Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
Like Tree3Likes

Thread: ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ!

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    1

    ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ!

    καλησπερα παιδια!! ειμαστε καινουργια ομοσπονδια και ψαχνουμε 2 ατομα ακομα για να ειμαστε πληρεισ! ειμαστε ενεργοι και θα ανεβουμε κατηγορια ευκολα!! εχουμε 2 μεγαλα επιπεδα μεσα!! το νομα τησ ομοσπονδιασ ειναι tsoutsekia !!
    οποιοσ ενδιαφερεται ασ στειλει αιτημα!! ολοι ευπροσδεκτοι!!

  2. #2
    Dreamer gkassimis's Avatar
    Join Date
    Dec 2012
    Location
    Greece
    Posts
    433
    καλημερα, εχω ξεκινησει απο αρχη της σεζον παλι την δευτερη ομαδα μου η οποια ειναι στο 96% με παικτες 18-19 χρονων που θα αναιβουν οσο προχωραμε. μονο νικες εχω ως τωρα και εφαρμοζω το συστημα της πρωτης μου ομαδας που παει αερα. το τουρνουα της ισπανιας το κερδισα με την πρωτη αερα πατερα. δυχτυχως διαλεξα μια ομοσπονδια η οποια μπορει να ειναι χρυση 2 αλλα την βλεπω παρατημενη. μπονους ειναι ολοι 0 κτλ οποτε την κυριακη μολις τελειωσουν οι αγωνες θα την κανω. αν σε ενδιαφερει να μπω, στειλε μυνημα

  3. #3
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Aν δε βρειτε καποιον μπορω να μπω κι εγω. Οι δυο ομαδες μου ειναι η μονες ενεργες στην ομοσπονδια που ειμαι. Gold 1 ειμαστε αλλα οχι για πολυ ακομη. Μονο εγω παλευω, οι αλλοι ουτε στο τσατ δε μπαινουν να πουμε μια κουβεντα. Η ομαδα ειναι στο 110%

    Βronze 3 ειστε?? Θα κανουμε 1 χρονο να παρουμε σοβαρα τοκενς ρε!!
    Last edited by Nikose; 03-10-2018 at 07:30 PM.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Aν δε βρειτε καποιον μπορω να μπω κι εγω. Οι δυο ομαδες μου ειναι η μονες ενεργες στην ομοσπονδια που ειμαι. Gold 1 ειμαστε αλλα οχι για πολυ ακομη. Μονο εγω παλευω, οι αλλοι ουτε στο τσατ δε μπαινουν να πουμε μια κουβεντα. Η ομαδα ειναι στο 110%

    Βronze 3 ειστε?? Θα κανουμε 1 χρονο να παρουμε σοβαρα τοκενς ρε!!
    Nicose βρήκες ομοσπονδία τελικά; αν όχι μπορείς να έρθεις στη δική μας. Είναι ένας που το χει εγκαταλείψει μάλλον οπότε μπορείς να έρθεις στη θέση του. Οι υπόλοιποι είμαστε ενεργοί. Η ομοσπονδία λέγεται THE SQUAD, είναι χρυσή 2 και έχει κωδικό #TMY219. Αν θες απάντησε μου εδω.
    Nikose likes this.

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    ωραια!

  6. #6
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by Poli3erosMpalas72 View Post
    Nicose βρήκες ομοσπονδία τελικά; αν όχι μπορείς να έρθεις στη δική μας. Είναι ένας που το χει εγκαταλείψει μάλλον οπότε μπορείς να έρθεις στη θέση του. Οι υπόλοιποι είμαστε ενεργοί. Η ομοσπονδία λέγεται THE SQUAD, είναι χρυσή 2 και έχει κωδικό #TMY219. Αν θες απάντησε μου εδω.
    Απο τις 64 ομοσπονδιες "the squad" που βρηκα μονο μια ειναι Eλληνικη και ειναι Bronze 3.
    Last edited by Nikose; 03-12-2018 at 07:06 PM.

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Απο τις 64 ομοσπονδιες "the squad" που βρηκα μονο μια ειναι Eλληνικη και ειναι Bronze 3.
    Για δες τωρα...

  8. #8
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Δυστηχως δεν σας βλεπω. 7 ομοσπονδιες με ονομα THE SQUAD βλεπω στην Gold 2 κατηγορια, καμμια ομως Ελληνικη.

  9. #9
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    τι να πω... δεν ξερω τι συμβαίνει. για κάνε μια τελευταία προσπάθεια με τον κωδικό #tmy219 στο ψαχτήρι. χθες το καταλάβαινα να μην μπορείς να μπεις γιατί ήταν ακόμα μεσα ο ανενεργος που σου ειπα... τώρα είναι άδεια η θεση ομως....

  10. #10
    Apprentice GreatGamer170's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    265
    Είναι όντως περίεργο το γεγονός ότι δεν τους βρίσκεις γιατί εγώ τους βρήκα δεν υπάρχει πρόβλημα.

    Στάλθηκε από το Hive V 3G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Poli3erosMpalas72 likes this.
    In Meccas Great FC our game is FairPlay!

    Leagues:4

    Champions Leagues:1

    Super Leagues:1

    Cups:4

    Unbeaten in all matches of a league:1

    Seasons completed:17

Page 1 of 3 123 LastLast