Καλησπερα σε ολους !!

Ειμαι πολυ χαρουμενος που βρηκα ελληνικο φορουμ του top11 και μπορουμε τωρα ολοι οι android προπονητες να συζηταμε τα καυτα θεματα!

Ξεκινησα τυχαια το τοπ11 μετα απο πολλα χρονια , πριν 2 βδομαδες περιπου . Εκανα το πρωτο λαθος , με 2 αγωνιστικες πριν το τελος και καπαρωμενη τη 2η θεση , να κανω μεταγραφες ενισχυσης σε παικτες που θα εχαναν συντομα 1 αστερι λογω ανοδου . Παρολαυτα τους προπονω σαν πεζοναυτες με αποτελεσμα να "εχουν" σε fitness και tempo πολλους "καλυτερους" παικτες . Το ρεκορ μου μεχρι στιγμης στη 2η σεζον ειναι 16 νικες , 1 ισοπαλια και 1 ηττα (αδικη) σε ολες τις διοργανωσεις και ειδικοτερα στο πρωταθλημα εχω 8-0-0 μεχρι στιγμης . Ειμαι μελος της ελληνικης ομοσπονδιας "Αναλωσιμοι" εχοντας κερδισει ενα τροπαιο μεχρι στιγμης .

Δεν θα ήθελα να επεκταθω σε θεματα εκτος φυσεως αυτου του thread , οπως τακτικες ή μεταγραφικα . Ωστοσο πιστευω οτι παιχνιδι πρεπει να κάνει ενα βημα παραπανω βαζοντας κινησεις παικτων στις τακτικές και ρολους (πχ box to box , regista , trequartista etc) .

Εύχομαι σε ολους σας καλο καψιμο !!