Ξέρω όταν βάλανε να βλέπεις τα διαφημιστικά βίντεο για βαλιτσακια σε συγκεκριμένη ώρα είχανε έναν σκοπο. Για όσους είχανε πολλές ομάδες και κατεβαζανε αβερτα κ άνετα αμέτρητα πράσινα κ μάλιστα δίπλα με παλιότερη κ νεότερη έκδοση και για τις ομοσπονδίες κλπ κλπ κλπ. Να όμως που υπάρχουν πάντα οι αδικημένοι. Κάποιοι μπορεί να τους βολεύει και η δουλειά τους η και στην δουλειά. Συγκεκριμένα είμαι πωλητής δουλεύω τα πρωινά έχω και κάποια ακανόνιστα κενά η απογευματινά ραντεβού και πράγματι δεν έχω ευκολια. Πολλές φορές έχω χρόνο και δεν μπορώ να κατεβάσω γιατί είναι μαύρο το κουτάκι. Αποτέλεσμα χάνω συχνά το δικαίωμα να δω βίντεο και να επωφεληθω όπως ολοι. Σε κάποιο σημείο σταμάτησα κ γενικά να κατεβάζω για εβδομάδες και μείωσα τον χρόνο που έπαιζα κατά πολυ, ίσα που έμπαινα για να βάλω το καθημερινό μπόνους και πολλές φορές έκανα 2-3 μέρες να μπω. Νομίζω ήρθε η ώρα να το ξανασκεφτούν αλλά ποιος είμαι εγώ τάχα, ένας απλός υποστηρικτής της τακτικής του μανατζαρισματος( ωραία λεξη ) που όταν βγήκε ξετρελλαθηκα λέγοντας κάνανε τέτοιο παιχνιδη;