Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast
Results 41 to 50 of 68
Like Tree166Likes

Thread: Διαγωνισμός Σεζόν 100

  1. #41
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Καλή χρονιά άπαντες και, υγιεστατοι πρώτα απ'όλα. Έχουμε συμμετοχές και νούμερα για την κλήρωση της 100ης σεζόν?

  2. #42
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Ποιά είναι η ομάδα σας και τι επίπεδο παίζει ?
    Spiros F.C.
    Επιπεδο 18

    Πως τα πήγατε την προηγούμενη σεζόν και τι στόχους έχετε για την νέα ?
    2ος στο πρωταθλημα,4αδα κυπελλο
    Για αυτη τη σεζον ειχα σχεδια για τανκινγκ αλλα τελικα παω για ευκολο πρωταθλημα και ειμαι στους τελικους κυπελλου και κατα 99% και στο τελικο τσαμπιονς λιγκ.

    Πως τα πήγε η ομοσπονδία σας ?
    Ανεβηκε Χρυση 1 αλλα ως τωρα δεν εχουμε και πολλα θετικα αποτελεσματα και παλευουμε για την παραμονη.

  3. #43
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Jorge Volos View Post
    Καλή χρονιά άπαντες και, υγιεστατοι πρώτα απ'όλα. Έχουμε συμμετοχές και νούμερα για την κλήρωση της 100ης σεζόν?
    Καλή χρονιά
    Έβαλα τις συμμετοχές στο 1ο ποστ.
    Είναι 14 εώς τώρα, θα δούμε πόσες θα μαζευτούν έως το μεσημέρι του Σαββάτου.

    Στην κοπή της πίτας (που ειναι για το άλλο Σ-Κ) είναι 26 έως τώρα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #44
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    φτιαξαμε και το μαυρο διαμαντι από νιγηρια πολύ καλος για στραικερ οσες φορες τον βαζω είναι
    καλος και σκοραρει αυτος όταν τον πηρα ηταν aml και ειχε ειδικη ικανοτητα κορνερ που δεν
    μου αρεσει αλλα του εδωσα 2 θεσεις amr,st και σαν στραικερ βγαζει ματια να δουμε τωρα που
    θα φθασει
    Διαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_7.jpgΔιαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_8.png
    Διαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_9.png

  5. #45
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Καλη χρονια και απο εμενα κ σε αυτο το ποστ..Η ομαδα την προηγουμενη σεζον δεν τα πηγε ουτε καλα ουτε κακα 2ος πρωταθλημα κατακτηση κυπελο και τριτος τσουλου.Επομενη σεζον θα κανω το κολπο με το να ριξω ποιοτητα τελευταια μερα μπας και παρω το πρωτο τρεμπλ!

  6. #46
    Pro axd23's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    849
    Εξασφάλισα και μαθηματικά το πρωτάθλημα πριν από λίγο. Μια αρκετά μέτρια σεζόν, αποκλείστηκα στον 1ο νοκ-αουτ της Σούπερ Λιγκ και στα προημιτελικά του Κυπέλλου.
    nikolgiorgos likes this.
    Manager of Παναθηναϊκός Α.Ο (Panathinaikos A.O) currently playing at level 18.


  7. #47
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    το μαυρο μας διαμαντι τα εδωσε όλα εβαλε 2 γκολ πηρε την ανωτερη βαθμολογια
    αλλα δεν ηταν αρκετο χασαμε την προκριση στο τελικο στις λεπτομερεις
    παμε για τανκιν την επομενη σαιζον
    Διαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_10.jpgΔιαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_11.pngΔιαγωνισμός Σεζόν 100-screenshot_12.jpg

  8. #48
    Apprentice GreatGamer170's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    265
    Κρίμα ήσουν πολύ άτυχος!

  9. #49
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    content://media/external/file/71479

    Καλημερα κ παλι..Μπαινω απο κινητο,ελπιζω να καταφερω να ανεβασω τις σκρινσοτ...Κατα αρχην ευχαριστω για το καλωσόρισμα, γενικα με την τεχνολογια δεν το κατεχω αλλα το παλευω...Ειμαι 38 χρονων απο Π.Φαληρο,Αθηνα κ εχω την P. FALIRO F.C.ειμαι στην δευτερη σεζον..Την προηγουμενη σεζον βγηκα δευτερος και τωρα ειμαι πρωτος.Δυστυχως εχασα τον τελικο στο κυπελλο κ τον ημιτελικο στο champions league...Πανω που πιστευα οτι θα επαιρνα κ τους τρεις τιτλους,προσγειωθηκα ανώμαλα. ..χεχε.Δεν το εχω ξαναπαιξει το παιχνιδι κ αυτο που μου αρεσει πιο πολυ ειναι οτι δεν χρειαζεσαι να σαι on line συνεχεια..Εχθες το βραδυ μπηκα σε μια ομοσπονδια,οποτε ειλικρινα δεν ξερω τιποτα οσον αφορα αυτο το κομματι...ελπιζω να βοηθησω τα παιδια που με δεχτηκαν..Ευχομαι οτι καλυτερο για ολους κ για ολες για το νεο ετος..

  10. #50
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61

    Ανεβασμα Φωτο

    Χιλια συγνωμη αλλα δεν ξερω να ανεβαζω φωτο εδω...μπαινω απο κινητο lg προσπαθησα να κανω επικολληση εδω αλλα δεν το εβγαλε

Page 5 of 7 FirstFirst ... 34567 LastLast