Results 1 to 7 of 7

Thread: ομοσπονδία the squad

  1. #1
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89

    ομοσπονδία the squad



    καλησπέρα! υπάρχουν 3 διαθέσιμες θέσεις στην ομοσπονδία μας (χρυσή 2). αν ενδιαφέρεται κανείς ας επικοινωνήσει εδώ ή ας κάνει αίτημα στην ομοσπονδία. στο ψαχτήρι τη βρίσκουμε με τον κωδικό #tmy219!

    ομοσπονδία the squad-assosiation-2.jpg

  2. #2
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Μπήκαν δύο μέλη, έφυγε ένα οπότε έχουν μείνει δύο θέσεις ανοικτές. Όποιος είναι ενεργός και ενδιαφέρεται, ευπρόσδεκτος!!!

  3. #3
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    Έχει μείνει μία τελευταία θέση!

  4. #4
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Καλησπερα με λενε Γιωργο κ λεω να δοκιμασω σε μια αλλη ομοσπονδια πιο ενεργη...Τα παιδια δεν μπαινουν,ουτε μπονους ουτε υποστηριξεις δινουν..χασαμε την ανοδο στο τσακ στο τελευταιο..βγηκαμε τελευταίοι,αφου μας εκλεψε την τριτη θεση το παιχνιδι μιας κ στα πέναλτι εμεις κερδισαμε..υπαρχει ακομα θεση;κ εαν σε σας εχει κλεισει ,υπαρχει καμια θεση σε καποια αλλη ενεργη ομοσπονδια;

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  5. #5
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    ναι φίλε υπάρχει ακόμα η θέση. αν σε ενδιαφέρει ακόμα, βάλε στο ψαχτήρι #tmy219 για να μας βρεις πιο εύκολα και κάνε αίτημα. φυσικά μπορείς να μας ψάξεις και με το όνομα της ομοσπονδίας "the squad"
    Last edited by Poli3erosMpalas72; 03-07-2018 at 08:10 PM.

  6. #6
    Rookie
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    61
    Οκ ευχαριστω η ομαδα μου λεγεται P.FALIRO F.C.

    Στάλθηκε από το LG-K420 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  7. #7
    Rookie
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    89
    μετά από διάφορες ανακατατάξεις καταλήξαμε με 3 καινούρια ενεργά μέλη και μία κενή θέση! όποιος ενδιαφέρεται υπάρχει ακόμα! :d