Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 14
Like Tree1Likes

Thread: ΦΙΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

  1. #1
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023

    ΦΙΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

    ΦΙΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-wn-84-.jpg
    Ερχόμαστε από εδώ :
    https://forum.topeleven.com/top-elev...ming-soon.html

    Σύντομα ξεκινάει μια νέα "διοργάνωση" στο παιχνίδι . Ονομάζεται φιλικό πρωτάθλημα (friendly championship) . Στην ουσία , μας δίνεται η δυνατότητα να δημιουργήσουμε είτε να συμμετέχουμε σε τουρνουά . Όποιος έχει τον κωδικό-ετικέτα μπορεί να κάνει αίτημα . Ο δημιουργός μπορεί να αποδεχθεί ή να απορρίψει το αίτημα . Maximum ομάδες θα είναι 14 και minimum 5 . Παρακάτω θα βρείτε ολόκληρο το κείμενο , μεταφρασμένο.

    Την 13η ημέρα κάθε σεζόν, θα ξεκινήσει η φάση προετοιμασίας . Στην καρτέλα εκδηλώσεων, θα μπορείτε να δημιουργήσετε νέα ή να συμμετάσχετε σε ένα ήδη υπάρχον τουρνουά. μπορείτε να συμμετέχετε μόνο σε ένα τουρνουά.

    Για να συμμετέχετε , θα πρέπει να έχετε ένα ειδικό εισιτήριο φιλικού πρωταθλήματος, το οποίο μπορείτε να κερδίσετε τερματίζοντας στο Top 8 της προηγούμενης σεζόν. Για αυτή την σεζόν και μόνο (Μάιος ), όλοι θα έχουν ήδη ένα εισιτήριο .

    Δημιουργία πρωταθλήματος

    Για να δημιουργήσετε ένα νέο πρωτάθλημα, πάντε στο κουμπί δημιουργίας και αφού εισαγάγετε το όνομα θα δημιουργηθεί το τουρνουά σας.

    Στην επάνω δεξιά γωνία, θα μπορείτε να δείτε το κουμπί πρόσκλησης. Κάνοντας κλικ εκεί θα δημιουργήσετε έναν μοναδικό κωδικό που μπορείτε να στείλετε στους φίλους σας. Μπορείτε να μοιραστείτε τον κωδικό στα κανάλια κοινωνικών μέσων ή απευθείας στους φίλους σας μέσω μιας εφαρμογής ανταλλαγής μηνυμάτων.

    Συμμετοχή

    Όλοι όσοι γνωρίζουν τον κωδικό μπορούν να πατήσουν για να υποβάλουν αίτημα . Μπορείτε να κάνετε αίτημα για αρκετούς διαγωνισμούς αλλά να παίξετε μόνο έναν. Μόλις ο δημιουργός του τουρνουά αποδεχτεί την αίτησή σας, συμμετέχετε στο τουρνουά.

    Ο δημιουργός του τουρνουά μπορεί να αποδεχτεί ή να απορρίψει οποιαδήποτε αίτηση. Ωστόσο, κάθε φιλικό πρωτάθλημα μπορεί να έχει τουλάχιστον 5 έως και 14 ανταγωνιστές. Μόλις μια ομάδα εισέλθει στο τουρνουά δεν θα μπορεί να αλλάξει.

    Φήμη

    Με αυτήν τη δυνατότητα, θα παρουσιάσουμε τη φήμη, η οποία αποτελεί ένδειξη του επιπέδου ανταγωνισμού και της ποιότητας στο πρωτάθλημα. Κάθε ομάδα θα έχει τη δική της φήμη που θα προστίθεται στη φήμη ολόκληρου του Πρωταθλήματος.

    Η φήμη υπολογίζεται για κάθε ομάδα ξεχωριστά και για ολόκληρο το Πρωτάθλημα. Η ατομική φήμη μετριέται με βάση το επίπεδο και την ποιότητα της ομάδας. . Η φήμη του Πρωταθλήματος υπολογίζεται με βάση τις ατομικές φήμες των κορυφαίων 7 ομάδων .

    Όσο μεγαλύτερη είναι η φήμη του τουρνουά σας τόσο πιο δύσκολος είναι ο ανταγωνισμός, αλλά τόσο καλύτερες είναι οι ανταμοιβές για τους νικητές. Κάθε σεζόν θα μπορείτε να κερδίσετε ανταμοιβές: αποκλειστικές φανέλες εντός και εκτός έδρας και εμβλήματα.


    *άγνωστο ακόμα αν θα πληρώνεις κάτι για να δημιουργήσεις ένα πρωτάθλημα
    **Οι αγώνες δεν επηρεάζουν την κατάσταση και το ηθικό των παικτών
    ***Θα κερδίζουμε εμβλήματα και φανέλες
    ****θα είναι σαν το πρωτάθλημα , 1v1 , ένα πιθανόν , κάθε μέρα


    Φαίνεται ενδιαφέρον , για να δούμε.
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  2. #2
    Newbie KotsiridiFC's Avatar
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    6
    Καλημέρα, υπαρχει τροπος να ακυρωσεις το πρωταθλημα που εχεις δημιουργησει για να μπεις σε καποιο αλλο?

  3. #3
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Οχι φιλε μου δυστυχώς. Αν εχεις δημιουργήσει ένα δεν γίνεται να βγεις
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    101
    Καλημέρα Παίδες!
    Θα οργανώσει κάποιος πρωτάθλημα και θα χρειαστεί συμμετοχές? Στειλτε μου PM εαν θέλετε ενδιαφέρομαι!

  5. #5
    Newbie
    Join Date
    May 2020
    Posts
    1
    κωδικός φιλικού πρωταθλήματος
    0007j8
    σας περιμενω

  6. #6
    Newbie
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    5
    002oys ελα εδω...

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    101
    Zenon thanks αλλά δοκίμασα σας άλλο. Και από ότι φαίνεται δεν μπορείς να αλλάξεις.

  8. #8
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Μπορείς να αλλάξεις;είμαι σε ένα με τέσσερα άτομα..

    Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  9. #9
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by George21 View Post
    Μπορείς να αλλάξεις;είμαι σε ένα με τέσσερα άτομα..

    Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Φίλε αν χρειάζεται μπορώ να μπω με μια παρατημένη ομάδα. Να παίξετε τουλάχιστον
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  10. #10
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Σε ευχαριστώ πολύ,τώρα γύρισα και δεν μπορώ να μπω να δω τι εκαναν τα παιδιά..έχει πρόβλημα το παιχνιδι;

    Στάλθηκε από το Redmi Note 6 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Page 1 of 2 12 LastLast