Results 1 to 2 of 2

Thread: Ο πιο απατεώνας κερδίζει

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Athens, Greece, Greece
    Posts
    96

    Ο πιο απατεώνας κερδίζει

    Το παιχνίδι της απάτης έχει γίνει.Όποιος κάνει την καλύτερη απάτη κερδίζει!!!Η μία απάτη είναι αυτή με τις ομάδες που έχουν περίεργες γραφές στα ονόματα των ομάδων τους με καλλιγραφικά,αστεράκια,περ ίεργα σύμβολα και άλλα περίεργα.Πολλές φορές έχουν αυτές τις γραφές και στα ονόματα των παικτών.Στο κινητό φαίνονται τα περίεργα ονόματα και στο λάπτοπ όχι.Όσους έχουν αυτά τα ονόματα για έναν περίεργο λόγο η ομάδα τους είναι άχαστη,ούτε γκολ δεν τρώει!!!!Η άλλη απάτη που έχω δει είναι μ'έναν τύπο που στο προήγουμενο πρωτάθλημα είχαμε ίδια ποιότητα και στο επόμενο όλοι οι παίκτες της ομάδας του στην 11άδα ήταν 20 χρονών με ειδική ικανότητα και ήταν 8* που κόντευαν τα 9*....στον βοηθό έχει 600+ τόκενς ο καθένας κ δεν βγάζει κ την ίδια ηλικία!!!Η άλλη απάτη κλασικά στις Ομοσπονδίες συνεχίζεται.....πως έχασε η ομάδα μου από έναν με 4* ενώ η δική μου 7*+ με 0-10 δεν μπορώ να βρώ κάποια εξήγηση.Πριν το παιχνίδι πάντως ρίχνουν την ποιότητα πολλοί ,την έχουν με 1* ή 2* κ στο παιχνίδι έχουν την κανονική ομάδα με 7*+ και κλασικά πάνε κι αυτοί άχαστοι...... Συγχαρητήρια για το παιχνίδι της απάτης!!!!

  2. #2
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Αυτοί που έχουν τέτοιες ομάδες, έχουν και "μεταλλαγμένους" παίκτες, γι αυτό είναι σχεδόν ανίκητοι, όχι επειδή έχουν περίεργα ονόματα ή σύμβολα.
    Αν πετύχεις τέτοια ομάδα, πήγαινε στις ικανότητες των παικτών.
    Θα δεις πχ ένας επιθετικός 6* έχει 200% στα επιθετικά skills και 10% στα αμυντικά.