Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 50
Like Tree36Likes

Thread: Νέος διαγωνισμός - Εθνικές ομάδες

  1. #21
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι εντάξει, Ισπανοί υπάρχουν αλλα από Σαν Μαρίνο άντε βρες

    3 φορες πηγα 10/10. και τις 3 εδωσε παικτη 80%. αχρηστο τελειως παιδια κριμα.
    αν το δούμε μακροπρόθεσμα (δεν ξέρω πόσο θα τραβήξει αλλά θεωρώ ότι θα έχει ακόμα ένα γύρο τουλάχιστον, μέ αλλες ομάδες,
    χάνοντας παίκτες και παίρνοντας παίκτες 80%, θα πέσει ο μ.ο. και θα έχεις και πιο εύκολους αντιπάλους.
    Οπότε δεν αλλάζει κα ιτίποτα.

    * δεδομένου ότι δεν υπάρχει πλέον το δώρο να μεταφέρουμε ένα παίκτη της Εθνικής στην κανονική μας ομάδα.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #22
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Μ αρεσει που εχετε κολησει στα δωρα/παικτες και δεν κοιτατε τα 30 τοκενακια που σας δινει ανα σελιδα. Πως και τα προσπερνατε ετσι?? Λιγα ειναι??
    dsio likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  3. #23
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    σημερα δοκιμασα κατι διαφορετικο με τις εθνικες ομαδες και μου βγηκε
    αντιμετωπισα και με τις 3 ομαδες που εχω τους δυνατοτερους και κερδισα ανετα
    με την πρωτη προσπαθεια πηρα παικτες αλλα δεν ειναι κατι ιδαιτερο 5 αστερων
    23αρηδες


    Νέος διαγωνισμός - Εθνικές ομάδες-screenshot_453.jpgΝέος διαγωνισμός - Εθνικές ομάδες-screenshot_454.jpgΝέος διαγωνισμός - Εθνικές ομάδες-screenshot_455.jpg

  4. #24
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Quote Originally Posted by dsio View Post
    Αξιζει να δωσω 8 tokens?



    Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
    Φυσικα και ΟΧΙ.
    dsio likes this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  5. #25
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    εγω πιστευω οτι θα κρατησει μεχρι να σε βαλει να παιξεις με ολες τις ομαδες απο τις καρτελες.
    Εγω ειχα τρεις καρτελες αδειες χωρις να τυχω καποια απο αυτες.Τωρα με εβαλε πρωτη φορα να αντιμετωπισω ομαδα απο Ωκεανια και Ασια

  6. #26
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by Nikose View Post
    Μ αρεσει που εχετε κολησει στα δωρα/παικτες και δεν κοιτατε τα 30 τοκενακια που σας δινει ανα σελιδα. Πως και τα προσπερνατε ετσι?? Λιγα ειναι??
    Λίγα δεν είναι αλλά για μένα αυτός ο διαγωνισμός είναι για πλάκα, να μαζεύω σημαίες και να τα αγοράζω μετά , όποια θέλω για την πάρτη μου , για την συλλογή μου ή κάποια που μετά από κάποιο καιρό μπορεί να έχουν συλλεκτική αξία (και μπορεί πχ να τα ανταλλάξω με μια επίσημη φανέλλα).
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  7. #27
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Θα συμφωνήσω ότι ο διαγωνισμός με τις Εθνικές μπορεί να έχει βελτιώσεις, όπως όλα άλλωστε.

    Στο τέλος της ημέρας, μπορείς να πάρεις 30+ tokens και σχετικά εύκολα. Νομίζω ότι αυτό είναι για πολλούς το ζητούμενο...τόσα έχουμε ξοδέψει σε άλλους διαγωνισμούς.
    Nikose likes this.
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  8. #28
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    τα πρωτα μας τοκεν
    Νέος διαγωνισμός - Εθνικές ομάδες-screenshot_459.jpg

  9. #29
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Έχεις πληρώσει και εξτρά τόκεν για να σου βγάλει ομάδες πιο νωρίς ή έτσι έκατσαν ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  10. #30
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    76
    Εγω συμπληρωσα μια σελιδα την πρωτη κιολας εβδομαδα, και παω για 2η συντομα( τελειωνω την Αφρικη) , και οχι δεν εχω δωσει τοκεν για να ανανεωθουν οι αντιπαλοι.
    Σημειωση οτι εγω εχω παρει Γερμανια και οχι Ελλαδα.
    Και ακομα δεν εχω παιξει με Ελλαδα
    dsio likes this.

Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast