Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 28
Like Tree31Likes

Thread: Να βλέπεις ή να μην βλέπεις τα παιχνίδια ? Ιδού η απορία

  1. #11
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by dsio View Post
    Αρα τους αγωνες τους ξεκινας να τους βλεπεις με τη 2η ομαδα και μπαινεις με την κανονικη αν στραβωσει.

    Δεν ειναι και πολυ πρακτικο...αλλα τι να κανεις;
    ναι οκ, δεν αξίζει πχ να το κάνεις σε αγώνες πρωταθλήματος αλλά σε κάποια νοκ άουτ.
    Ε, προκειμένου να πάει στράφι η σεζόν (για ένα νταμπλ ή τρεμπλ λέω) το κάνω κι αυτό.
    dsio likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  2. #12
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    25
    Το να τα παρακολουθεις σου δινει το πλεονηκτημα να μπορεις να κανεις άμεσα αλλαγες και απο την εμπειρια μου εχω καταλαβει ότι μπορεις να αλλαξεις την πορεια ενος αγωνα. Επιπλεον σου δινει κα ιτο μπονους συμμετοχης.Νομιζω ότι απλως όλοι ειναι δυσπιστοι και για αυτο νομιζουν ότι τους κλεβουν. Εχω νικήσει-αποκλεισει ομάδες με πολύ μεγαλυτερη αξια προσαρμοζωντας την τακτικη μου και επομενως καταλαα=βαινω ότι δεν ειναι απλως εφε στο παιχνιδι αλλα ουσια. Επιπλεον εχω δωσει και αποτελεσματα γιατι πχ στοχευα σε αλλο παιχνιδι και ηθελα τους βασικους μου ξεκουραστους. Ολα παιζουν αναλογ αμε τη στρατηγικη σου.
    Το συστημα με την δευτερη ομαδα ετσι οπως το περιγραφεις δεν ξερω αν παιζει αλλα πιστευω οτι χανεις σε διαφημισεις γιατι σιγουρα θα καταγραφουν απο ποια συσκευη μπαινεις και επομενως φτανεις πιο γρηγορα στο max οριο των διαφημισεων.
    milpol likes this.

  3. #13
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Το να μπαινεις ενάντια σε δυνατότερους αντιπάλους για να έχεις αυτά τα πλεονεκτήματα είναι σωστό.
    Εγώ λέω κυρίως εναντίον πιο αδύναμων ομάδων πολλές φορές με απόντες μάνατζερ, για να αποφεύγεις τα τρολαρίσματα.
    Το συστημα με την δευτερη ομαδα ετσι οπως το περιγραφεις δεν ξερω αν παιζει αλλα πιστευω οτι χανεις σε διαφημισεις γιατι σιγουρα θα καταγραφουν απο ποια συσκευη μπαινεις και επομενως φτανεις πιο γρηγορα στο max οριο των διαφημισεων.
    όχι, ο αριθμός των διαφημίσεων είναι φιξ.
    25 και κάτι ψιλά
    milpol and dsio like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  4. #14
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Καλησπερα κ απο εμενα, δεν ειχα αναγκη να δω το παιχνιδι σημερα επειδη κανω tanking, αλλα τα troll δεν παυει να υπαρχουνε, εχω την ομαδα super σε ολα επειδη αυριο παιζω τελικο κυπελλου κ την ηθελα ετοιμη, αλλα να χανεις 0-1 χωρις να ειναι μεσα ουτε ο αλλος manager, και παραλληλα να εχεις κ 4 φιλους να σε υποστηριζουνε, τοτε κατι γινετε με το παιχνιδι γενικοτερα. Διαφορα ποιοτητας στο 46%...... Τα λογια ειναι περιττα οπως λεει κ το ασμα!!!

    .
    Να βλέπεις ή να μην βλέπεις τα παιχνίδια ? Ιδού η απορία-1.png
    .
    Να βλέπεις ή να μην βλέπεις τα παιχνίδια ? Ιδού η απορία-2.jpg
    .
    Να βλέπεις ή να μην βλέπεις τα παιχνίδια ? Ιδού η απορία-3.jpg
    nikolgiorgos and dsio like this.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  5. #15
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    αυτό είναι μια παλιά θεωρία που είχα διαβάσει στο φόρουμ πριν 4 και χρόνια
    Ότι μια ομάδα 7* μπορεί να κερδίσει οποιοδήποτε παιχνίδι κάτω υπό ορισμένες συνθήκες (ακόμα και αν αυτό το μεταφράζουμε εμείς σαν τρολ)
    Mr Dosohos® and milpol like this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #16
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    καλα αμα ισχυει κατι τετοιο ειναι τραγικο.
    που φτασαμε να πρεπει να εισαι εκτος για να εχεις ελπιδες....οτι να ναι.

  7. #17
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post

    όχι, ο αριθμός των διαφημίσεων είναι φιξ.
    25 και κάτι ψιλά
    Ο αριθμος των διαφημισεων πιστεύω ειναι φιξ ανα παικτη. Ειχα δευτερη ομαδα και για καποιο χρονικο διαστημα που εμπαινα απο το ίδιο κινητο και για τις δυο ομάδες, οι διαφημισεις μειώθηκαν τουλαχιστον κατά το ήμιση. Τουλάχιστον αυτό μου συνέβη πριν απο περίπου εναμιση χρονο.
    Οταν καθαρισα την κασ του κινητου και σταματησα να μπαινω και με τη δευτερη ομάδα, οι διαφημισεις ξανανέβηκαν στα ίδια επίπεδα και μάλιστα όχι αμέσως.
    nikolgiorgos likes this.

  8. #18
    Newbie
    Join Date
    Dec 2015
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Mr Dosohos® View Post
    Καλησπερα κ απο εμενα, δεν ειχα αναγκη να δω το παιχνιδι σημερα επειδη κανω tanking, αλλα τα troll δεν παυει να υπαρχουνε, εχω την ομαδα super σε ολα επειδη αυριο παιζω τελικο κυπελλου κ την ηθελα ετοιμη, αλλα να χανεις 0-1 χωρις να ειναι μεσα ουτε ο αλλος manager, και παραλληλα να εχεις κ 4 φιλους να σε υποστηριζουνε, τοτε κατι γινετε με το παιχνιδι γενικοτερα. Διαφορα ποιοτητας στο 46%...... Τα λογια ειναι περιττα οπως λεει κ το ασμα!!!

    Μπορεις να ανεβάσεις δύο screnshot απο την καρτελα τακτικης του παιχνιδιού που έχασες, το ενα παο την ομάδα σου ακι το άλλο απο την άλλη ομάδα. Ωστε να έχουμε εικόνα για την τακτική που παίξατε.

  9. #19
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Το ενδιαφερον ειναι οτι πλεον με 46% διαφορα στην ποιοτητα, η τακτικη παιζει ρολο.

    Sent from my SM-T710 using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  10. #20
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Quote Originally Posted by dim05 View Post
    Ο αριθμος των διαφημισεων πιστεύω ειναι φιξ ανα παικτη. Ειχα δευτερη ομαδα και για καποιο χρονικο διαστημα που εμπαινα απο το ίδιο κινητο και για τις δυο ομάδες, οι διαφημισεις μειώθηκαν τουλαχιστον κατά το ήμιση. Τουλάχιστον αυτό μου συνέβη πριν απο περίπου εναμιση χρονο.
    Οταν καθαρισα την κασ του κινητου και σταματησα να μπαινω και με τη δευτερη ομάδα, οι διαφημισεις ξανανέβηκαν στα ίδια επίπεδα και μάλιστα όχι αμέσως.
    αυτό ναι .
    Αλλά εξαρτάται την περίοδο.
    Υπήρξε περίοδος που έβλεπα 3Χ50 βίντεο τη μέρα , για 3 ομάδες μου, από το ίδιο κινητό.
    Υποθέτω εξαρτάται από αυτούς.
    Αν θέλουν να βλέπει περισσότερα βίντεο ο κόσμος ή αν θέλουν να τα μειώσουν λίγο.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast