και βρουν ότι κονόμησε αλλιώς τα βαλιτσάκια, τρώει πόδι να ξέρεις.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Ok, κατάλαβα. Εσύ έμεινες κάποιες σεζόν ενώ αυτοί συνέχισαν κανονικά.
    Δεν παίζεις εσύ μαζί τους αλλά ένας φίλος σου. Από κει και πέρα,
    κατ'αρχήν αν είναι φίλοι σου τέτοιοι παίκτες, καλό είναι να μην είσαι πια "φίλος" επειδή υπάρχει πιθανότητα να σε βάλει στο ίδιο επίπεδο ή στο CH.L.
    Αν δεν μπορείς να "ξεκολήσεις", αξίζει και να μείνεις στο ίδιο επίπεδο μια σεζόν για να είσαι άλλο lv.
    Αν είδες και ένα άρθρο που έγραψα σχετικά με την οικονομική διαχείριση του παιχνιδιού, υπάρχει και ένας τρόπος για να "κλέψεις" - κυρίως για εξτρά βαλιτσάκια εννοώ. Αυτός ο Νιγηριανός πράγματι έχει εντυπωσιακή ομάδα. Παίκτες νέοι, με ειδική ικανότητα και 3 θέσεις όλοι
    Μου φάνηκε λίγο ύποπτο γιατί θέλει τρελά βαλιτσάκια για να τους φτιάξεις.
    Βρήκα το προφίλ στο fb, αυτού του Ντειβιντ Σάλεμ του Νιγηριανού. Φαίνεται μάλλον να το φυσάει οπότε ίσως πράγματι να αγοράζει τοκεν.
    Αν μου φαινόταν ύποπτο πάντως μπορεί και να έκανα καταγγελία (όχι γώ, δεν με νοιάζει εμένα, λέω για τον φίλο σου που παίζει στο ίδιο πρτάθλημα με αυτούς).
    Αν κάνεις καταγγελία στην νορντέους ότι ο τάδε έχει "τρελή" ομάδα και τον τσεκάρουν και βρουν ότι κονόμησε αλλιώς τα βαλιτσάκια, τρώει πόδι να ξέρεις.
    βρηκα τον αγωνα κυπελου token byers-20.jpg