Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 31 to 37 of 37
Like Tree22Likes

Thread: Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....

  1. #31
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και γω δεν βλέπω ούτε στην τριάδα να βγαίνω.
    Με 6* ομάδα, έτσι ?
    axd23 likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #32
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    μια απο τα ιδια το cl και εδω. καθιερωθηκε πια να παιζουμε με ενεργους αντιπαλους μια (τουλαχιστον) κατηγορια πανω. το μαμησανε κι αυτο.

  3. #33
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Παντως εγω μια απορια εχω. Tι παραπανω εχουν αυτοι και παιζουν με αντιπαλους μια κατηγορια κατω. (εμας) Εμεις γιατι οχι ρε nordeus??
    Παιζω σχεδον 7 χρονια. Ποτε, μα ποτε, μα ποτε, δεν εχω κληρωθει οπουδηποτε με αντιπαλο (τουλαχιστον) μια κατηγορια κατω.
    Και οπως ρωτησα και στο support......"πρεπει δηλαδη να παρουμε κι εμεις treble για να κληρωθουμε με πιο αδυνατο αντιπαλο??" Μιας και οι περισοτεροι αντιπαλοι στο CL εχουν παρε double/treble.
    Last edited by Nikose; 12-20-2016 at 07:50 PM.

  4. #34
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αν έχεις παρατηρήσει, είναι οι ομάδες που τερμάτισαν 2-4η θέση.
    Οχι οτι αυτό τις κάνει υποδεέστερες ομάδες βέβαια,
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #35
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Σόρι για το κάπως off topic post μου αλλά μιας και δεν θέλω να ανοίγω καινούριο θέμα το παραθέτω εδώ γιατί έκανα το διπλό της χρονιάς απέναντι στην πιο δυνατή ομάδα του πρωταθλήματος μου και θέλω να το πω σε κάποιον χαχαχα.
    Παλικαρίσια ανατροπή, ισοφάριση στο 82 και άμεση απάντηση για το 2-3. Πανηγύριζα σαν να πήρε η Πανάθα το πρωτάθλημα :P
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-untitled4.jpg

    Η διάταξη μου (άλλαξα σε κανονική στο 2ο ημίχρονο και έγινε η ανατροπή)
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-untitled7.jpg

    Του αντιπάλου
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-untitled5.jpg

    Και τώρα άνοιξε για τα καλά ο δρόμος για το πρωτάθλημα, μιας μόνο εγώ κι αυτός μπορούμε να πάμε μέχρι τέλους απ'ότι φαίνεται.
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-untitled8.jpg
    Last edited by axd23; 12-20-2016 at 09:26 PM.
    Tesla likes this.

  6. #36
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Έχω ρίξει το κλάμα μιλάμε... Στο πρωτάθλημα χάνω από κάτι άμπαλους, με το ζόρι να πάρω μια ισοπαλία και στο κύπελλα αυτό.. χαχαχαχα

    Η ομάδα του.
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-.jpgΔεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-1.jpg

    Η ομάδα μου και το σύστημά μου.
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-6.jpgΔεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-34.jpg

    Και το αποτέλεσμα. Και με κόκκινη από το 82 αυτός.
    Δεν υπάρχει λογική στο κύπελλο.....-12..jpg

  7. #37
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Έκανα τη μεγαλύτερη μου ήττα από τότε που ξεκίνησα να παίζω. CL πρώτος γύρος knockout με ομάδα 1 επίπεδο πάνω από μένα και 30% καλύτερο ρόστερ.
    2-3 εκτός έδρας και 0-4 εντός. Είχε και 3 φίλους για οπαδούς, απλά δεν είχα καμία τύχη. Θα μπορούσα να βάλω 1-2 γκολ άνετα αλλά η διαφορά ποιότητας φάνηκε ξεκάθαρα, δεν μπορούσαν να βάλουν γκολ ενώ έκανα συνέχεια φάσεις...Έφαγα και κόκκινη στο 80 κάτι ενώ είχα κάνει όλες τις αλλαγές και το σκορ ξέφυγε.

    Well done Nordeus για το απίθανο νέο σύστημα κληρώσεων στο CL...
    nichio likes this.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234