Results 1 to 4 of 4
Like Tree1Likes
  • 1 Post By ermismandras

Thread: Υποστήριξη στα νέου τύπου φιλικά

  1. #1
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714

    Υποστήριξη στα νέου τύπου φιλικά

    Έχω παίξει 3 φορές με αυτού του νέου τύπου φιλικά , σε διπλούς αγώνες (μια φορά με ξένο και δύο φορές με Έλληνες στο κύπελο του φόρουμ).

    Παρατήρησα ότι ενω στα εκτός έδρας ματς ο αντίπαλος μου είχε το 5% από τα εισητήρια, εγώ είχα 0% στα εντός έδρας μου.
    Η τιμή των εισητηρίων μου στα φιλικά, είναι σωστή, γιατί στις ομοσπονδίες έχω φουλ γήπεδο και παίρνω το 5% .

    Έχει παρατηρήσει κάποιος κάτι παρόμοιο ?
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Ακριβώς το ίδιο και εγω! Δεν ξερω γιατι συμβαίνει. Βέβαια δεν ξαναδοκιμασα να παίξω αλλο φιλικό με χαμηλότερες τιμές στα εισιτήρια...

  3. #3
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    μου συνεβει στο εντος φιλικο που παιξαμε στο κυπελλο του φορουμ...

  4. #4
    Apprentice
    Join Date
    Oct 2016
    Posts
    194
    Αυτο δεν συμβαινει τώρα στα νέου τυποθ φιλικά αλλα εδω και κανα χρόνο στα φιλικα ομοσπονδιων σε ορισμένες ομάδες όμως..Και μάλιστα υπάρχουν 2 διαφορετικά bug..Στο ένα ακόμα και με τιμή ΜΗΔΕΝ έχεις 0% οπαδους και στο άλλο ακόμα κι αν έχεις φουλ στα ύψη την τιμη το γήπεδο είναι γεμάτο..εγω ευτυχώς έχω το δεύτερο..βέβαια υπάρχουν και μάνατζερς που στις ομάδες τους λειτουργεί νορμάλ.Υποθέτω πάει με τον σέρβερ αλλα δεν ξέρω..έχουν στείλει πολλοι ξένοι στο support και δεν τους έχουν βρει λύση παντως
    nikolgiorgos likes this.