Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree36Likes

Thread: [Official] Ισπανικό Tour

  1. #1
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640

    Arrow [Official] Ισπανικό Tour

    Νέο τουρ λοιπόν, αυτή τη φορά στην Ισπανία! Δεν χρειάζεται να δώσω πολλές πληροφορίες, τα ξέρετε..
    Οι αντίπαλοι στο σύνολο 7, με τα checkpoints να είναι 2! Στην 3η και στην 5η πόλη..

    [Official] Ισπανικό Tour-screenshot_1.jpg

    Το να φτάσουμε στην 3η πόλη είναι πανεύκολο και όλοι θα το κάνουμε.. Ακόμα και η 4η είναι βατή.. Από την 5η και μετά αρχίζουν τα δύσκολα και το θέμα αλλάζει..

    Νταξ, φανέλες και έμβλημα δεν είναι τίποτα τρελό, ωραίες όμως για συλλογή. Παραπάνω από 2 ή 3 συμμετοχές στον διαγωνισμό είναι περιττές! Μην χάνεται έτσι άσκοπα τα τόκεν σας! Υπάρχει πάντα και η εναλλακτική λύση του ΝΙΚ για τους τολμηρούς!

    Καλή επιτυχία!
    imperium and dsio like this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  2. #2
    Addicted Tesla's Avatar
    Join Date
    Jun 2016
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    640
    Λοιπόν ξεκίνησα το τουρ και έφτασα μέχρι και την Μπαρτσελόνα (προτελευταία πόλη). Οι στρατηγικές που χρησιμοποίησα παντού (με μερικές εξαιρέσεις που θα πώ σε κάθε πόλη αν υπάρχουν) είναι οι ακόλουθες:

    Μεικτές στρατηγικές, επιθετική νοοτροπία, άμυνα ζώνης χωρίς οφσάιντ.

    [Official] Ισπανικό Tour-screenshot_1.jpg

    1η πόλη:

    Μόνο εδώ έβαλα άμυνα μαν του μαν καθώς έπαιξα σύστημα 3w-1-2-2w-2. Αποτέλεσμα: 1-6

    2η πόλη:

    Σύστημα ΦΩΤΙΑ. Για όσους δεν το ξέρετε είναι ένα 4-5-1ν, μόνο που τα πλάγια μπακ είναι ανεβασμένα μέχρι σχεδόν την μεσαία γραμμή και τα 2 εξτρέμ είναι αρκετά κοντά στον επιθετικό. Αποτέλεσμα: 0-1

    3η πόλη:

    Ξεκίνησα με 4-5-1ν και έχανα 2-1. Το γύρισα σε 3w-1-2-2w-2 όπως στην πρώτη πόλη (και άμυνα μαν του μαν) και έκανα ανατροπή. Αποτέλεσμα: 2-3 (ανατροπή στην ανατροπή).

    4η πόλη:

    Σύστημα ΦΩΤΙΑ. Αυτό. Αποτέλεσμα: 0-1.

    5η πόλη:

    Σύστημα ΦΩΤΙΑ. Βρέθηκα ξαφνικά να χάνω 3-0. Το άλλαξα αμέσως σε 4-5-1ν και με πολλά cojones το έκανα 3-3, παραλίγο να το γυρίσω και στο 90'. Το πήρα στα πέναλτυ με μαγκιές του τερματζή μου. Αποτέλεσμα: 3-3, νίκη στα πέναλτυ.

    6η πόλη:

    Ξεκίνησα με 4-5-1ν και ήδη στο 4΄ λεπτό έχανα 2-0! Προσπάθησα, έπαιζα καλά αλλά δεν είχα ευστοχία. Ο αντίπαλος έτσι κι αλλιώς ήταν 40+% δυνατότερος. Αποτέλεσμα: 3-0.

    Γενικά πήρα τις 2 φανέλες που ήθελα... Το έμβλημα δεν με "καίει" ιδιαίτερα αλλά υπάρχει περίπτωση τις επόμενες μέρες να πληρώσω ίσως για ΜΙΑ φορά (Btw 15 τόκεν....). Αυτά!
    Nikose, imperium and dsio like this.
    In Tesla FC's club we fight for glory in our fields. Our mission is a wealthy, yet promising team,
    that spreads its ideas beyond the horizon and leads our spirit to the victory.

    • A.E.K. FC
      | seasons 01 -> 37 |

    • Tesla F.C.
      | seasons 38 -> 67 |

    • Dragons F.C.
      | seasons 68 -> 75 |

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Ευκολα μεχρι εδω με το συστημα φωτια μεχρι να πιω το καφεδακι μου. Φοβαμαι να παω παρακατω ομως!!! Μαλλον θα μεινω εδω. Χαχαχαχχα!!

    [Official] Ισπανικό Tour-screenshot_2.jpg

    [Official] Ισπανικό Tour-spain.jpg
    Last edited by Nikose; 03-08-2018 at 09:31 AM.

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Άλλη μια ανετη επικρατηση σε ευρωπαικο τουρ.Piece of cake που λενε στο χωριο μου[Official] Ισπανικό Tour-top.jpg[Official] Ισπανικό Tour-spain.jpg

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Απ την αλλη μερια, η μηχανη πεταξε απ εξω τη Renia FC νωρις νωρις. Μολις στον δευτερο αγωνα της διοργανωσης ο GK της Ισπανικης ομαδας κατεβασε τα ρολλα, 7 αποκρουσεις μεσα στον αγωνα και 4 συνεχομενα πεναλτυ!!!!!! Δικαια τσιμπησε το 9αρακι και το μαν οφ δε ματς. Κριμα ομως..δε θα επρεπε να γινονται αυτα τοσο νωρις...

    [Official] Ισπανικό Tour-screenshot_2.jpg

    [Official] Ισπανικό Tour-screenshot_13.jpg
    Last edited by Nikose; 03-09-2018 at 07:04 AM.
    dimitrismeli15 likes this.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Αυτό το τουρ μου ήρθε κουτί! Μου έδωσε φανέλες ασορτί με το σήμα της ομάδας και παιχτούρα στη θέση που χρειαζόμουν! Άντε και στα δικά σας παιδιά! [Official] Ισπανικό Tour-fan.jpg[Official] Ισπανικό Tour-paik.jpg
    Attached Thumbnails Attached Thumbnails [Official] Ισπανικό Tour-paik.jpg   [Official] Ισπανικό Tour-bath.jpg  
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 03-09-2018 at 07:26 AM.

  7. #7
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Αυτό το τουρ μου ήρθε κουτί! Μου έδωσε φανέλες ασορτί με το σήμα της ομάδας και παιχτούρα στη θέση που χρειαζόμουν! Άντε και στα δικά σας παιδιά! Click image for larger version. 

Name:	FAN.jpg 
Views:	47 
Size:	29.6 KB 
ID:	96334Click image for larger version. 

Name:	PAIK.jpg 
Views:	46 
Size:	48.1 KB 
ID:	96337
    Munitis? Μ**νι ποιανης?

    Στάλθηκε από το DPM1081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  8. #8
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    βάλτε έντονη πίεση παιδιά,
    από την αρχή
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Έφτασα στην τελευταία ομάδα με το σύστημα φωτιά κέρδιζα 2-1 μέχρι το 87 στο οποίο λεπτό ήρθε η ισοφάριση απο κόρνερ.Στην παράταση ήρθε και το 3ο και χάσαμε άδοξα.Ξενέρωμα.
    Nikose likes this.

  10. #10
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    La Furia Roja


    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

Page 1 of 2 12 LastLast