Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 14 of 14
Like Tree2Likes

Thread: ΒΟΗΘΕΙΑ

  1. #11
    Famous Cloverfield's Avatar
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    1,766
    Για διδακτικούς λογους όταν λυθεί το ζητημα καλό ειναι να κανετε μια σούμα τι έγινε μην την πατησει και κανενας αλλος
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [First team] Clover 13 - Panathinaikos FC Legends
    -->Team Showcase<--
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣
    [Second team] Angry Sheep FC
    ♣----------------------------------------------------------------------------♣

  2. #12
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    ναι για πες μας , είναι από τη Fortumo το λάθος ?
    Επίσης ρε @Fanis , απ'ότι καταλαβαίνω λεφτά υπάρχουν (που έλεγαν κάποτε χαχα), μεγάλος είσαι, δεν είσαι κανένας πιτσιρικάς δηλαδή οπότε υποθέτω ότι έχεις κάποια πιστωτική κάρτα, γιατί δεν αγοράζεις από το pc μέσω paypal ?
    Είναι τα πιο φθηνά τόκεν εκεί.

  3. #13
    Newbie
    Join Date
    May 2013
    Posts
    6
    καλησπερα παιδια.Ολα ενταξει,ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου τον nikolgiorgos Φιλε να εισαι καλα και σε ευχαριστω!!

    Το θεμα ηταν απο fortumo και το ελυσαν αυτοι.Για να περνω τοκεν ειχα 5 αριθμους και εβαζα λεφτα και ισως νομιζαν οτι ειμαι απατεωνας αλλα τελικα το καταλαβαν!!

    Οσο αναφορα το γιατι δεν βαζω απο paypall η πιστωτικη ,πολυ απλα δεν ειμαι της πιστωτηκης!!!

    Ευχαριστω πολυ nikolgiorgos!!!
    nikolgiorgos likes this.

  4. #14
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    νά'σαι καλά.
    Καλή συνέχεια και με το μαλακό τα λεφτά.
    Υπάρχουν τρόποι να έχεις καλές επιτυχίες (τρεμπλ κι'έτσι), χωρίς να ξοδεύεις πολλά
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 2 FirstFirst 12