Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 20
Like Tree1Likes

Thread: Γιατι γίνεται αυτό με τις προπομήσεις?

  1. #1
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157

    Γιατι γίνεται αυτό με τις προπομήσεις?

    Ας μου πει καποιος γιατί εχει σαλτάρει το παιχνίδι... τι είναι αυτό με τις προπονήσεις που δίνει ότι θέλει καθε μερα?
    δείτε την εικόνα

    καθε μερα εκεί που έδεινε 2 προπονήσεις ξαφνικά άρχισε να δίνει 4 και τωρα δινει 6 ή 8 ...

    Τους τελιώσαν τα λεφτά και τώρα θέλουν να μας βάλουν να πληρώσουμε ντε και καλά?
    ή θέλουν να μας διώξουν για να πάρουν τα πάνω τους οι σερβερ τους?
    Last edited by snart1; 09-12-2016 at 09:09 AM.

  2. #2
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Είχες παιχνίδι τα ξημερώματα μετά τις προπονήσεις ;

  3. #3
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Τι εννοείς? Ότι σου λέει να κάνεις πάνω από τέσσερις προπονήσεις μετά από κάθε ματς? Δεν το έχω δει ποτέ αυτό. Ακόμα και σε απροπονητη ομάδα καιρό δεν έχω δει πάνω από τέσσερις. Έχω παρατηρήσει όμως ότι αν τους κάνεις και ενδιαμεσες προπονήσεις μπορεί να μην σου βγάλει ότι χρειάζεται να γίνει προπόνηση.

    Στάλθηκε από το ZTE Blade A460 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  4. #4
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Στην φώτο που έχεις ανεβάσει φαίνεται να σου ζητάει 4 προπονήσεις, όχι παραπάνω.
    Όταν μέσα στην ημέρα έχεις 2 παιχνίδια σου ζητάει 2 πριν από το καθένα.
    Αν έχεις ένα παιχνίδι (μόνο πρωτάθλημα δλδ) σου ζητάει 4 πριν το παιχνίδι.

    Άρα είναι σημαντικό αν μετά τις 00:29 που έκανες τελευταία προπόνηση είχες ματς και πότε είναι το επόμενο σου ματς και σου ζητάει 4.

    ΠΧ εγώ είχα ματς κυπέλλου στις 2:38 το ξημέρωμα σήμερα, σήμερα το πρωί μου ζήτησε 4 προπονήσεις για το ματς πρωταθλήματος. Προφανώς το 2:38 δεν είχαν αλλάξει ημέρα οι servers άρα το λογάριαζε ως χθεσινό παιχνίδι.. και σήμερα 12/9 είχα ένα παιχνίδι και ορθώς μου ζητάει 4 προπονήσεις.

    Δεν έχω δει ποτέ να μου ζητάει παραπάνω από 4

  5. #5
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Νομιζω οτι δεν θέλει παραπάνω εξήγηση από μέρους μου!
    στις 10 ειχα 8 προπονησεις σημερα μου εχει δωσει 6 θέλετε να σας βγάλω και τις προηγούμενες να δείτε?

    δειτε τι μου είχε ζητήσει στις 9 του μηνα πχ
    9/9

  6. #6
    Apprentice
    Join Date
    May 2016
    Posts
    157
    Quote Originally Posted by Cloverfield View Post
    Στην φώτο που έχεις ανεβάσει φαίνεται να σου ζητάει 4 προπονήσεις, όχι παραπάνω.
    Όταν μέσα στην ημέρα έχεις 2 παιχνίδια σου ζητάει 2 πριν από το καθένα.
    Αν έχεις ένα παιχνίδι (μόνο πρωτάθλημα δλδ) σου ζητάει 4 πριν το παιχνίδι.

    Άρα είναι σημαντικό αν μετά τις 00:29 που έκανες τελευταία προπόνηση είχες ματς και πότε είναι το επόμενο σου ματς και σου ζητάει 4.

    ΠΧ εγώ είχα ματς κυπέλλου στις 2:38 το ξημέρωμα σήμερα, σήμερα το πρωί μου ζήτησε 4 προπονήσεις για το ματς πρωταθλήματος. Προφανώς το 2:38 δεν είχαν αλλάξει ημέρα οι servers άρα το λογάριαζε ως χθεσινό παιχνίδι.. και σήμερα 12/9 είχα ένα παιχνίδι και ορθώς μου ζητάει 4 προπονήσεις.

    Δεν έχω δει ποτέ να μου ζητάει παραπάνω από 4

    Ουτε εμενα μου ζήταγε πάνω από 4 μέχρι πριν απο 4-5 μέρες που δεν ξέρει τι βγαζει και το ιδιο!
    Την τελευταία εβδομάδα έχω μόνο παιχνίδια πρωταθλήματος.... ενα δλδ τη μερα...
    εν τω μεταξύ το παιχνίδι σκαει συνεχεια και μερικές φορές που το φορτώνω απο την αρχή μου δίνει και 2 νεες προπονήσεις..

  7. #7
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Την επομενη φορα που θα σου βγει μήνυμα που θα λεει οτι πρεπει να κανεις 5,6,7,8 προπονήσεις για να είσαι έτοιμος για το επομενο ματς, βαλτο μια εδω να το δουμε μπορει να υπαρχει bug.

    Γιατι τα screenshots μας δειχνουν τις προπονησεις που εχεις κάνει και οχι αυτα που σου ζηταει (εκτος απο τη πρωτη που σου ζηταει 4, πανω αριστερα το σηματακι)
    Last edited by Cloverfield; 09-12-2016 at 03:38 PM.
    nikolgiorgos likes this.

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Καλά ρε παιδιά, δεν χρειάζεται να χολοσκάμε για τις πόσες προπονήσεις ζητάει.
    το σημαντικό είναι το μπόνους.
    Εγω απ'ότι βλέπω έως τώρα πάντως, μου βγάζει 4.
    Αυτές που είναι μετά τις 12.00 (00.00 ) , άσχετα αν γράφει "σήμερα", είναι χθεσινές.
    Το μπόνους και οι αριθμοί προπονήσεων, κάνουν "ρεσέτ" μετά την καθημερινή ανανέωση του σέρβερ (περίπου στις 4.30).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Καλά ρε παιδιά, δεν χρειάζεται να χολοσκάμε για τις πόσες προπονήσεις ζητάει.
    το σημαντικό είναι το μπόνους.
    Εγω απ'ότι βλέπω έως τώρα πάντως, μου βγάζει 4.
    Αυτές που είναι μετά τις 12.00 (00.00 ) , άσχετα αν γράφει "σήμερα", είναι χθεσινές.
    Το μπόνους και οι αριθμοί προπονήσεων, κάνουν "ρεσέτ" μετά την καθημερινή ανανέωση του σέρβερ (περίπου στις 4.30).
    Συμφωνω απολυτα με τον γιωργο ετσι και αλλιως ο πινακας που μας δειχνει ο φιλος ο σαρτ δεν μου λεει κατι ,
    και εγω μπορω να σας δειξω ενα πινακα που εχω κανει 7 προπονησεις αλλα δεν μου τις ζητησε, τις εκανα απο μονος μου

  10. #10
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ε, εντάξει, κάτι για να προμοτάρουνε το νέο σύστημα προπόνησης, κάτι για να μας ψαρώσουνε να βάλουμε κανά βαλιτσάκι παραπάνω, μας πρήζει λιγάκι.
    Τουλάχιστον δεν αναβοσβήνει όπως για τους προτεινόμενους παίκτες χαχα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 1 of 2 12 LastLast