Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast
Results 71 to 80 of 115
Like Tree142Likes

Thread: Προπόνηση - Η επόμενη μέρα

  1. #71
    VIP Nick Lizas's Avatar
    Join Date
    Aug 2013
    Posts
    1,375
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    ναι, όταν ανεβάζουμε πολλές φώτο μαζί, κολλάει.
    @Mr Dosohos κάνε edit και ξανα ανέβασε τες
    Επομένως ποιο είναι το συμπέρασμα να κάνουμε μικτές προπονήσεις όπως ο φίλος ,Γιώργο ποια είναι η γνώμη σου τώρα οι φωτό φαινονται


    Sent from my iPad using Tapatalk

  2. #72
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Το είπα στο προηγούμενο από αυτό ποστ.
    Εγώ ανεβάζω τις άσπρες περίπου στο 140% και μετά μιξ.
    Φέτος έχω και ένα αντίπαλο στο τσου-λου με μερικούς mutants οπότε είναι ευκαιρία να παρατηρήσω την συμπεριφρά τους και εκτός ομοσπονδιών.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  3. #73
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Το είπα στο προηγούμενο από αυτό ποστ.
    Εγώ ανεβάζω τις άσπρες περίπου στο 140% και μετά μιξ.
    Φέτος έχω και ένα αντίπαλο στο τσου-λου με μερικούς mutants οπότε είναι ευκαιρία να παρατηρήσω την συμπεριφρά τους και εκτός ομοσπονδιών.
    Αρα το αποτελεσμα ειναι εμμεσος πλην σαφως το ιδιο με αυτο που εχω κανει εγω.
    Εσυ το κανεις μετα το 140%, ενω εγω το κανω απο την αρχη, αλλα το αποτελεσμα ειναι σχεδον το ιδιο.
    Απλα εμενα εχουνε ξεκινησει νωριτερα να ανεβαινουν τα γκρι.
    Εαν το ανελυσα σωστα αυτο που ειπες.
    nikolgiorgos likes this.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  4. #74
    Greek Forum Moderator nikolgiorgos's Avatar
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    17,714
    Δεν είναι έτσι.
    Μετά από 4-5 σεζόν, μπορεί όντως οι παίκτες μας να μοιάζουν αλλά όχι στην αρχή.
    Mr Dosohos® likes this.
    Καλώς ήρθατε στο Ελληνικό φόρουμ
    http://forum.topeleven.com/%CE%93%CE...%B4%CE%B1.html

  5. #75
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by nikolgiorgos View Post
    Δεν είναι έτσι.
    Μετά από 4-5 σεζόν, μπορεί όντως οι παίκτες μας να μοιάζουν αλλά όχι στην αρχή.
    Γιατι 'boss'?
    Τους πηρα 19 χρονων και σε 3 season ειναι ολοι τους σχεδον 165%, και εχουνε αμυντικοι/κεντρικοι/χαφ/εξτρεμ/επιθετικοι σχεδον την ιδια 'τιμη' σε αμυνα & επιθεση.
    Δεν ειναι πιο πληρεις & (δυνατοι) απο να τους εχω μονο ειτε αμυντικους τουμπανο σε αμυνα και το ιδιο και τους επιθετικους σε επιθεση?
    Εχω την αισθηση οτι ετσι οπως τους πλακωσα στην προπονηση νομιζω οτι δεν εχανα πρασινα.. γιατι τα περνανε παραλληλα τα ασπρα & τα γκρι, ενω σε διαφορετικη περιπτωση μπορει να ητανε ψιλα σε ποιοτητα και να κολαγανε με το να μαζεψουνε γρηγορα τους 'κωνους'.
    Οπως συμβαινει και μετα το 99%, που παει η προπονηση πιο αργα,ενω σε παραλληλη προπονηση νομιζω οτι δεν φαινεται η καθυστερηση στην αυξηση ποιοτητας & παει πιο γρηγορα. Κατι χανω σε αυτο που λες, με ολον τον σεβασμο. Και εγω το μαθαινω σιγα σιγα το παιχνιδι, δεν εχω εντρυφηση οπως εσυ. Απλα λογο ελλειψης χρονου με την δουλεια, ειπα να ειναι τουλαχιστον εποικοδομητικος ο χρονος οταν ειχα (βλεπεις δουλευω σε νησι...που σημαινει πουτσ@) και να τους κανω τουμπανο για να με βγαλουνε 5 season ισως. Σε ευχαριστω για την εποικινωνια και για την βοηθεια που μας δινετε, ειναι σιγουρα πολυ χρησιμη.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

  6. #76
    Famous Ποσιδονας's Avatar
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,937
    Γιατί ρε φίλε @Mr Dosohos είναι ίδιοι οι παίκτες σου με του νικ ?
    Αφού βλέπεις ότι οRONALDINHO και ο SEVCHENKO έχουν σχεδόν τα ίδια ποσοστά με τους παίκτες σου στα άσπρα ενώ είναι -30% στην γενική ποιότητα κάτω από τους δικούς σου.
    Αυτό είναι που λένε μεταλλαγμένοι ή semi-mutants ¨η καλά προπονημένοι που λένε κάποιοι.
    να έχει ο παίκτης σχετικά χαμηλή ποιότητα αλλά ψηλά τις άσπρες ικανότητες, που λένε ότι μόνο αυτές είναι χρήσιμες στο παιχνίδι.

  7. #77
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Πώς γινεται να εχεις 170% παικτη στην αρχη της σεζον (αρα απο τα 19);


    Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  8. #78
    Moderator milpol's Avatar
    Join Date
    Jul 2016
    Location
    Greece
    Posts
    2,023
    Πολλα πράσινα. Τον πέθανε στην προπόνηση λογικα. Επισης υπάρχει και η περίπτωση του προπονητή, αυτη που δινεις τοκεν και στο ανεβάζει αλλα ειναι πανάκριβη. Δες λιγο μηπως ειναι μεγαλυτερο επιπεδο και στον βγαζει ετσι

    Tiger FC level 1
    For official in-game help please refer to Top Eleven Support here.
    I upload top eleven content on my YouTube Channel.

  9. #79
    Pro dsio's Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Athens
    Posts
    844
    Quote Originally Posted by milpol View Post
    Πολλα πράσινα. Τον πέθανε στην προπόνηση λογικα. Επισης υπάρχει και η περίπτωση του προπονητή, αυτη που δινεις τοκεν και στο ανεβάζει αλλα ειναι πανάκριβη. Δες λιγο μηπως ειναι μεγαλυτερο επιπεδο και στον βγαζει ετσι

    Tiger FC level 1
    Ιδιο level ειμαστε, στο πρωταθλημα παιζουμε μαζι.

    Sent from my SM-A320FL using Tapatalk
    Club: LEGENDS FC (Level: 50)
    40x League, 24x Champions League, 26x Cup, 12x Super Cup
    18x Triple Crown
    10x Quadruple Crown

    Association: OPA MATSIOULA F.C.
    Highest Division: Diamond

  10. #80
    Rookie Mr Dosohos®'s Avatar
    Join Date
    Dec 2016
    Location
    Santorini
    Posts
    90
    Quote Originally Posted by Ποσιδονας View Post
    Γιατί ρε φίλε @Mr Dosohos είναι ίδιοι οι παίκτες σου με του νικ ?
    Αφού βλέπεις ότι οRONALDINHO και ο SEVCHENKO έχουν σχεδόν τα ίδια ποσοστά με τους παίκτες σου στα άσπρα ενώ είναι -30% στην γενική ποιότητα κάτω από τους δικούς σου.
    Αυτό είναι που λένε μεταλλαγμένοι ή semi-mutants ¨η καλά προπονημένοι που λένε κάποιοι.
    να έχει ο παίκτης σχετικά χαμηλή ποιότητα αλλά ψηλά τις άσπρες ικανότητες, που λένε ότι μόνο αυτές είναι χρήσιμες στο παιχνίδι.
    Καλησπερα φιλε μου, τον τελευταιο καιρο ακουω απο τους παλιοτερους και απο τα μεγαλυτερα level/πιο εμπειρους οτι χρειαζονται πλεον και τα γκρι στο παιχνιδι, και ειδικα για την αποδοση η και την διαμορφωση του παιχτη, αυτο ηθελα να τονισω, και ναι εχεις δικιο, ειναι κατω σχεδον -30% και στα ιδια ασπρα, αλλα εαν δεχτουμε οτι παιζουνε και τα γκρι πλεον στο 'παιχνιδι' τοτε ο παιχτης ειναι πιο πληρης, δεν ειναι μονοδιαστατος. Ακομα ακομα εαν δεχτουμε οτι μετα το 150% δεν εχει διαφορα ο παιχτης εαν φορτωσεις και αλλο, τοτε πιο πληρης δεν ειναι εαν τα εχει σχεδον ολα στο 150%? (αμυνα/επιθεση/ταχυτητα)?
    Δεν το παιζω γνωστης, και εγω προσπαθω να το αποκωδικοποιησω το παιχνιδι καθημερινα, με τις γνωσεις ολων των παιδιων να βοηθανε. Μου ετυχε να φτασω την ομαδα εκει που την εφτασα, λογο της δουλειας μου εχω αναφερει, και μειωμενου χρονου, και οχι επι τουτου να τους κανω μεταλλαγμενους, εξαλου κ στις ομοσπονδιες μονες τους παιζανε οι ομαδες μου, αφου ημουνα απων. Δεν υπηρχε καποιος σκοπος, απλα εκατσε κ το παραθετω μηπως ειναι χρησιμο για καποια παιδια.
    nikolgiorgos likes this.
    Santorini FC | Level 33



    Perfect League Wins 26/26: x10
    Double: x12
    Triple Crown: x16
    Quadable: x5

    .

Page 8 of 12 FirstFirst ... 678910 ... LastLast