Results 1 to 8 of 8
Like Tree3Likes
  • 2 Post By AmpaliakosFC
  • 1 Post By nikolgiorgos

Thread: UK tour kit

  1. #1
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75

    UK tour kit

    Καλησπερα στο ελληνικο φορουμ! Ειδα οτι ειχε γινει και παλιοτερα ενα tour στην Αγγλια οπως το προηγουμενο στη Γερμανια και το τωρινο στην Ισπανια, και ηθελα να ρωτησω επειδη δεν επαιζα τοτε αν καποιος απο εσας εχει εστω την φανελα σε κανενα 2ο account και δεν την χρειάζεται αν μπορει να μου τη στειλει σαν δωρακι Ευχαριστω εκ των προτέρων

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

  2. #2
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Να ρωτησω πως μπορείς να στειλεις μια φανέλα σε κάποιον; Έχω αυτή την απορία και απο τους διάφορους διαγωνισμούς που έχουν φανέλες σαν επαθλο!

  3. #3
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Να ρωτησω πως μπορείς να στειλεις μια φανέλα σε κάποιον; Έχω αυτή την απορία και απο τους διάφορους διαγωνισμούς που έχουν φανέλες σαν επαθλο!
    Εαν ειστε φιλοι στο fb ειναι πολυ απλο. Πατας πανω στην φανελα απο την ενοτητα ΣΥΛΛΟΓΟΣ και εχει επιλογη ΣΤΕΙΛΕ ΩΣ ΔΩΡΟ. Αν δεν υπαρχει αυτη η επιλογη ειναι επειδη στην εχουν στειλει ηδη σαν δωρο

    Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Nαι. Και αν δεν ειστε φιλοι που ειναι και το πιθανοτερο??? Εσυ δηλ οταν ζητας μια μπλουζα την ζητας απο φιλους σου στο fb??

  5. #5
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Nαι. Και αν δεν ειστε φιλοι που ειναι και το πιθανοτερο??? Εσυ δηλ οταν ζητας μια μπλουζα την ζητας απο φιλους σου στο fb??
    Η ζηταω το προφιλ του, τον κανω add και γινεται η διαδικασια (ειτε δωρο ειτε ανταλλαγη) και αν δεν θελει να ειμαστε φιλοι τον διαγραφω. Αν οχι καλως, ενας καινουριος φιλος

    Στάλθηκε από το DPM1081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    GreatGamer170 and Nikose like this.

  6. #6
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Μολις μου προτεινε ενας να κανουμε ανταλλαγη. Εγω ενα official item και αυτος την φανελα? Σκεπτομενος οτι δεν εχω βρει κανεναν να την εχει η να μπορει να μου τη δωσει, να δεχτω τη προσφορα του?

    Στάλθηκε από το DPM1081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    πρόσεχε, πολλοί την έχουν πατήσει.
    Ποιός είναι ? από που σε βρήκε ?
    AmpaliakosFC likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Rookie AmpaliakosFC's Avatar
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    75
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    πρόσεχε, πολλοί την έχουν πατήσει.
    Ποιός είναι ? από που σε βρήκε ?
    Το θεμα ειναι: Αξιζει? Η μπορει μετα απο δυο μερες να βρω καποιον να την δινει δωρεαν?

    Στάλθηκε από το DPM1081 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk