Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Εξαφάνιση παίχτη.

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111

    Εξαφάνιση παίχτη.

    Τη βοήθεια σας.Όταν βλέπω την σύνθεση της ομάδας όλα καλώς.Όταν πάω στην διάταξη απουσιάζει ο τερματοφύλακας και την θέση του παίρνει ένας αναπληρωματικός σε μια τυχαία θέση πλην τη θέση του τερματοφύλακα.Ο τερματοφύλακας δεν φαίνετε πουθενά λες και άνοιξε η γη και τον κατάπιε.Όταν ξεκινάει ένα παιχνίδι ο τερματοφύλακας επιστρέφει αλλά εξαφανίζεται ο καλύτερος μου μέσος και την θέση του μπαίνει αναπληρωματικός.Και εδώ πάλι ο μέσος εξαφανίζεται και δεν φαίνετε πουθενά.Να τονίσω ότι ούτε κόκκινη έχουν ούτε τραυματίες είναι.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, είναι ένα bug τώρα τελευταία.
    Το κάνει και στο pc ?
    Για κάνε ξανά μια εγκατάσταση στο κινητό σου μπας και στρώσει.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Το έκανα.Όχι δεν άλλαξε κάτι.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Σήμερα και επίσημα πλέον παίζω χωρίς τερματοφύλακα.Οταν ξεκινάει ο αγώνας ένας της άμυνας παιζει στη θέση του.Δεν υπάρχει πουθενά και έρχεται και κύπελλο.

  5. #5
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    x-files.....(παιζει ο ηχος απο πισω)

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στείλε ρεπορτ στο [?] κάτω μπας και βοηθήσουν
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Ναι τους έστειλα αν και δεν βλέπω ανταπόκριση.Παιζω απο κινητό έχω άλλες 2 ομάδες αλλά δεν αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.Μόνο με την κύρια ομάδα μου.Νομίζω ότι δημιουργήθηκε όταν πούλησα τον βασικό μου τερματοφύλακα ενώ ήταν στην ενδεκάδα.Έκτοτε στην θέση του τέρματος δεν με αφήνει να τοποθετήσω κανέναν.

  8. #8
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Παρόμοιο πρόβλημα έχω και γω με τον "εκτελεστή πέναλτυ".. στην θέση δεν υπάρχει κανένας. Άλλους μπορώ να τους τοποθετήσω, άλλους όχι και αυτόν που θέλω να βάλω όταν τον επιλέγω μου λέει "είναι ήδη" αλλά η θέση κενή!
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Quote Originally Posted by Tesla View Post
    Παρόμοιο πρόβλημα έχω και γω με τον "εκτελεστή πέναλτυ".. στην θέση δεν υπάρχει κανένας. Άλλους μπορώ να τους τοποθετήσω, άλλους όχι και αυτόν που θέλω να βάλω όταν τον επιλέγω μου λέει "είναι ήδη" αλλά η θέση κενή!
    Δεν ξέρω πάντως αν συνεχίσει έτσι ε δεν πάμε για τίποτα αυτή τη σεζόν.Πόσα να βγάλει ο dc?

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Tesla View Post
    Παρόμοιο πρόβλημα έχω και γω με τον "εκτελεστή πέναλτυ".. στην θέση δεν υπάρχει κανένας. Άλλους μπορώ να τους τοποθετήσω, άλλους όχι και αυτόν που θέλω να βάλω όταν τον επιλέγω μου λέει "είναι ήδη" αλλά η θέση κενή!
    Μήπως τον έχεις στη λίστα των εναλλακτικών εκτελεστών; αν τον έχεις ήδη εκεί, πρέπει από κει να τον κάνεις drag & drop και όχι απ' την κάτω λίστα.

Page 1 of 2 12 LastLast