Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast
Results 71 to 80 of 93
Like Tree27Likes

Thread: Αλλαγή στο σύστημα δημοπρασιών 1

  1. #71
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ουτε εγώ μιλάω για λεφτα.
    Όταν λέω ισάξιοι Alex εννοώ ισάξιοι. Ίδιες πάνω κάτω ικανότητες, ίδια αστέρια. Όταν λέω διαφορετικής ποιότητας εννοώ ο ένας είναι παιχταρας και άλλος είναι παλτό. Αυτό λέω. Ισάξιοι παίκτες με διαφορετική ποιότητα.
    Last edited by Nikose; 04-29-2017 at 08:25 AM.

  2. #72
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Ioannis Boulakas View Post
    Πάντως αυτή η καινούρια εικόνα με τα αστέρια όπως τα έχουνε δεν χωνεύεται, πολύ αντιαισθητική και σπαστική, προσωπικά όχι μόνο δεν με βοηθάει αλλά κουράζει κιόλας γιατί με αναγκάζει να πατάω πάνω στον κάθε ένα παίχτη ξεχωριστά
    εμένα με βοηθάει αυτό.
    Στην παλιά έκδοση, αν πήγαινες το ποντίκι πάνω από τον παίκτη, σου έδειχνε την ποιότητα αλλά τώρα που δεν υπάρχει, είναι καλό για να βλέπουμε τι ακριβώς ποιότητα έχουν οι παίκτες του αντιπάλου.
    Γιατί άλλο είναι 7* ομάδα με όλους τους παίκτες στην αρχή του 7ου αστεριού και άλλο με τους παίκτες στο τέλος του 7ου αστεριού.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #73
    Dreamer
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    421
    εμένα αυτό συγγνώμη με ξεπερνάει. Το πως σε βοηθάει δεν μπορώ να το καταλάβω. ειλικρινά τώρα κάθεσαι να δεις αν είναι μισοάδειο ή μισογεμάτο το αστέρι και σου φαίνεται πιο εύκολο από το όταν πήγαινες το ποντίκι επάνω του και διάβαζες το 140 ή το 120? Μετά από τόσα χρόνια δεν ήξερες τα αστέρια αντίστοιχα με την ποιότητα?

  4. #74
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αφού υποτίθεται ότι τους παίκτες που πουλάμε τους παίρνει η εταιρία για ανακύκλωση, γιατί δεν μπορώ να πουλήσω τρια εξαστερα παλτουδακια που έχω;; Θα τους έχω βγάλει στο σφυρι ίσαμε 30 φορές τον καθένα!! Τον έναν τον έδωσα στον ατζέντη αναγκαστικά. Ήθελα τα λεφτά βλέπεις.

  5. #75
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Αφού υποτίθεται ότι τους παίκτες που πουλάμε τους παίρνει η εταιρία για ανακύκλωση, γιατί δεν μπορώ να πουλήσω τρια εξαστερα παλτουδακια που έχω;; Θα τους έχω βγάλει στο σφυρι ίσαμε 30 φορές τον καθένα!! Τον έναν τον έδωσα στον ατζέντη αναγκαστικά. Ήθελα τα λεφτά βλέπεις.
    δεν ξερω για εσενα εγω παντως στην 3η φορα πουλαω ,ενω παλια με τιποτα εχθες πουλησα ενα 27χρονο αμυντικο και μαλιστα εγινε και μαχη για νατον παρουν μην ξεχνας τωρα μας βλεπουν απο το λεβελ 1 εγω ειμαι42

  6. #76
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Nick Lizas View Post
    δεν ξερω για εσενα εγω παντως στην 3η φορα πουλαω ,ενω παλια με τιποτα εχθες πουλησα ενα 27χρονο αμυντικο και μαλιστα εγινε και μαχη για νατον παρουν μην ξεχνας τωρα μας βλεπουν απο το λεβελ 1 εγω ειμαι42
    XAXAXA Ποιος μας βλεπει??? Η Nordeus τους παιρνει τους παικτες μας. Οι χρηστες που βλεπεις να χτυπιουνται ειναι μονο για να αγορασουν τους Nordgens. Oταν πουλας οι παικτες πανε στον κουβα.
    Last edited by Nikose; 04-29-2017 at 01:22 PM.

  7. #77
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μέχρι 4-5 φορές max έβγαλα για πώληση.
    εύκολα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #78
    Rookie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    78
    Οι παικτες που εχουν 3 αστερια και κατω πουλιουνται τοσο ευκολα ή θελει πιο πολυ ωρα γιατι δεν ειναι 5αστεροι ή παραπανω;

  9. #79
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    πούλησα έναν 2* εύκολα
    δες εδώ
    https://forum.topeleven.com/%CE%93%C...D-nordeus.html
    Jimbesi and Nick Lizas like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #80
    Rookie nichio's Avatar
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    135
    Το μόνο λάθος για μένα είναι που ανακατεύουν όλα τα lvl μαζί....


    Sent from my iPad using Tapatalk

Page 8 of 10 FirstFirst ... 678910 LastLast