Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast
Results 41 to 50 of 57
Like Tree23Likes

Thread: Ειδικές ικανότητες.

  1. #41
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    παίδες έχω τους παρακάτω παίχτες και αναρωτιέμαι ποιος είναι ο καλύτερος για να χτυπάει κόρνερ


    Ειδικές ικανότητες.-wahab.jpg
    Ειδικές ικανότητες.-gerlich.jpg
    Ειδικές ικανότητες.-maison.jpg

    μέχρι πριν από λίγο καιρό είχα τον αμυντικό να τα χτυπάει.Είπα να τον αλλάξω και να δοκιμάσω τον gerlich και έχω την εντύπωση ότι έχουν μειωθεί τα στιγμιότυπα με τα χτυπήματα κόρνερ. Πάντως όταν μπαίνει γκολ από κόρνερ που εκτελεί ο gerlich ανάβει η ειδική του

  2. #42
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    συνέχισε με τον 1ο.
    Γενικά τα γκολ από κόρνερ είναι σπάνια στο ΤΕ οπότε μην ανησυχείς
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #43
    Newbie
    Join Date
    Jan 2019
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by mkouk View Post
    παίδες έχω τους παρακάτω παίχτες και αναρωτιέμαι ποιος είναι ο καλύτερος για να χτυπάει κόρνερ


    Click image for larger version. 

Name:	wahab.jpg 
Views:	63 
Size:	98.0 KB 
ID:	114716
    Click image for larger version. 

Name:	gerlich.jpg 
Views:	63 
Size:	98.2 KB 
ID:	114718
    Click image for larger version. 

Name:	maison.jpg 
Views:	63 
Size:	98.8 KB 
ID:	114720

    μέχρι πριν από λίγο καιρό είχα τον αμυντικό να τα χτυπάει.Είπα να τον αλλάξω και να δοκιμάσω τον gerlich και έχω την εντύπωση ότι έχουν μειωθεί τα στιγμιότυπα με τα χτυπήματα κόρνερ. Πάντως όταν μπαίνει γκολ από κόρνερ που εκτελεί ο gerlich ανάβει η ειδική του
    Συνεχισε με τον αμυντικό. Εγώ προσωπικά πάντα βάζω τους dl ή dr να εκτελούν διότι έχουν πάντα τις καλύτερες ικανότητες στη σέντρα και επίσης ανεβαίνει πολύ πιο εύκολα σε σχέση με τους υπόλοιπους. Το κερασάκι στην τούρτα βάζει το ότι τον έχεις ειδικό στα κόρνερ όποτε βαδίσουμε πάνω του.

  4. #44
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Επαιξα εναν φιλικό να τεστάρω ενα σύστημα. Σε καποια φάση βλέπω να βαράει απο τα 25 μετρα ο κρυφός κυνηγός μου και αναψε η ικανότητά του οπως και του παίκτη που του εδωσε την πάσα (πλαυ μεηκερ) .αν θυμαμαι καλα οταν βαρουσε ενας κρυφός κυνηγός δεν άναβε η ειδικότητα του.

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  5. #45
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    όχι ανάβει
    Απλά οι πλάγιοι έχουν την τάση να βαράνε μακρινά σουτ ακόμα κι αν δεν έχουν την ειδική.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  6. #46
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    όχι ανάβει
    Απλά οι πλάγιοι έχουν την τάση να βαράνε μακρινά σουτ ακόμα κι αν δεν έχουν την ειδική.
    Σε εμενα αναψε η εικανοτητα του. Πως ανάβει του ειδικού στα κόρνερ οταν βαράει.

    Στάλθηκε από το FIG-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  7. #47
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    πολύ σπάνια
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  8. #48
    Apprentice
    Join Date
    Sep 2018
    Posts
    244
    Στην περσυνή σεζόν έδωσα 39τόκεν στον scout και πήρα τέρμα με ειδικότητα OS 108% ποιότητα. Για κάποιο λόγο μου έδωσε την εντύπωση ότι ήταν παλτό. Έτρωγε κάτι άκυρα γκολ από παρατημένες ομάδες, ενώ έφαγε γκολ σχεδόν σε όλους τους αγώνε από τις ομάδες στο CL που δεν ήταν παρατημένες (χαμηλότερης ποιότητας 40%). Αποκορύφωμα ο τελικός του CL όπου και εκεί έφαγε 2 γκολ (το ένα από dc) και χάσαμε την κούπα. Ε λέω θα έτυχε.

    Φέτος έκανα πάλι την ίδια τακτική 100% τέρμα από scout με 39τ με OS φαίνεται να παίρνει και σχετικά εύκολα skills.
    Βλέπω λοιπόν τους αγώνες του κυπέλλου, 7-0 και 7-1. Ο τύπος δεν έκανε καλά καλά save (0 saves και στα δύο παιχνίδια) και έφαγε γκολ από στημένο foul με εκτελεστή τον αντίπαλο τερματοφύλακα! Τι να κάνω να τον διώξω?

  9. #49
    Rookie
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    136
    Φίλε μου να σου πω την άποψη μου. Αν λυπόμαστε τα τόκεν που δίνουμε τότε θα κρατούσαμε κάθε παλτό που έχουμε αγοράσει. Μου έχει τύχει και εμένα αυτό. Να σου πω την αλήθεια εγώ έχω διώξει ακόμα και 6στερους που δεν παίζουν καλά. Πολλές φορές 4στεροι αποδίδουν καλύτερα και από 6στερους να φανταστείς. Δοκίμασε να βάλεις κάποιον άλλο τερματοφύλακα για 2-3 ματς. Στην συνέχεια ξαναβάλτον μέσα. Με τα αποτελέσματα που μου λες δεν νομίζω το πρόβλημα να είναι στην άμυνα. Υπάρχει περίπτωση όμως να μην παίξει ποτέ καλά, ή να παίζει καλά μόνο σε μια διοργάνωση (το έχω πάθει και αυτό)....

  10. #50
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,938
    @mkouk
    επειδή σε δύο αγώνες έφαγε ένα γκολ θα πετάξεις 40 τόκεν ?
    Πολύ άπλα σε βλέπω.
    Αυτοί ρε παιδιά οι τερματοφύλακες που κάνουν ασίστ ή βάζουν γκολ από φάουλ, τυχαία είναι.
    It just was to be που λέει το παιχνίδι
    Αν έβαζες το δικό σου το τέρμα να βαράει τα φάουλ, είμαι σίγουρος ότι θα έβαζε κανα 2-3 γκολάκια από τα 14.
    Δεν σημαίνει ότι έχει κανένα ιδιαίτερο ταλέντο.
    Δοκίμασε το αν θες σε κάποιο παιχνίδι με εύκολη ομάδα.

Page 5 of 6 FirstFirst ... 3456 LastLast