Results 1 to 6 of 6
Like Tree3Likes
  • 2 Post By Nikose
  • 1 Post By Nikose

Thread: αποδοση gk

  1. #1
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    αποδοση gk

    As always έχω τέρμα τροχονόμο στη καλή μου ομάδα, τη wolves. Έχω έναν φοβερό όμως στη δεύτερη ομάδα. Όλο 8-9 οι βαθμολογίες του. Τον έκανα εσωτερική μεταγραφή λοιπόν και ηρθε στη wolves. 6 αγωνες καλύτερη βαθμολογία το 6. Τα παίρνω κρανίο και τον ξαναστελνω πίσω στη Ρένια. Πάλι βαθμολογίες 8-9 στη δεύτερη ομάδα.. Δε γ@μιoμαστε λέω γω.
    Last edited by nikolgiorgos; 08-06-2018 at 04:12 PM.
    Mr Dosohos® and milpol like this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  2. #2
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Συμβαίνει και στο πραγματικό ποδόσφαιρο. Τ11 και ρεαλισμός πανε μαζί

  3. #3
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    πως τον εκανες εσωτερικη μεταγραφη?

  4. #4
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Οι δύο μου ομάδες είναι στον ίδιο server.
    imperium likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833

    αποδοση gk

    Ρε παιδια καλα οταν χανεις ο gk εχει συνηθως κατω απο 6 βαθμολογια, αλλα στις νικες γιατι ειναι μονο στο 6,4?? Θα εχω αλλαξει ισαμε 20 7στερους gk το τελευταιο τριμηνο..
    Μονο ενα στα 10 ματς εχουν οι gk πανω απο 6.5.
    Τι γινεται?? Επισης παιζω με διαφορους πεθαμενους και οι gk τους εχουν 4-8 αποκρουσεις παντα. Οι 7στεροι οι δικοι μου αντε το πολυ 2-3 αποκρουσεις ανεξαρτητως αντιπαλου. Συνηθως δε, μπαινουν γκολ τα μισα σουτ του αντιπαλου. Θα εχει 10 on target?? Θα βαλει 5. Θα εχει 4 on target?? Θα βαλει 2 γκολ. Παντα στο 50% ειναι το ποσοστο.
    Επισης ΠΑΝΤΑ μα ΠΑΝΤΑ ο gk ειναι ο παικτης με την χαμηλοτερη βαθμολογια σε ολα τα ματς. Χασω- κερδισω.Σε ολους αυτο συμβαινει, η εγω παιζω παλι διαφορετικο παιχνιδι??
    Last edited by Nikose; 08-06-2018 at 10:07 AM.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #6
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    μην ξεκινάς κι άλλο θέμα με τους GK βρε @Nikose

    ξεκόλα από το θέμα
    οι gk είναι διακοσμητικό στοιχείο, είναι η έκφραση του παράγοντα τύχης σε κάθε παιχνίδι

    και επίσης οι βαθμολογίες τους στηρίζονται κατά μεγάλο ποσοστό από το αποτέλεσμα.
    Ένα γκολ κατά, είναι περίπου -1 στον βαθμό του, ακόμα και αν κέρδισες
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html