Results 1 to 4 of 4
Like Tree6Likes
  • 3 Post By Nick Lizas
  • 1 Post By Jimbesi
  • 2 Post By nikolgiorgos

Thread: old version

  1. #1
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375

    old version

    Τι λέτε αν στέλναμε όσο το δυνατον περισσότερα mail στην εταιρία βαισμενα σε ενα ολοκληρωμενο ποστ
    του γιωργου στο αγγλικο φορουμ αν ολο το ελληνικο φορουμ στειλει αυτο πιστευω θα μας ακουσουν

    Μπορούμε εδώ
    https://nordeus.helpshift.com/a/top-...=web&contact=1
    old version-screenshot_248.png

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Το θεμα ειναι φιλε Νικ ενω εχουν καταλαβει τι παιζει , δεν το αλλαζουν. Η παλια version σε πολλα ειναι καλυτερη τι να κανουμε. Εγω το κινητο μου το εχω 2μισι χρονια , και το λαπτοπ μου δεν ειναι καινουργιο. Και δεν λεω οτι η καινουργια version ειναι καλυτερη λεω ομως να μην καταργηθει η παλια. Εγω εχω μια εξαστερη ομαδα και αυτο οφειλεται στην ατομικη προπονηση που εκανα στην παλια version με τους γρηγορους νεαρους μου . Και αυτο γιατι πριν απο 1 μηνα αρχισα ξανα το παιχνιδι μετα απο καιρο αποχης και το επιπεδο προπονησης στην νεα version δεν ειναι το επιθυμητο . Δεν σκεφτονται εμας που γυρισαμε και ασχολουμαστε καθημερινα με το παιχνιδι. Δεν σκεφτονται εσας που παιζεται χωρις διαλλειμα. Ε τι σκεφτονται τοτε; Δεν ξερω τι εχουν στο μυαλο τους αλλα δεν τους βγαινει.

  3. #3
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    το θέμα είναι ότι και να θέλουν, για να κάνουν αυτές τις βελτιώσεις θα περάσει καμιιά πενταετία
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #4
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Guyz δυστυχώς για αυτούς που έπαιζαν μόνο την παλιά, το πράγμα δεν αλλάζει. Όσο και αν φωνάξουμε, στη nordeus βάλανε κάτω τα οικονομικά και τα μανατζμεντικά και είδαν ότι τους συμφέρει να μείνουμε μόνο στη νέα.

    Για αυτούς που το hardware δεν σηκώνει την νέα, η μόνη λύση είναι του κινητού (που κακά τα ψέματα για mobile app είναι καλή). Το μόνο που αξίζει να κάνουμε είναι να ζητήσουμε κάποια πράγματα που επιβάλλονται να υπάρχουν (π.χ. στατιστικά αμυντικών-τερματοφυλάκων, αλλαγή ομάδας κλπ).