Results 1 to 5 of 5
Like Tree2Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos
  • 1 Post By Cloverfield

Thread: Ημερομηνίες παιχνιδιών κυπέλλου

  1. #1
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766

    Ημερομηνίες παιχνιδιών κυπέλλου

    Άλλαξε κάτι στις ημερομηνίες διεξαγωγής των παιχνιδιών;

    Πέρασα ημιτελικά κυπέλλου. Συνήθως κύπελλο , τσουλού τα παιχνίδια είναι εναλλάξ.

    Τώρα το πρώτο ματς είναι σε 4 μέρες (σύνηθως ήταν την 2η ή 3η μέρα από την πρόκριση) από τώρα και η ρεβάνς στα καπάκια την επόμενη. Δηλαδή τα ματς είναι 12/9 και 13/9.

    Δεν είναι λίγο περίεργο πρόγραμμα; Δεν μου έχει ξανατύχει.
    Ο άλλος ημιτελικός είναι πιο ορθολογικός. 11/9 πρώτο ματς , ρεβάνς στις 13/9. (αν και αυτός κάπως πιο αργά απότι συνήθως)

    Σημείωση: προφανώς ο αντίπαλος δεν έχει αλλάξει τις ώρες το τσέκαρα.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όχι, πάντα αυτή η Παρασκευή είναι ρεπό (μόνο αγώνας πρω).
    επειδή έχω παίξει σε πάρα πολλά Κύπελλα τελικούς, έχω την εικόνα.
    μάλιστα με τις ομοσπονδίες , είχα κάνει πρόταση

    αντί αυτήν την Παρασκευή να έχουμε ρεπό από Κύπελλο και ch.l., να γίνονταν ο αγώνας Κυπέλλου πιο νωρίς 1 μέρα και να είχαμε το ρεπό το Σ-Κ που έχουμε και τα διπλά ματς των ομοσπονδιών.
    αύριο δηλ. 1 μόνο ματς, Σ-Κ 4
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ισχύει τα 4 ματς την ημέρα των ομοσπονδιών είναι ένα μικρός χαμός. Ειδικά μερικές φορές μου έχει κάτσε και εμβόλιμο μέσα στα 2 ματς των ομοσπονδιών. Εκεί έτρεχα και δεν προλάβαινα

    όπως και να χει δεν με ενοχλεί η αλλαγή αλλα κάπως θα πρέπει να δώσουν περισσότερο βάρος στην οργάνωση των παιχνιδιών.

    Τις ημέρες που δεν υπάρχουν ομοσπονδίες αλλά υπάρχει τσουλού ή κύπελλο δεν καταλαβαίνω γιατί τα 2 ματς να είναι σε λιγότερο απο 4-5 ώρες διαφορά?
    Αφού είναι 2 υπάρχει περιθώριο να είναι fix 8 ώρο μεταξύ 2 παιχνιδιών.

    Θα μου πεις μπορει να έχει γίνει και επίτηδες για μεγαλύτερη καταναλωση βαλιτσακιων κτλ κτλ άρα ίσως περισσότερα έσοδα για την εταιρεία, δεν ξέρω..

  4. #4
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Τις ημέρες που δεν υπάρχουν ομοσπονδίες αλλά υπάρχει τσουλού ή κύπελλο δεν καταλαβαίνω γιατί τα 2 ματς να είναι σε λιγότερο απο 4-5 ώρες διαφορά?
    ε, δεν μπορούν αν ταιριάζουν και όλες τις ημερομηνίες και τις ώρες από παίκτες απ'όλο τον κόσμο.
    ν έχεις πάντως κάποια περισευούμενα πράσινα οκ.
    Ούτως ή άλλως στα διαστήματα που έχει κενό και είναι ξεκούραστοι οι παίκτες μου, ρίχνω καμιά προπόνηση να ανεβάσω τα λεβελ και τα μπόνους.
    Άσε που τον τελευταίο καιρό έχει και αρκετά παραπάνω τζαμπέ βίντεο.
    Το Castle clans και ο Άρνολντ νά'ναι καλά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #5
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    η αλήθεια είναι ότι 7-8 παίκτες τους ξεκουράζεις με διαφήμιση άνετα! υπομονή να υπάρχει και mb για όταν είμαστε εκτός σπιτιού :d