Results 1 to 8 of 8
Like Tree2Likes
  • 2 Post By Ποσιδονας

Thread: Εξαφάνιση παίκτη

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111

    Εξαφάνιση παίκτη

    Μετά την κατάκτηση του κυπέλλου και μπαίνοντας το βράδυ να στήσω την ομάδα για τον αυριανό ημιτελικό του champions πρόσεξα πως απουσίαζε ένας εκ των 2 κεντρικών αμυντικών.Δεν έχω ιδέα που πήγε έτσι απλά εξαφανίστηκε απο το ροστερ της ομάδας.Περιττό να πω οτι ουδέποτε πουλήθηκε.Έχει τύχει ξανά σε κάποιον;

  2. #2
    Dreamer Rizla's Avatar
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    415
    Συμβαινει στην περίπτωση που η ομάδα σου στην αρχη της σεζον δεν είχε 14 παίκτες
    και εφόσον εσύ στην συνέχεια αγόρασες παίκτες ή υπέγραψες απο την ακαδημία σου
    και ξεπερασες στο συνολο τους 14.
    Τώρα αν δεν ισχύει το παραπάνω για σένα τότε είναι όντως αξιοπερίεργο.

  3. #3
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    και ο Βαρέλα αν και βασικός DC εξαφανίστηκε χαχα
    Δεν υπογράφει λέει 3.5 Μ' για 3 χρόνια.
    Σιγά ρε φίλε, εντάξει καλός είσαι αλλά υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές.

    καλά, πλάκα κάνω.
    φίλε @harkonto δεν μου έχει τύχει κάτι τέτοιο.
    Για πες καμιά λεπτομέρεια όμως.
    Μήπως είχες 28 παίκτες και υπέγραψες κάποιον νέο ? ή κέρδισες τον Λόφο ? ή 27 και υπέγραψες 2 μαζί ? από ακαδημία ξέρω γω
    milpol and nickosps like this.

  4. #4
    Apprentice imperium's Avatar
    Join Date
    May 2017
    Location
    Greece
    Posts
    297
    Και πληρες ομαδα να ειχε και να εκανε μεταγραφη ή απο ακαδημια θα τον ενημερωνε οτι ο νεος παιχτης δεν εχει υπογραψει μεχρι να αδειασει θεση απο το ροστερ.
    Οποτε αναγκαστικα θα επρεπε να διωξει παιχτη εν γνωση του.
    Το ιδιο και να εληγε το συμβολαιο θα επρεπε να τελειωνε η σεζον για να εξαφανιστει ο παιχτης αυτοματα.
    Μαλλον κανα bug και να του εκανε ζημια στο ροστερ του με την εξαφανιση παιχτη.

  5. #5
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    κάνε απεγκατάσταση- εγκατάσταση ξανά και δώσε ενημέρωση
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Τίποτα παιδιά ο παίχτης εξαφανίστηκε.Βασιλιάς του λόφου ναι βγηκα πρώτος αλλά δεν βλέπω καμία σχέση.Τον παίχτη που μου έδωσε τον υπέγραψα αφού πρώτα έδιωξα παίχτη ο οποίος φυσικά και δεν ήταν αυτός που ψάχνω.Απεγκατασταση έκανα αλλά δεν άλλαξε κάτι.Αναγκάστξκα να αγοράσω αλλον για να παίξω τον ημιτελικό.Πρωτη φορά συμβαίνει δεν ξέρω τι να πω.

  7. #7
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    στείλε μου σε πμ το id σου (είναι στο μενού δεξιά, ο μεγάλος ο αριθμός) να ρωτήσω
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    111
    Δεν πειράζει άστο ετσι και αλλιώς κατεβάζοντας ποιότητα την καινούργια σεζόν για πουλημα τον είχα.Απλά έπρεπε να τρέχω να βρω αντικαταστάτη στον ημιτελικό και δύσκολα έβρισκα με τα χαρακτηριστικά του.Τουλάχιστον πέρασα οπότε όλα καλά.
    Σας ευχαριστώ και ελπίζω να μην ξανασυμβει.