Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 30
Like Tree36Likes

Thread: Πάνε και οι διαπραγματεύσεις..

  1. #1
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    25

    Πάνε και οι διαπραγματεύσεις..

    τελευταία εβδομάδα της σεζον λέει θα είναι διαθέσιμες,
    τι να τον κάνω τον νέο παίκτη τότε?συν ότι δε μπορώ να πουλήσω χαμηλότερους που είναι λίγο πριν το αστέρι με ειδικότητα κλπ.
    τι τους πείραξε?τα ψωροτόκεν που βγάζουμε απο κανα παίκτη?


    για πείτε κι εσείς καμιά γνώμη γιαυτό το καινούριο

    προσωπικά νομίζω ότι είναι πολύ άκυρη επιλογή
    Last edited by libo; 03-03-2019 at 03:09 AM.
    kalamatas86 likes this.

  2. #2
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    ναι, κρίμα
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #3
    Newbie
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    6
    Πολύ άσχημο νέο. Δηλ. Μπορείς να αγοράζεις, αλλά δεν μπορείς να πουλας;;; Ποιος το σκεφτηκε αυτο;;
    kalamatas86 likes this.

  4. #4
    Rookie divinitygr's Avatar
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    73
    Ουτε να αγορασεις, ουτε να πουλας
    kalamatas86 likes this.

  5. #5
    Pro
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    833
    Αμα σκεφτεσαι πως να κανεις το παιχνιδι πιο ακυρο...αυτα κανεις. Μπραβο στα τζιμανια που το σκεφτηκαν
    kalamatas86 and Mr Dosohos® like this.
    Oι παικτες μας δεν ειχαν κινητρο. Οι αντιπαλοι ηθελαν περισσοτερο τη νικη. . (Σχολιο βοηθου μετα απο νικη με 4-0) Η μαγεια των προγραμματιστων του T11.

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    5
    Πήραν τις διαπραγματεύσεις για τις 3 πρώτες εβδομάδες και έκαναν το παιχνίδι λίγο ακόμα χειρότερο.

    Πείτε μου έναν λόγο να πάρεις παίκτη 100% από διαπραγματεύσεις την τελευταία εβδομάδα, δίνοντας περίπου 10 με 15Τ (ίσως και παραπάνω) και σε λίγες μέρες στην επόμενη σεζόν να σου γίνει 80%, όταν στην επόμενη σεζόν, τον ίδιο παίκτη ποιότητας 80% μπορείς να τον πάρεις από δημοπρασία ακόμα και με 1 Τ;;;;;

  7. #7
    Newbie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by maninho13 View Post
    Πήραν τις διαπραγματεύσεις για τις 3 πρώτες εβδομάδες και έκαναν το παιχνίδι λίγο ακόμα χειρότερο.

    Πείτε μου έναν λόγο να πάρεις παίκτη 100% από διαπραγματεύσεις την τελευταία εβδομάδα, δίνοντας περίπου 10 με 15Τ (ίσως και παραπάνω) και σε λίγες μέρες στην επόμενη σεζόν να σου γίνει 80%, όταν στην επόμενη σεζόν, τον ίδιο παίκτη ποιότητας 80% μπορείς να τον πάρεις από δημοπρασία ακόμα και με 1 Τ;;;;;

    Πλέον όπως έχει γίνει η κατάσταση με αγορές παικτών πρέπει νασαι πολύ τυχερός να πάρεις φθηνά έναν καλό παίκτη,αλλά απότι φαίνεται το έκαναν ακόμα πιο ανταγωνιστικό προφανώς για να φεύγουν πιο πολλά τοκεν,αρα πιο πολύ χρήμα..μεγάλη πατάτα πάντως.
    και οι κυνηγοί δεν είναι καλή επιλογή πάντα,είναι 50-50 να σου βγει καλός

  8. #8
    Addicted
    Join Date
    Nov 2017
    Posts
    518
    ρε σεις οταν ειπαν 4ηβδομαδα διαπραγματευσεις καταλαβα τις δημοπρασιες.οτι να ναι.
    Mr Dosohos® and mkouk like this.

  9. #9
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Τον ανταγωνιστή μου σίγουρα τον έσκισε.Επειδή σπάω τις πρώτες μέρες να κλείσω ρόστερ και κρατάω και τους μικρούς από την προηγούμενη σεζόν, δεν έχω αγοράσει ακόμα από διαπραγματεύσεις. Βέβαια έχω τύχει να πουλήσω κανα δυο φορές.
    Από την άλλη ο βασικός μου ανταγωνιστής στο επίπεδό μου, τον οποίο τον πετυχαίνω συστηματικά μία στις δύο σεζόν,έφτανε την ομάδα 40% στο τέλος της και μετά αγόραζε 1-2 παίχτες κάθε μέρα από διαπραγματεύσεις. Έφτανε έτσι μετά από μία εβδομάδα να είναι πλήρως ανταγωνιστικός για όλες τις διοργανώσεις, εκτός και αν τον είχα πετύχει νωρίς στο πρω.

    Φαντάζομαι ότι η αλλαγή με τις διαπραγματεύσεις στο τέλος βοηθάει μόνο αν θες να καλύψεις θέση λόγω κάρτας.
    Ποσιδονας likes this.

  10. #10
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    με τις διαπραγματεύσεις αγόραζα και πουλούσα μερικούς 3* παίκτες στην αρχή της σεζόν και έβγαζα κανά 20αρικάκι εξτρά.
    Γι' αυτό το κατάργησαν, όχι επειδή το χρησιμοποιούν οι κολπατζήδες.

Page 1 of 3 123 LastLast