Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: Πληροφορίες για tanking

  1. #1
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352

    Πληροφορίες για tanking

    Φέτος καθότι έχω δυο-τρεις ισχυρούς ανταγωνιστές για το Πρωτάθλημα,αλλά φαίνεται να άρχισε κι απο νωρίς το δούλεμα-στην πρεμιέρα έχασα 4-0 από απόλυτα ισοδύναμο αντίπαλο και σε ένα μοιρασμένο παιχνίδι-έχοντας χάσει 3 τετ-α-τετ και δεχόμενος 2 γκολ από αυτά που αποκρούει το τέρμα και στο ριμπάουντ σκοράρει ο σουτέρ.Επίσης έριξα πράσινα σε έξτρα θέσεις και ικανότητες,οπότε πάω για πρώτη μου φορά να κάνω tanking.
    Τώρα θέλω να μου πείτε πως μπορώ να διατηρήσω τον κόσμο στο γήπεδο μιας και η πορεία θα είναι κάκιστη.Αν είμαι παρών στα παιχνίδια θα μείνουν και οι φίλαθλοι?
    Επίσης σκέφτομαι να παίξω κανονικά CL και οπωσδήποτε ομοσπονδίες.
    Ακούω οδηγίες...

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όχι, το αν μαζεύεις κόσμο δεν εξαρτάται απ'το αν βλέπεις τα παιχνίδια.
    Εξαρτάται από το αν έχεις κομπλέ τις εγκαταστάσεις, τις επιτυχίες της ομάδας, την τιμή του εισητηρίου και λίγο επηρεάζει και ο αντίπαλος (αν παιζεις με την τελευταία παρατημένη ομάδα του πρω, θα έχεις λίγο λιγότερους απ'ότι με τον πρωτοπόρο).

    Οπότε ρίξε τις τιμές.

    Φυσικά εννοείται ότι θα πας για το τσου-λου.
    Μετά από 3 αγωνιστικές ψάξε λίγο να δεις τι παίζει.
    Μπορεί και να συμφέρει να βγεις 3ος και να πας στην Σούπερ ληγκ.
    Σκοπός είναι να το σηκώσεις ώστε να βγεις τσου-λου την επόμενη σεζόν, έστω και αν παραμείνεις ίδιο επίπεδο.

    Αν έχεις μεγάλο γήπεδο, παίζε και κνά φιλικό.
    Στο τάνκινγ μαζεύεις τόκεν και βαλιτσάκια αλλά τα έσοδα είναι "σφιχτά".
    Ποσιδονας likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    Πρέπει να προσέχεις το πρόγραμμα δηλαδή να αλλάζεις τις ενδεκάδες όταν δεν παίζεις στο πρωτάθλημα.
    Επίσης όταν παίζεις με περίργα σχήματα και παίκτες εκτός θέσης γίνονται και τραυματισμοί.
    Οπότε αν παίζεις με περίεργο σχήμα, μην βάζεις τους καλούς σου παίκτες εκτός θέσης γιατί θα τραυματισθούν και θα μείνουν πίσω.

  4. #4
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Στα μεγαλα επίπεδα όπως εγω τωρα 46 πρεπει να τερματίζεις τελευταίος εάν δεν θελεις να ανεβεις εγω
    την πατησα τερματισα 11ος και με ανεβασαν τωρα θα ξαναπαω για tanking
    Πληροφορίες για tanking-screenshot_132.png
    Last edited by Nick Lizas; 08-21-2017 at 02:08 PM.