Results 1 to 4 of 4
Like Tree2Likes
  • 1 Post By Jorge Volos
  • 1 Post By Jorge Volos

Thread: δυσκολος αντιπαλος βοηθεια με τακτικες

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67

    δυσκολος αντιπαλος βοηθεια με τακτικες

    παιζω με αντιπαλο 128% ποιοτητα με συστημα 4-2-3-1 εγω εμαι στο 110% με συστημα 4-1-2-2-1v τι μ προτεινετε να κανω απο τακτικες κ συστημα? παιζουμεμαζι 6 σεζον και να τον εχω κερδισει το πολυ 3 φορες δν μπορω να τον κερδισω με τπτ. εννοειτε οτι ολοι τ οι παικτες μπροστα ειναι με 300% τελειωμα τους χει λιωσει στην προπονηση

  2. #2
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    Quote Originally Posted by kalamatas86 View Post
    παιζω με αντιπαλο 128% ποιοτητα με συστημα 4-2-3-1 εγω εμαι στο 110% με συστημα 4-1-2-2-1v τι μ προτεινετε να κανω απο τακτικες κ συστημα? παιζουμεμαζι 6 σεζον και να τον εχω κερδισει το πολυ 3 φορες δν μπορω να τον κερδισω με τπτ. εννοειτε οτι ολοι τ οι παικτες μπροστα ειναι με 300% τελειωμα τους χει λιωσει στην προπονηση
    Το συγκεκριμένο σύστημα (451V) το παίζω μόνιμα σχεδόν απ'το ξεκίνημα στο Τ11,εδώ και 3-4 χρόνια περίπου.
    Έχω κάνει ζημιές σε αρκετά δυνατότερους αντιπάλους και μάλιστα έχω κάνει συγκεκριμένο post εδώ στο φόρουμ, έχοντας κερδίσει αντίπαλο 35+% πιο δυνατό.
    Οι συγκεκριμένες τακτικές οι οποίες έκαναν κατά καιρούς κηδείες είναι οι εξής: Πολύ αμυντικά/από πλάγια/κοντινές πάσες/αντεπιθέσεις.
    Ήπιο πρεσινγκ/νορμάλ μαρκάρισμα/μαν του μαν/χωρίς οφσάιντ.
    Βελάκια πίσω σε DC's,DMC,MC's και βελάκια μπροστά σε DR,DL,AMR,AML και ο ST απειραχτος.
    Τραβάς τους MC λίγο πιο πίσω,σαν να παίζεις δηλαδή με τρεις DMC.
    Και μπόνους διαρκώς άμυνα.
    Αν δεν τσουλαει το ματς, μπορείς να παίξεις high pressing και σκληρό tackling
    Last edited by Jorge Volos; 12-28-2019 at 03:18 PM.
    kalamatas86 likes this.

  3. #3
    Dreamer
    Join Date
    Dec 2016
    Posts
    352
    δυσκολος αντιπαλος βοηθεια με τακτικες-screenshot_20191228-150037.jpg
    δυσκολος αντιπαλος βοηθεια με τακτικες-screenshot_20191228-150047.jpg

    Αυτή η περίπτωση είναι παλιότερη.
    Έχουν προκύψει κι άλλες κηδείες έκτοτε
    kalamatas86 likes this.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    May 2018
    Posts
    67
    θα το δοκιμασω τωρα