Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12

Thread: Το παιχνιδι συνεχιζει να ειναι ΓΤΠ

  1. #11
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by Ioannis Boulakas View Post
    άστα μόνο τυχερός δεν είμαι. Αφού μπόρεσα και συνδέθηκα μου βγάζει ότι ο αγώνας δεν έγινε ποτέ λόγω έλλειψης 11άδας του αντιπάλου και ενώ κέρδιζα 6-0 και το ίδιο και σε άλλους 2 συμπαίκτες μου και αντί για 3 νίκες μας έβγαλε 3 ισοπαλίες άρα και λιγότερους βαθμούς
    Ναι έτσι το εβγαλε σε όλους...
    Screenshot by Lightshot

    Εν τω μεταξύ μας έδωσε πρωτιά (αν και σε διαφορά τερμάτων αυτοί είχαν 1 γκολ παραπάνω.. δεν φαίνεται στην οθόνη) αλλά απ ότι βλέπεις και οι 2 ομοσπονδίες έχουν 3 νίκες, 6 ισοπαλίες και 3 ήττες!!!

    Οπότε μάλλον το παίξανε στα χαρτιά γιατί αν το έδιναν με διαφορά τερμάτων έπρεπε να το πάρουν οι άλλοι...

    Ευχαριστούμε Nordeus..

  2. #12
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by snart1 View Post
    Ναι έτσι το εβγαλε σε όλους...
    Screenshot by Lightshot

    Εν τω μεταξύ μας έδωσε πρωτιά (αν και σε διαφορά τερμάτων αυτοί είχαν 1 γκολ παραπάνω.. δεν φαίνεται στην οθόνη) αλλά απ ότι βλέπεις και οι 2 ομοσπονδίες έχουν 3 νίκες, 6 ισοπαλίες και 3 ήττες!!!

    Οπότε μάλλον το παίξανε στα χαρτιά γιατί αν το έδιναν με διαφορά τερμάτων έπρεπε να το πάρουν οι άλλοι...

    Ευχαριστούμε Nordeus..

    Να μη τους κατηγορώ τσάμπα.... Δικό μου το λάθος ... εμεις έχουμε + στη διαφορά τερμάτων.. Οπότε άκυρο το σχόλιο...

Page 2 of 2 FirstFirst 12