Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast
Results 31 to 40 of 50
Like Tree26Likes

Thread: Εορταστικά πακέτα από το Τ11

  1. #31
    Rookie
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    147
    Quote Originally Posted by axd23 View Post
    Τέλος και της 2ης εβδομάδας και με τον καλύτερο δυνατό τρόπο μάλιστα.
    Attachment 75390

    Α να δούμε από αύριο τι θα έχουμε (αναμένω και δωρεάν τόκεν έξτρα)
    Και γω το ίδιο έτυχα.. Άντε να δούμε αύριο!
    axd23 likes this.

  2. #32
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    τελευταία μέρα σήμερα που μπορούμε να πάρουμε το δώρο.
    όσοι φυσικά συμπλήρωσαν τις 4 εβδομάδες, τέλος.
    Εγώ όμως που έχασα μια μερα με μια μου ομάδα, μπόρεσα σήμερα και πήρα συμπληρωματικά το τελευταίο δώρο (τα 5 τόκεν).
    Άψογα
    Ετσι θα έλεγα ότι πήρα τουλάχιστον 40 τοκεν με αυτό το προμό (συν τα άλλα βαλιτσάκια και λεφτά).

    Πολύ καλή δουλειά, μπράβο τους, 10 με τόνο.
    Nick Lizas likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #33
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Ήταν πολύ καλό όντως.

    Και έδινε τζάμπα απλόχερα δωράκια, και μάλιστα χωρίς να σε βάλει να κάνεις περιττές κινήσεις (να δεις βίντεο πχ), απλά να μπαίνεις καθημερινά στο παιχνίδι.

  4. #34
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    και τώρα που είπες για βίντεο, να προσθέσω ότι παρόλο που πέρασαν οι γιορτές και περίμενα να τελειώσει το μπούγιο με τα διαφημιστικά πακέτα εταιριών, βλέπω ότι συνεχίζει και δίνει κανονικά κάθε μέρα σχεδόν 30 βίντεο (είναι 3-4 google παιχνίδια και 2-3 εφαρμογές για το κινητό, που παίζουν ασταμάτητα)
    Last edited by nikolgiorgos; 01-18-2017 at 04:25 PM.
    Cloverfield and axd23 like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #35
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Περίμενα ένα έξτρα δωράκι σήμερα αλλά μάταια
    Ακριβώς 30 τα μέτρησα πάντως τα βίντεο και σήμερα εκτός αν μου διέφυγε κάτι γιατί μόλις είχα ξυπνήσει.
    Είμαι συγκρατημένα αισιόδοξος ότι θα συνεχίσουν να είναι 30 καθημερινά. Αύριο θα φανεί με σιγουριά.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  6. #36
    Apprentice
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    203
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    και τώρα που είπες για βίντεο, να προσθέσω ότι παρόλο που πέρασαν οι γιορτές και περίμενα να τελειώσει το μπούγιο με τα διαφημιστικά πακέτα εταιριών, βλέπω ότι συνεχίζει και δίνει κανονικά κάθε μέρα σχεδόν 30 βίντεο (είναι 3-4 google παιχνίδια και 2-3 εφαρμογές για το κινητό, που παίζουν ασταμάτητα)
    Το παρατήρησα και εγώ αυτό Γιώργο. Μήπως για λόγους ισότητας το καθιερώσουν για όλους τα 30 πράσινα. Ούτως ή άλλως όλοι τα παίρνουν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
    Νομίζω ότι το οικονομικό συμφέρον της νορντέους διασφαλίζεται ήδη από το όριο των 30 πρασίνων το οποίο έχει θεσπιστεί εδώ και καιρό. Στο κάτω κάτω εγώ δεν έχω δει ούτε μια διαφήμιση ελληνικών εταιρειών εδώ και ένα χρόνο. Συνεχώς εφαρμογές διαφημίζονται. Δεν βλεπω το λόγο να μην τις βλέπουν όλοι.

  7. #37
    Apprentice Rafael1991's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Greece Rhodes
    Posts
    250
    Βαρέθηκα να βλέπω τα ίδια και τα ίδια πλάκα πλάκα... Αφού όταν παίζουν τα ίδια βίντεο αλλάζω σελίδα και μαλακίζομαι μέχρι να τελειώσει χαχαχαχαχαχα... Καλημέρα.!!!!
    RODOS FC 2015

    TARGET:MAKING 6+ * TEAM
    GOAL:Transfering New&Strongest Players
    COMPLETED TARGETS:WINNERS OF THE CUP LEVEL 5 Season:88
    WINNERS OF NIVEA MEN LEAGUE Season:88
    WINNERS OF LEAGUE 1ST PLACE SEASON:88
    HATING:CHEATING,UNFAIR PLAY.

  8. #38
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    29 είναι τελικά οι διαθέσιμες διαφημίσεις.
    Και σήμερα κανονικότατα τις είδα, οπότε φαίνεται πως είναι μόνιμο. Εκτός αν μας κάνει καμιά μαγκιά η Nordeus με το επόμενο update.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  9. #39
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by cmasaoutis View Post
    Το παρατήρησα και εγώ αυτό Γιώργο. Μήπως για λόγους ισότητας το καθιερώσουν για όλους τα 30 πράσινα. Ούτως ή άλλως όλοι τα παίρνουν με τον έναν ή τον άλλο τρόπο.
    Νομίζω ότι το οικονομικό συμφέρον της νορντέους διασφαλίζεται ήδη από το όριο των 30 πρασίνων το οποίο έχει θεσπιστεί εδώ και καιρό. Στο κάτω κάτω εγώ δεν έχω δει ούτε μια διαφήμιση ελληνικών εταιρειών εδώ και ένα χρόνο. Συνεχώς εφαρμογές διαφημίζονται. Δεν βλεπω το λόγο να μην τις βλέπουν όλοι.
    είναι διάφορα σενάρια, μόνο υποθέσεις μπορούμε να κάνουμε και να παρακαλούμε να συνεχίσει έτσι.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #40
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Έσκασε η τρολιά. Χ 3-3 με τον προτελευταίο της βαθμολογίας. Πώς; Απλά πράγματα τραυματισμός τερματοφύλακα στις αρχές του παιχνιδιού και έγινε το παιχνίδι ροντέο. Αν και ειχα backup τερματοφύλακα τον είχα αφήσει έξω απο τις αλλαγές για να βαλω πιο επιθετικούς παίκτες μήπως χρειαστεί σε περίπτωση τρολιάς. Τελικά μου την έφερε ανάποδα χαχα

Page 4 of 5 FirstFirst ... 2345 LastLast